فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی قدرت عادت کتاب صوتی

کتاب صوتی قدرت عادت

نسخه الکترونیک کتاب صوتی قدرت عادت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی قدرت عادت

قدرت عادت در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، برای مدت زیادی در لیست پرفروش‌ترین‌های روزنامه نیویورک تایمز بود.‌ از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب‌ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.‌ چارلز داهیگ در این کتاب به علمی اشاره می‌کند که در پس آن پرسش و چرایی درباره کارهای مختلف وجود دارد. در این کتاب وی تحقیقات علمی و اجتماعی را ترکیب کرده و می‌نویسد عادت با الگویی روانشناختی به نام «حلقه عادت» شروع می‌شود که سه فرآیند جداگانه دارد.

ادامه...
  • ناشر نوین کتاب گویا
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 746.82 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی قدرت عادت

چیزیکه باعث میشه نسخه ملال آور نباشه,نوع روایت حسن آزادی هست.عالی هستن ایشون
در 3 روز پیش توسط
خیلی کاربردیه...مرسی فیدیبو
در 6 روز پیش توسط
کتاب علمی ای بود و حرفهای جالبی برای گفتن داشت ،انسان واقعا اختیار کمی داره و تصمیماتش رو با توجه به عاداتش میگیره .و اینکه چقدر در بازاریابی کلک وجود داره و ما کالایی رو میخریم که اونها میخوان
در 1 هفته پیش توسط
کتاب مفید و عملی هست بر پایه مثال اصول ایجاد عادت و راه تغییر رو یاد میده و در واقع کمک به تغییر بنیادی عادتی و به دنبال اون رفتاری میکنه. متاسفانه گوینده کتاب در بیان اسامی اشخاص ، مکان ها و موارد دیگه تلفظ های غلط بسیاری دارن که آزاردهنده س تو شنیدنش و انتظار میرفت که با یک گوگل کردن ساده با شیوه تلفظ صحیح اون ها اشنا بشن قبل از بیانش
در 1 هفته پیش توسط
کاش سرعت های بالاتر برای شنیدن رو هم بذارید، میشه با سرعت بالاتر هم گوش داد. برای خود فیدیبو هم بهتره، زودتر کتابها تموم میشه و کتاب بعدی رو سریعتر میخریم.
در 2 هفته پیش توسط