فیدیبو نماینده قانونی انتشارات صابرین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب شکرگزاری

کتاب شکرگزاری
راهنمایی،برای شکرگزار بودن کودکان

نسخه الکترونیک کتاب شکرگزاری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۱۶۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب شکرگزاری

همگی می‌دانیم وقتی کسی از ما تشکر می‌کند، چه حس خوبی پیدا می‌کنیم و از اینکه آن شخص متوجه انرژی و زمانی که صرف کرده‌ایم شده است، خوشحالیم. شکرگزاری ما را شاد می‌کند و دلمان می‌خواهد فرزندمان هم شاد باشد. دلیل خوب دیگری که برای شکرگزاری داریم این است که این حس، خداوند را هم خشنود می کند! مایستر اکارت صوفی قرن سیزدهم نقل‌قول معروفی دارد که می‌گوید: «اگر در زندگی‌ات یک خدایا شکرت از ته دل گفته باشی، همان کافی است.» امیدواریم این کتاب بتواند به شما در راه آموزش شکرگزاری به کودکان و ساختن یک الگوی زنده برای آن‌ها، کمک کند!

ادامه...

بخشی از کتاب شکرگزاری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:شکرگزار بودن یعنی چی؟

شکرگزار بودن، یعنی تو متوجه بشوی که اتفاق خوبی در زندگی ات افتاده یا در حال رخ دادن است. این اتفاق می تواند حتی همین الآن افتاده باشد؛ مثل وقتی که مادرت غذایی را که تو دوست داری درست کرده باشد.

زمانی که تو شکرگزار هستی، چیزهای معمولی به نظر فوق العاده می آیند. مثلاً وقتی در حال خوردن یک کیک هستی، به نظر خوشمزه تر می شود. حتی وقتی به یاد می آوری یک نفر برای پخت آن زحمت کشیده است تا تو بتوانی از آن لذت ببری، می توانی بیشتر شکرگزار باشی.

چرا باید شکرگزار باشم؟

تو به سختی می توانی هم شکرگزار باشی و هم ناراحت یا عصبانی. شکرگزاری حال ِتو را خوب می کند. توجه نشان دادن به چیزهای کوچکی که داریم یا برایمان اتفاق می افتد، می تواند یک روز کسل کننده را به یک روز شاد، یا یک شام ساده را به جشن تبدیل کند.

نظرات کاربران درباره کتاب شکرگزاری