فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک اثر نامرئی؛ نیروهای پنهان شکل‌دهنده رفتار

میکروبوک اثر نامرئی؛ نیروهای پنهان شکل‌دهنده رفتار

نسخه الکترونیک میکروبوک اثر نامرئی؛ نیروهای پنهان شکل‌دهنده رفتار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۸۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک اثر نامرئی؛ نیروهای پنهان شکل‌دهنده رفتار

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «اثر نامرئی» است. اثر نامرئی در مورد تاثیر دیگران بر لباس پوشیدن، موسیقی مورد علاقه و سایر تصمیمات ماست. این میکروکتاب توضیح می‌دهد که چگونه دیگران به اعمال، افکار و ترجیحات ما شکل می‌دهند و چطور با فهم این فرآیند می‌توانیم کنترل بیشتری روی این تاثیرات داشته باشیم. چه کسانی باید این میکروکتاب را بخوانند؟ -هرکس که می‌خواهد کنترل بیشتری روی تصمیمات خود داشته باشد -افرادی که باید مرتبا تصمیمات عینی و بدون سوگیری بگیرند -خوانندگانی که علاقه دارند بدانند چطور نیروهای اجتماعی به صورت روزمره روی آن‌ها اثر می‌گذارند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.13 مگابایت
 • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک اثر نامرئی؛ نیروهای پنهان شکل‌دهنده رفتار

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:اثر نامرئی

 نیروهای پنهان شکل دهنده رفتار

جونا برگرحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

اثر نامرئی (۲۰۱۶) در مورد تاثیر دیگران بر لباس پوشیدن، موسیقی مورد علاقه و سایر تصمیمات ماست. این میکروکتاب توضیح می دهد که چگونه دیگران به اعمال، افکار و ترجیحات ما شکل می دهند و چطور با فهم این فرآیند می توانیم کنترل بیشتری روی این تاثیرات داشته باشیم.

چه کسانی باید این میکروکتاب را بخوانند؟

 • هرکس که می خواهد کنترل بیشتری روی تصمیمات خود داشته باشد
 • افرادی که باید مرتبا تصمیمات عینی و بدون سوگیری بگیرند
 • خوانندگانی که علاقه دارند بدانند چطور نیروهای اجتماعی به صورت روزمره روی آن ها اثر می گذارند.

چه کسی کتاب را نوشته؟

جونا برگر استاد بازاریابی مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا است. او چندین جایزه آکادمیک برای تدریس و پژوهش دریافت کرده و برای نیویورک تایمز، وایرد و چندین مجله دیگر مطلب می نویسد. برگر نویسنده پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز چرا بعضی چیزها محبوب می شوند است.

فایده کتاب چیست؟ نیروهای موثر بر تصمیمات خود را بشناسید.

اغلب به نظر می رسد بعضی از اطرافیان به راحتی تحت تاثیر قرار می گیرند. مردم فقط به خاطر یک پست در توییتر نظر خود را عوض می کنند یا از مدهای احمقانه پیروی می کنند که نه به فرم بدنشان می آید و نه مناسب آب و هوای کشورشان است. اما شما هرگز اجازه نمی دهید تحت تاثیر چنین جریانانی قرار بگیرید- یا شما هم...

چنانکه در این میکروکتاب خواهید دید، افکار و رفتارهای ما بیشتر از آنچه مایلیم بپذیریم، تحت تاثیر نیروهای و عوامل درونی قرار می گیرند. خوشبختانه می توانید این اثر نامرئی را پیدا کرده و حتی از آن به نفع خود استفاده کنید.

در این میکروکتاب خواهید آموخت که

 • چرا باید در تمام جلسات کلاس های کالج شرکت کنید
 • چرا برخی بدون اینکه مدل لخت باشند، برای نپوشیدن چیزی دستمزد می گیرند و
 • چرا یک طوفان عظیم می توانید انتخاب اسم نوزاد شما را تحت تاثیر قرار دهد
برندها و آدم ها سخت تلاش می کنند تا نشان دهند چه چیز نیستند، حتی گاهی با نتایج منفی.
می توانید تصور کنید برندی برای نپوشیدن لباس هایش به شما دستمزد دهد؟ برای افراد مشهوری مثل مایک سورنتینو، یکی از شخصیت های شبکه MTV چنین چیزی واقعیت است.
در واقع، برندها و افراد برای اینکه مطمئن شوند با چیز یا کس دیگری اشتباه گرفته نمی شوند، هرکاری می کنند- به خصوص اگر آن چیز یا کس از نظرشان نامطلوب باشد. لباس های مارک دار راهی برای انتقال پیام در مورد هویت فرد پوشنده هستند و برندها سخت تلاش می کنند خود و مشتریانشان را از هویت های نامربوط دور نگه دارند.
مثلا، برند آبرکرومبی اند فیچ به سورنتینو پول می داد تا لباس های این برند را نپوشد چرا که شخصیت و هویت او با تصویر ذهنی این برند- فارغ التحصیلان جوان و خوش تیپ دانشگاه های گرانقیمت- همخوانی نداشت.
یا برند بربری لوکس بربری را در نظر بگیرید که طرح مخصوص روی همه محصولاتش فرد استفاده کننده را به عنوان یک جنتلمن متمایز می کرد. اما این روزها این تصویر لوکس در اختیار گروه دیگری قرار گرفته: جوانان اوباش و ولگرد این طرح را تبدیل به جزء جدایی ناپذیر تیپ خود کرده اند! در نتیجه بربری این طرح را از بیشتر خطوط تولید محصولاتش حذف کرد.
بنابراین ثابت کردن آنچه نیستند، درست به اندازه آنچه هستید، مهم است و گاهی افراد در تلاش برای اثبات دومی به خود آسیب می زنند. مثلا مطالعات نشان داده که بسیاری از آفریقایی-آمریکایی ها، به خصوص آنهایی که رنگ پوست روشن تری دارند، عمدا نمرات پایین تری در مدرسه کسب می کنند تا به عنوان «سفیدپوست» یا «شبیه سفیدپوست ها» شناخته نشوند و در نهایت به آینده شغلی خود لطمه می زنند.
بنابراین اگر می خواهید خود را متمایز کنیدف بهتر و امن تر این است که با کالاهای ملموس و عینی این کار ار انجام دهید. البته واضح است که با کالاهایی که همه نیاز دارند و قدرت خرید آن ها را هم دارند- مثل نان یا دستمال کاغذی- نمی توانید متمایز شوید. از طرف دیگر، محصولات و فعالیت های گرانقیمت برای متمایز شدن عالی هستند، به شرطی که دیگران شما را در حال استفاده یا انجام آن ها ببینند.

نظرات کاربران درباره میکروبوک اثر نامرئی؛ نیروهای پنهان شکل‌دهنده رفتار

خیلی مسخره
در 10 ماه پیش توسط ehs...san