فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک از خوب به عالی، چرا برخی شرکت‌ها پیشرفت می‌کنند و برخی دیگر نه؟

میکروبوک از خوب به عالی، چرا برخی شرکت‌ها پیشرفت می‌کنند و برخی دیگر نه؟

نسخه الکترونیک میکروبوک از خوب به عالی، چرا برخی شرکت‌ها پیشرفت می‌کنند و برخی دیگر نه؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۸۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک از خوب به عالی، چرا برخی شرکت‌ها پیشرفت می‌کنند و برخی دیگر نه؟

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «از خوب به عالی» است. از خوب به عالی یافته‌های یک تحقیق پنج ساله توسط نویسنده و تیمش را توضیح می‌دهد. تیم او شرکت‌هایی که بعد از سال‌ها عملکرد متوسط، پیشرفتی پایدار داشتند شناسایی کرده و عواملی که باعث تمایز آن شرکت‌ها از رقبایشان شده مشخص نموده است. این عوامل در نهایت به مفاهیم کلیدی رهبری، فرهنگ و مدیریت استراتژیک تقسیم شدند. چه کسی باید این میکروکتاب را بخواند؟ -مدیران، سرمایه‌گذاران و رهبرانی که می‌خواهند شرکت خود را از متوسط به خیلی خوب برسانند. -کارآفرینانی که می‌خواهند استارت‌آپ خود را از همان ابتدا عالی بسازند. -هرکس که به رهبری عالی، فرهنگ شرکت عالی و برنامه‌ریزی استراتژیک عالی علاقمند است. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.15 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک از خوب به عالی، چرا برخی شرکت‌ها پیشرفت می‌کنند و برخی دیگر نه؟

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره میکروبوک از خوب به عالی، چرا برخی شرکت‌ها پیشرفت می‌کنند و برخی دیگر نه؟

کتاب خوبی برای استارت اپ ها مخصوصا که تفکرشان بر این است که برای موفقیت باید کار فوق العاده بزرگی رو انجام بدن در صورتی که ´´موفقیت از قدم های کوچیک و درست و مداوم به دست میاد.
در 2 سال پیش توسط سعید صداقت
کتاب خوبیه ولی قلم خوبی نداره.
در 2 سال پیش توسط meh...ade
ارزش یک بار خواند را حتما دارد
در 3 ماه پیش توسط مصطفی ثابتی
من این کتاب رو به پیشنهاد رابرت کیوساکی خوندم ، ولی واقعا نکته قابل توجهی نداشت ، شاید چون خلاصه شده اینقدر پراکنده و ضعیف هست
در 1 سال پیش توسط p.s...iee
عالی
در 9 ماه پیش توسط تست جدید
جالب نیست
در 6 ماه پیش توسط سجاد بهزادی
با توجه به اینکه دوستان میگن ترجمه خیلی ضعیفه لطفا انتشارات دیگه ای رو بیارید فکر میکنم انتشارات نو اندیش هم این کتاب رو چاپ کرده حداقل اونو بخونیم
در 8 ماه پیش توسط عقیل قناعتیان
خلاصه و مفید
در 10 ماه پیش توسط som...ghi