دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب هوش هیجانی و ورزش فیدی‌پلاس

کتاب هوش هیجانی و ورزش

نسخه الکترونیک کتاب هوش هیجانی و ورزش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب هوش هیجانی و ورزش

«پرویز شریفی درآمدی»، «سیروس آقایار» مؤلفان کتاب «آموزه‌های هوش هیجانی و ورزش» هستند. این کتاب با تکیه بر تأثیرات روانشناسی بر بالا بردن موفقیت ورزشکاران نوشته شده است. در مقدمه این کتاب آمده؛ امروزه کارشناسان ورزشي معتقدند که رمز موفقیت هر ورزشكار یا تیم ورزشي صرفاً به مهارت فني آنان بستگي ندارد. حفظ روحیه، سطح انگیزش بالا، کنترل و هدایت هیجان‌ها در مسیر صحیح، کارگروهي و اولویت دادن به منافع تیمي تا فردي ازعوامل اثرگذار در موفقیت ورزشكاران محسوب می‌شود. در ورزش‌هاي جمعي به ویژه فوتبال که خیل عظیمي از طرفداران را به میدان‌ها ورزشي مي‌کشاند و ابراز احساسات و هیجان‌های مثبت و منفي تماشاگران و همچنین حرکات ورزشكاران رقیب، ممكن است. ورزشكاران را در معرض سرایت جدي هیجان‌ها قرار بدهد و آنان را وادار به انجام حرکات و رفتارهاي تكانشي و غیرورزشی نماید که نتیجه آن دریافت تذکر یا اخطار از سوي داور و همچنین اعتراض از سوي تماشاگران شود. عاقبت این حرکات تضعیف روحیه، عدم تمرکز حواس و شكست تیم مي‌شود. مفهوم «هوش هیجاني» که در سال‌هاي اخیر مورد توجه بسیاري از پژوهشگران و روانشناسان قرارگرفته است، کاربرد آن از سازمان‌هاي تولیدي، تجاري و خدماتي فراتر رفته و به حیطه ورزش وارد شده است. کتاب حاضر که توسط دو نفر از ورزش دوستان عزیز به رشته تحریر درآمده ورزشکاران را به اهمیت کاربرد هوش هیجانی در ورزش که موجب حفظ اعتماد به نفس، تقویت روحیه، کنترل و هدایت هیجان می‌شود، آشنا می‌سازد. از دیگر آثار «پرویز شریفی درآمدی» و «سیروس آقایار» می‌توان به «آموزه‌های هوش هیجانی در بهبود تعامل پزشک و بیمار»، « هوش هیجانی و معنویت»و «نابینایی و ادراک محیط» اشاره کرد.

ادامه...

مشخصات کتاب هوش هیجانی و ورزش

بخشی از کتاب هوش هیجانی و ورزش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب هوش هیجانی و ورزش

شما میفرمائید میشود با پی پال کتاب رو خرید اما وقتی من اقدام میکنم شماره کارت بانک ایران رو میخواد! چرا درست پاسخگو نیستید!///// . پاسخ فیدیبو :‌شما در سایت به راحتی می توانید گزینه دلاری را انتخاب بفرمایید و کتاب را با پی پال خریداری بفرمایید.
در ۶ سال پیش توسط لیلا لیلا ( | )