دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب مشاوره ازدواج و مقابله با بحران زندگی مشترک فیدی‌پلاس

کتاب مشاوره ازدواج و مقابله با بحران زندگی مشترک

نسخه الکترونیک کتاب مشاوره ازدواج و مقابله با بحران زندگی مشترک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب مشاوره ازدواج و مقابله با بحران زندگی مشترک

باید دانست که هدف از پیوند زناشویی آن نیست که زن و شوهر (دوهمسر) صرفاً برای زنده بودن تلاش کنند بلکه باید زندگانی کنند، چون زنده بودن با خوردن و خوابیدن و نفس کشیدن و حرکت کردن کفایت می‌کند. لکن زندگانی را امید، دلبستگی، رضایت خاطر، تفاهم و عشق تامین می‌کند. در وضعیت اولی، زن و مرد ازدواج می‌کنند تا غریزه‌شان ارضا شود و احیانا بر مسند مقدس مادری یا پدری بنشینند ولی در حالت دوم، به عقد همدیگر در آمده‌اند تا آرامش یابند و ایمان خود را تکمیل کنند و موجب رشد و پویایی یکدیگر شوند. باید دانست که آرامش خاطر، همان مفهوم خوشبختی است و خوشبختی که غالبا بی‌صبرانه وگاه مایوسانه در انتظارش هستیم، جز آرامش روانی چیز دیگری نیست. در سایه ازدواج و پیوند زناشویی به گونه‌ای صحیح، «آرامش خاطر» و «رافت و محبت» میان همسران انتظار می‌رودو باید این واقعیت را درک نمود که از نعمت‌های فوق، همسرانی برخوردارند که اهل تفکر و ایمان باشند.

ادامه...

مشخصات کتاب مشاوره ازدواج و مقابله با بحران زندگی مشترک

نظرات کاربران درباره کتاب مشاوره ازدواج و مقابله با بحران زندگی مشترک

با سلام، کتابی خوب برای افرادی است که هیچگونه اطلاعاتی راجبه مقوله ازدواج ندارند و یا خیلی کم است، بیان احادیث و جملات ارزشمند از بزرگان بجا و زیبا بود و درکل ارزش وقت گذاشتن برای مطالعه را دارد
در ۶ سال پیش توسط dov...d91 ( | )