فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی این کتاب را فعلا نخر کتاب صوتی

کتاب صوتی این کتاب را فعلا نخر

نسخه الکترونیک کتاب صوتی این کتاب را فعلا نخر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی این کتاب را فعلا نخر

این کتاب، با محتوای فلسفی ساده‌اش، کمک می‌کند تا زندگیتان را از این‌رو به آن رو کنید. این کتاب، کمک می‌کند تا از هوای آلوده‌ی یأس و بی‌انگیزگی بیرون بیایید. این کتاب، یک برنامه‌ی مختصر، اما جامع و مؤثر است. محال است این کتاب را بخوانید و وضع و حال زندگیتان عوض نشود. این کتاب، با گام‌هایی مؤثر آغاز می‌شود که پشت‌گوش‌اندازها راحت می‌توانند این گام‌ها را بردارند. سپس، توصیه‌هایی داریم، حکایت‌هایی، و پیشنهادهایی که می‌تواند کمکی درخور باشد. درضمن، چند کلامی هم درباره‌ی مسئله‌های سامان‌یافته سخن خواهیم گفت؛ همان‌هایی که پشت‌گوش‌اندازها را عاجز می‌کند.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی این کتاب را فعلا نخر

چون گفته فعلا نخر منم فعلا نمیخرم 😁
در 8 ماه پیش توسط ddd...xcv
کی بخرم؟😐
در 8 ماه پیش توسط laya hatami
من خیلی خوشحال هستم که دانلود اش کردم. کتاب مناسب کسانی هستش که در عین هوش بالا، کارها رو پشت گوش میندازن. مثل نویسنده ی خود کتاب. در این کتاب از شماتت و نصیحت خبری نیست.بلکه تکنیک های خوبی داره
در 10 ماه پیش توسط mahshid taheri
لطفا در تنظیمات نرم افزار برای دانلود کتاب های صوتی، امکان دانلود در کارت حافظه را هم فراهم فرمایید چون حافظه داخلی گوشی حجمش کم است. ممنون از اپلیکیشن بسیار خوبتون
در 6 ماه پیش توسط Amin TN
چقدر بعضیا نمک دارن😐😐😐😐😏
در 6 ماه پیش توسط mjt...271
برای تنبلا عالیه
در 2 سال پیش توسط علیرضا اعظمی
خواستم بخرمش . گفتی نخر . مرسی که راهنمایی کردید
در 7 ماه پیش توسط jam...ri5
در انتهای کتاب حس بسیار خوبی بهت دست میده، نویسنده از دید فلسفی انسانها رو تحلیل می کنه و سعی داره بهمون بگه با توجه به معنای خوشبختی زندگی کنید!
در 8 ماه پیش توسط TOORAN
این کتب برای پشت گوش اندازها هست. این افراد با تنبل ها فرق دارند. در مجموع کتاب بسیار خوب و مفیدی هست که راه های خوبی برای جلوگیری از پشت گوش اندازی ارائه داده.
در 12 ماه پیش توسط ha....rif
واقعا خوب نیست
در 1 سال پیش توسط محمد مهدی