دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب تفسیر و نقد اجتماعی فیدی‌پلاس

کتاب تفسیر و نقد اجتماعی

نسخه الکترونیک کتاب تفسیر و نقد اجتماعی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب تفسیر و نقد اجتماعی

هدف نویسنده در این کتاب ارایه چارچوبی فلسفی برای فهم نقد اجتماعی به منزله عملکردی اجتماعی است. از این رو، به پرسش‌هایی از این قبیل پاسخ داده خواهد شد: منتقدان اجتماعی چه کاری و چگونه آن را انجام می‌دهند؟ آنها اصول کار خود را از کجا به دست می‌آورند؟ آنها فاصله انتقادی خود را، نسبت به مردمان و نهادهایی که قرار است نقدشان کنند، چگونه بنا می‌کنند؟ استدلال من در این کتاب، مبنی بر اینکه نقد اجتماعی را می‌توان به بهترین وجه به منزله تفسیر انتقادی درک کرد، برابر و هم‌طراز مباحثی است که در سال‌های اخیر از سوی فیلسوفان اروپایی طرح شده است. اما تلاش من بر این بوده که راه خود را به زبان خودم و بدون ارجاع مستقیم به آثار آنها بیابم. امیدوارم طی سال‌های آتی، کتاب مفصل‌تری در خصوص عمل نقد در قرن بیستم بنگارم؛ کتابی با سویه‌های سیاسی روشن‌تر، که این کتاب در واقع چارچوب نظری آن به حساب آید. در آن‌جا این فرصت را خواهیم داشت تا به این سوالِ سیاسی ـ فلسفی بپردازیم که آیا نقد اجتماعی بدون «نظریه انتقادی» ممکن است؟

ادامه...

مشخصات کتاب تفسیر و نقد اجتماعی

بخشی از کتاب تفسیر و نقد اجتماعی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تفسیر و نقد اجتماعی