پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب پيامبراعظم ۱۰

کتاب پيامبراعظم ۱۰
طليعه‌‌های بدر

نسخه الکترونیک کتاب پيامبراعظم ۱۰ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب پيامبراعظم ۱۰

در ماه جمادی الآخر؛ شانزدهمین ماههای هجرت پیکهای صحرا و مراقبان بیابانی که به عنوان چشم و گوش خویش، به بررسی و نظارت صحرا می‌گماشت، برایش خبر می‌آوردند که کاروانی از قریش از مکه بیرون آمد و عازم شام گشته است. برای آن‌که کاروان را از دست ندهد منتظر آن نگشت که کاروان به مقصد خویش برود و مال‌التجاره‌هایش را بخرد و بازگردد. تصمیم گرفت کاروان مزبور را به هنگام رفتن مورد تعرض قرار دهد. زیرا این تعرضی نقد و در دسترس بود و مراد او از حمله به کاروان، غارت مال‌التجاره‌ها نبود، بلکه ضرب دست نشان دادن به قریش و نمایاندن این حقیقت برتر بود که ازین پس مسیر تجاری ایشان در معرض خطر جدی و ناامنی دائم قرار گرفته است. در واقع با آنان با منطق دیرین خود ایشان سخن می‌گفت و بدین وسیله و با زور و قهر، تنها زبانی که قریش می‌فهمیدند و چهارده سال آزگار فقط با همین زبان، با صلح‌پیشگان اسلام سخن گفته بودند، پاسخشان را می‌گفت: ... و اتفاقاً مجاهدت شبانه‌روزی او، کار خود را کرد و اثر خود را به روشنی باز نمود.

ادامه...

مشخصات کتاب پيامبراعظم ۱۰

بخشی از کتاب پيامبراعظم ۱۰

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب پيامبراعظم ۱۰