پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب ما یادآوری کاملی را برای شما ممکن می‌سازیم

کتاب ما یادآوری کاملی را برای شما ممکن می‌سازیم

نسخه الکترونیک کتاب ما یادآوری کاملی را برای شما ممکن می‌سازیم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب ما یادآوری کاملی را برای شما ممکن می‌سازیم

البته غیرممکن بود و خود او هم درحالی‌که رویاپردازی می‌کرد، این را می‌دانست؛ اما روشنی روز و صدای یکنواخت همسرش که حالا داشت موهایش را جلوی آینه‌ی اتاق‌خواب شانه می‌کرد، همه هم‌پیمان شدند تا به او یادآوری کنند که چه کسی بود. با تلخی به خود گفت: «کارمند حقوق‌بگیر خرده‌پای بدبخت!» کرستن او را روزانه دست‌کم یک بار از این مسأله باخبر می‌کرد و او هم کرستن را برای این کارش سرزنش نمی‌کرد. کار همسر این بود که شوهرش را به روی زمین بیاورد. «به زمین آمدن!» فکر کرد، و خندید. صنعت ادبی به‌کاررفته در این عبارت به‌راستی درخور بود. همسرش با روب‌دوشامبر صورتی شلوغش که پشت سرش آویزان بود، وارد آشپزخانه شد و در همان حال پرسید: «به چی زیر لب می‌خندی؟ شرط می‌بندم یه خیاله. همیشه تو رویا و خیالی.» جواب داد: «بله.» و از پنجره‌ی آشپزخانه به ماشین‌های معلق بر روی هوا، ترافیکی که شناور بود و مردمی که با عجله به سر کارشان می‌رفتند، چشم دوخت. در مدت‌زمان کوتاهی خود او هم به آن‌ها می‌پیوست؛ درست مثل همیشه. کرستن با حالت تخریب‌کننده‌ای گفت: «شرط می‌بندم به یه زن ربط داره.» ــ نه. به خدا مربوطه، به خدای جنگ. اون گودالای شگفت‌انگیزی داره که همه‌نوع گونه‌ی گیاهی در اعماق‌شون رشد می‌کنه.

ادامه...

مشخصات کتاب ما یادآوری کاملی را برای شما ممکن می‌سازیم

بخشی از کتاب ما یادآوری کاملی را برای شما ممکن می‌سازیم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ما یادآوری کاملی را برای شما ممکن می‌سازیم

خسته نباشی ، فقط ۷۰ صفحه !!! خب چی میشد دو سه تا داستان کوتاه دیگه هم تنگش میذاشتی ، لا اقل ۲۰۰ صفحه میشد
در ۳ سال پیش توسط جمیل عظیمی ( | )
کتاب بسیار جالب و الهام بخشی بود. 👍
در ۴ ماه پیش توسط shayan karimzadeh ( | )
نسبت به دیگر آثار نویسنده اثری ضعیفی است .
در ۶ ماه پیش توسط r3t...023 ( | )