فیدیبو نماینده قانونی انتشارات طلایه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب قصه‌های شب

کتاب قصه‌های شب
بهارانه، تابستانه، پاییزانه و زمستانه

نسخه الکترونیک کتاب قصه‌های شب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب قصه‌های شب

گاهی یک قصه می‌تواند تاثیری بر زندگی و آینده‌ی کودک بگذارد که ده‌ها آموزش از آن عاجز است. متخصصان روانشناسی‌، قصه گفتن را برای تکامل مغز نوزادان و کودکان لازم می‌دانند و عقیده دارند با قصه‌گویی‌، علاوه بر شناساندن صدای والدین‌، صحبت کردن برای کودک راحت می‌شود و کلمات را صحیح و کامل ادا می‌کند. قصه یکی از راه‌های اشتیاق کودکان به مطالعه است؛ کودکان قصه و داستان را دوست دارند و از این رو برای ایجاد شوق مطالعه در بین آنان قصه می‌تواند به کمک مطالعه بیاید. قصه گفتن به رشد ذهنی و روانی کودکان کمک زیادی می‌کند و تنها در فرآیند قصه‌گویی توسط والدین این احساس آرامش و ارضای عاطفی که پیش نیاز فعالیت‌های خلاق است، شکل می‌گیرد.

ادامه...

بخشی از کتاب قصه‌های شب

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:پیش گفتار:

گاهی یک قصه می تواند تاثیری بر زندگی و آینده ی کودک بگذارد که ده ها آموزش از آن عاجز است. متخصصان روانشناسی ، قصه گفتن را برای تکامل مغز نوزادان و کودکان لازم می دانند و عقیده دارند با قصه گویی ، علاوه بر شناساندن صدای والدین ، صحبت کردن برای کودک راحت می شود و کلمات را صحیح و کامل ادا می کند.
قصه یکی از راه های اشتیاق کودکان به مطالعه است؛ کودکان قصه و داستان را دوست دارند و از این رو برای ایجاد شوق مطالعه در بین آنان قصه می تواند به کمک مطالعه بیاید.
قصه گفتن به رشد ذهنی و روانی کودکان کمک زیادی می کند و تنها در فرآیند قصه گویی توسط والدین این احساس آرامش و ارضای عاطفی که پیش نیاز فعالیت های خلاق است، شکل می گیرد.
یکی از مهارت های قصه گویی یافتن راه ارتباطی مناسب با کودک است، برای یک ارتباط خوب باید از راهی که فرزند راحت تر است با او سخن گفت. این بدان معنا نیست که تنها از یک قوه استفاده کنیم، فقط ابتدا و انتهای داستان را مناسب او باید بگوییم.
امید است تا کتاب پیش رو فانوسی برای روشن شدن مسیر زندگی کودکمان باشد.

آزاد تیموری«بهارانه»فروردین ماه

سال نو مبارک

۱ فروردین

اواسط شب، سال تحویل می شه و وارد سال نو می شویم. خانواده ما از این که شروع سال نو و لحظه ی سال تحویل را در کنار هم باشند، خیلی هیجان زده هستند!
مادر غذاهای رنگارنگ و کیک و شیرینی آماده کرده که به نظر من در بین این سفره ی رنگارنگ کیک خیلی چشمک می زنه. امشب عمه هم میهمان ماست و بی صبرانه منتظریم تا سال تحویل بشه تا عیدی هایمان را از بزرگ ترها بگیریم.
لحظه ای که سال تحویل شد، پدر گفت: بچه ها بیایید همگی دعا کنیم تا سالی با خیر و برکت همراه با سلامتی در کنار هم داشته باشیم. بعد از دعا، به هم تبریک گفتیم و همدیگر را در آغوش گرفتیم و شادیمان را با هم تقسیم کردیم.میهمانی در مدرسه

۲ فروردین فروردین

ما امروز برای این که به مدرسه برویم، لباس های مخصوص پوشیدیم! به جای درس بعدازظهر، همه به سالن رفتیم. به ما گفته شد که چهار نفر به عناوین، زیباترین، رنگارنگ ترین، جالب ترین و اصیل ترین در مسابقه انتخاب خواهند شد.
هر کداممان شماره ای در دست داشتیم و روی صحنه آمدیم تا تماشاچیان ما را ببینند. نیم ساعت بعد، معلم می خواست نتایج را اعلام کند. نفس همگی در سینه حبس شده بود.۳ فروردین

معلم گفت: بیشترتان خوب بودید. زیباترین نفر، رابرت انتخاب شد. رنگارنگ ترین هم آنجلا، جالب ترین قیافه به ماتیوس رسید و اصیل ترین لباس هم به برنارد رسید. همه از نتایج راضی بودند. بعد از اهدای جوایز، همه ی بچه ها شروع به بازی و شیطونی کردند و لحظات خوبی را در کنار هم سپری کردند.زاغ و دارکوب

۲ فروردین

تق- تق! تق تق تق! این چه صدایی است؟ این صدا از جنگل می آید. مثل صدای کوبیدن میخ به دیوار است. بله، این صدای ضربه زدن دارکوب به درختی کهنسال است. دارکوب منقاری بلند دارد و با توجه به اینکه مورچه خیلی دوست دارد، آن ها را شکار می کند.
جو و خواهرش تینا در حال نگاه کردن به آن بودند که ناگهان صدایی عجیب آمد...۵ فروردین

صدای زاغ بود. او شبیه نگهبان جنگل است و حیوانات دیگر را از خطر مطلع می کند. بچه ها در حال نگاه کردن آن بودند که دیدند او درحالی که دانه ای به منقار داشت، پرواز کرد و با پرواز کردنش پرهای رنگارنگ و زیبای آن نمایان شد. پرهایش آبی و سیاه بود. زاغ می تواند فواصل طولانی را طی کند و بدون گم شدن، مسیر رفته را بازگردد.نظرات کاربران درباره کتاب قصه‌های شب

very nise
در 6 ماه پیش توسط محبوب محمدصالحی