فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی شجاعت نوشتن

نسخه الکترونیک کتاب صوتی شجاعت نوشتن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی شجاعت نوشتن

هر آنچه باید برای کتاب نوشتن و ثروتمند شدن از طریق آن بدانید

شما کتابی در درون خود دارید! شما یک کتاب و یا شاید بیش از یک کتاب دارید. اما تا زمانی که کلمات را از درون‌‌‌تان بیرون نکشید این کتاب قابل دسترس نیست.
یک جمله‌‌‌ی قدیمی می‌‌‌گوید: «آغاز کار نصف انجام کار است» که مفهوم آن انگیزه و دلگرمی دادن به ما برای شروع کارهاست. همچنین به ما متذکر می‌‌‌شود پروژه‌‌‌هایی که آغاز کردیم و سپس رهایشان کرده‌‌‌ایم، ارزش بسیار ناچیزی دارند.
نوشتن یک کتاب نیازمند زمان، انرژی، تلاش، تشریک‌‌‌مساعی در مورد جزئیات بی‌‌‌پایان و تیم راغب و باانگیزه‌‌‌ای است که شما را حمایت کند و در این پروسه نقش داشته باشد. باید برای نوشتن تصمیم بگیرید.
نوشتن یک کتاب به شما قدرت نفوذ می‌‌‌دهد، و اعتبار شما را بیشتر می‌‌‌کند؛ و می‌‌‌تواند در برپایی تجارت شما و مشارکتی پایدار با دیگران کمک کند.
کتاب‌‌‌ها مثل نوزاد هستند: همچنان که زندگی می‌‌‌کنند رشد می‌‌‌کنند و بزرگ می‌‌‌شوند و صاحب زندگی‌‌‌ای از آن خود می‌‌‌شوند. از همه مهم‌‌‌تر، همچنان که شما به نوشتن مشغول می‌‌‌شوید، رشد می‌‌‌کنید، بزرگ می‌‌‌شوید و مورد توجه قرار می‌‌‌گیرید و حتی در مورد آنچه که به آن اعتقاد دارید و می‌‌‌دانید و به آن فکر می‌‌‌کنید، سلطه‌‌‌ی بیشتری پیدا می‌‌‌کنید. همچنین، کتاب‌‌‌ها قانون جذب را با خود حمل می‌‌‌کنند و انسان-های متفکر کتاب‌‌‌های شما را می‌‌‌خوانند و درصددِ یافتن شما برای برقراری رابطه‌‌‌ی دوستی، برگزاری سمینارها، آموزش، راهنما و مشاوره و همکاری با شما خواهند بود.

ادامه...
  • ناشر شادن پژواک
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 32.36 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی شجاعت نوشتن

خوبه
در 1 هفته پیش توسط
نویسنده یکی از مولفین کتاب پرفروش سوپ جوجه برای روح است. رویکرد هانسن در این کتاب صوتی نیم ساعته، تشویق شنونده به نوشتن کتاب زندگی خود و یا در نهایت یک مقاله می باشد!
در 2 هفته پیش توسط