پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی پیش‌روی کتاب صوتی

کتاب صوتی پیش‌روی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی پیش‌روی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی پیش‌روی را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی پیش‌روی

داستان مربوط به جنگ شمال و جنوب آمریکا برای لغو برده‌داری است. کتاب پر از شخصیت‌های مختلف است که هر کدام به نوعی درگیر این جنگ هستند و موضوع اصلی همان جنگ است. بعضی از این شخصیت‌ها سربازان جنوبی هستند بعضی فرمانده‌ها و سربازان شمالی بعضی افرادی که اصلا علاقه‌ای به شرکت در جنگ نداشتند اما مجبور شدند برده‌های آزاد شده برده‌هایی با رنگ پوست سفید، سفیدهایی که مزرعه‌هاشان را از دست داده‌اند و.... من از دکتروف قبلا کتاب خونده بودم و کلا خوشم نمی‌یامد ازش، با شک و تردید هم رفتم سراغ این کتاب اما قشنگ بود خوشم اومد ترجمه‌اش عالی بود فضاسازیش قشنگ بود تنوع شخصیت‌هاش و پرداختن به افکار قضر وسیعی از جامعه و در حقیقت جالبیش برای من این بود که موضوعش جنگ بود نه شخصیت‌های داستان یعنی مثلا وقتی چند نفر می‌مردن خیلی جالب خوب مرده بودند تاثیری توی قصه نداشت چند تا شخصیت جدید خلق می‌شد چون جنگ هنوز ادامه داشت!

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی پیش‌روی

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی پیش‌روی

قشنگی این کتاب این بود که شخصیت اولش هیچ کدوم از شخصیت‌ها نبودند بلکه پیش‌روی شخصیت اصلی این کتاب بود...و سرنوشت انسانهایی که در طول پیشروی نیمه کاره رها میشدند درست مثل جنگ واقعی...پیش از این رگتایم را از دکتروف خوانده بودم و با خواندن پیش روی میتوانم بگویم قلم دکتروف شاهکار است.... پ.ن: کتاب به خوبی گویا شده بود ولی نفهمیدم « بابی بارازیِل» بود یا «بابی بارازییل»؟؟؟؟
در ۲ سال پیش توسط mhr...123 ( | )
سلام؛نسخه متنی (خواندی) این کتاب رو میخوام...
در ۲ سال پیش توسط نام نام خانوادگی ( | )