فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک گلوله برفی

میکروبوک گلوله برفی
زندگی و تجارت وارن بافت ثروتمندترین مرد دنیا

نسخه الکترونیک میکروبوک گلوله برفی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۸۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک گلوله برفی

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک چکیده‌ای مفید و کاربردی از کتاب «گلوله برفی» است. در این کتاب با زندگی وارن بافت آشنا می‌شویم. او در ۲۰ آگوست ۱۹۳۰ در اوماها، نبراسکا به دنیا آمد- درست ده ماه بعد از سه‌شنبه سیاه یا همان بحران مالی بازار سهام که کشور را به دوران رکود بزرگ برد. پدر او، هاوارد کارگزار محبوبی در بازار سهام بود که توانست در همین دوران تاریک اوراق قرضه و بهادار قابل‌اطمینانی به فروش برساند. همین باعث شد خانواده بافت برخلاف خیلی از اطرافیان خود بتوانند از آن بحران بگذرند و طی دهه ۱۹۳۰ راحت زندگی کنند. اما این به این معنی نبود که اوضاع برای وارن کوچک آسان است. مادرش لیلا زنی ازخودراضی بود که به‌راحتی از کوره درمی‌رفت و مدام فرزندانش را سرزنش و تحقیر می‌کرد. وارن که با مادری مهاجم و غیرقابل‌پیش‌بینی زندگی می‌کرد، دنبال راهی برای فرار و آرامش بود. بیشتر اوقات خواهر بزرگش دوریس هدف حملات و غضب‌های مادر قرار می‌گرفت، اما او هم به شدت نیازمند راهی برای دور ماندن از بداخلاقی‌های مادر بود، و نهایتا آن را آمار، ارقام و درصدها پیدا کرد. یکی از دلایل علاقه او به مدرسه این بود که از خانه دور می‌شد و ریاضیات یاد می‌گرفت. وارن و دوستش راس بعد از کلاس‌ها، در ایوان جلویی منزل راس می‌نشستند و پلاک خودروهای در حال گذر را یادداشت می‌کردند. والدین آن‌ها فکر می‌کردند این کار برای محاسبه فراوانی حروف و اعداد در شماره پلاک خودروها است، اما دو دوست فکر می‌کردند می‌توانند با این کار در دستگیری سارقان بانک به پلیس کمک کنند، چون آن خیابان تنها مسیر خروجی از سمت بانک محلی بود. چه کسانی باید این میکرو کتاب را بخوانند؟ -سرمایه‌گذاران -بشردوستان -علاقه‌مندان به داستان‌های الهام‌بخش میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.25 مگابایت
 • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک گلوله برفی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:


file:///C:/Users/Amirhossein/Desktop/دختر.png

گلوله برفی

زندگی و تجارت وارن بافت ثروتمندترین مرد دنیا

آلیس شرودرحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

گلوله برفی: زندگی و تجارت وارن بافت، ثروتمندترین مرد دنیا

آلیس شرودر (Alice Schroeder)

گلوله برفی (۲۰۰۸) نگاهی شفاف به زندگی و کسب وکار یکی از شگفت انگیزترین مردم آمریکای مدرن دارد: وارن بافت (Warren Buffet). در این کتاب می خوانید که چگونه این مرد خجالتی و عجیب وغریب میلیون ها دلار درآمد کسب کرد و چگونه پیروی از چند قانون کلیدی او را به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل نمود.
چه کسانی باید این میکرو کتاب را بخوانند؟
 • سرمایه گذاران
 • بشردوستان
 • علاقه مندان به داستان های الهام بخش
چه کسی کتاب را نوشته؟
آلیس شرودر قبل از آنکه به پیشنهاد وارن بافت نویسنده تمام وقت شود، تحلیل گر بیمه بود. او در حال حاضر یکی از نویسندگان بولمبرگ نیوز است. کتاب گلوله برفی یکی از ده کتاب برتر ۲۰۰۸ به انتخاب مجله تایمز بوده است.
فایده کتاب چیست؟ یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاران عصر حاضر را خواهید شناخت.
وارن بافت احتمالا مشهورترین سرمایه گذار قرن بیست و بیست ویک- شاید تمام دوران- است. او به «پیامبر اوماها» یا «حکیم اوماها» معروف است و مرتب در رسانه های مختلف حضور یافته و عقاید تجاری و سیاسی اش را به اشتراک می گذارد. اما مردم به ندرت می دانند او واقعا چه می کند یا حتی چطور به موقعیت فعلی اش رسیده.
در این میکرو کتاب ها، نگاهی عمیق به زندگی وارن بافت خواهیم داشت تا زندگی او را از کودکی تا اولین فعالیت های تجاری اش و بعدتر جایگاه کنونی اش به عنوان پیامبر کسب وکار مدرن آمریکا بررسی کنیم. داستان او ارزشی الهام بخش و آموزشی برای زندگی بسیاری خواهد داشت.

در این کتاب خواهید دانست که:
 • بافت چطور توانست در سن ۱۱ سالگی اولین سرمایه گذاری اش را انجام دهد؛
 • چرا سرمایه گذاری های بافت شبیه یک گلوله برفی هستند؛ و
 • چطور دوستانی مثل کی گراهام و بیل گیتس بر بافت تاثیر گذاشتند.
وارن بافت در کودکی به آمار و ارقام علاقه زیادی داشت.
وارن بافت در ۲۰ آگوست ۱۹۳۰ در اوماها، نبراسکا به دنیا آمد- درست ده ماه بعد از سه شنبه سیاه یا همان بحران مالی بازار سهام که کشور را به دوران رکود بزرگ برد.
پدر او، هاوارد کارگزار محبوبی در بازار سهام بود که توانست در همین دوران تاریک اوراق قرضه و بهادار قابل اطمینانی به فروش برساند. همین باعث شد خانواده بافت برخلاف خیلی از اطرافیان خود بتوانند از آن بحران بگذرند و طی دهه ۱۹۳۰ راحت زندگی کنند.
اما این به این معنی نبود که اوضاع برای وارن کوچک آسان است.
مادرش لیلا زنی ازخودراضی بود که به راحتی از کوره درمی رفت و مدام فرزندانش را سرزنش و تحقیر می کرد.
وارن که با مادری مهاجم و غیرقابل پیش بینی زندگی می کرد، دنبال راهی برای فرار و آرامش بود. بیشتر اوقات خواهر بزرگش دوریس هدف حملات و غضب های مادر قرار می گرفت، اما او هم به شدت نیازمند راهی برای دور ماندن از بداخلاقی های مادر بود، و نهایتا آن را آمار، ارقام و درصدها پیدا کرد.
یکی از دلایل علاقه او به مدرسه این بود که از خانه دور می شد و ریاضیات یاد می گرفت.
وارن و دوستش راس بعد از کلاس ها، در ایوان جلویی منزل راس می نشستند و پلاک خودروهای در حال گذر را یادداشت می کردند. والدین آن ها فکر می کردند این کار برای محاسبه فراوانی حروف و اعداد در شماره پلاک خودروها است، اما دو دوست فکر می کردند می توانند با این کار در دستگیری سارقان بانک به پلیس کمک کنند، چون آن خیابان تنها مسیر خروجی از سمت بانک محلی بود.
او آخر هفته ها را در دفتر کار پدرش می گذارند و با علاقه ارقام مربوط به قیمت سهام را روی تخته سیاه بزرگ اتاق می نوشت.
علاقه وارن به ارقام، آمار و احتمالات توسط اعضای دیگر خانواده مورد تشویق قرار می گرفت. در هشت سالگی پدربزرگش به او کتابی در مورد آمار بیس بال هدیه داد که او را بسیار خوشحال کرد. او ساعت ها وقت صرف حفظ کردن هر صفحه می کرد.
او هدیه دیگری هم از خاله اش آلیس دریافت کرد: کتابی در مورد ورق بازی پیچیده پل (bridge card game) که جرقه شروع یک علاقه شدید وسواس گونه تا پایان عمر بود.
وارن می توانست با این کتاب های جذاب ساعت ها در اتاقش سرگرم باشد، از مادر مهاجمش دور بماند و با اعداد و ارقام وقت بگذراند.

نظرات کاربران درباره میکروبوک گلوله برفی

فوق العاده است
در 2 سال پیش توسط محمدصادق خاکی
همیشه دنبال کتاب کاملش بودم ، ولی پیداش نکردم . با توجه به این خلاصه بیشتر مایل به خوندن کاملشم . امیدوارم فیدیبو کتاب کاملش رو موجود کنه
در 2 سال پیش توسط هاتف زارع
وارن بافت واقعا عالیه.
در 5 روز پیش توسط سهیل عظیمی
کتاب بدی نبود .خلاصه نویس بود از زندگی نامه وارن بافت .اهداف و کارهاش
در 8 ماه پیش توسط 2figh so
خیلی خلاصه خوبی بود اما دلم برای خانم وارن بافت گرفت چقده سختی کشید آخرشم که مرد
در 1 سال پیش توسط محمد ...