فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی بازاریابی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی بازاریابی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی بازاریابی

چگونه می‌توان از نقاط قوت خود برای کسب جایگاه برتر در بازار استفاده کرد؟ اگر کارتان را با محصول یا خدمتی خوب آغاز کنید و فرصت فروش تعداد زیادی از آن را با قیمت و سود خوب به دست آورید، آن‌وقت می‌توانید مطمئن باشید که رقبا بیکار نمی‌نشینند و فورا رقابت برای جذب همان مشتریان را آغاز می‌کنند.
قانونی در اقتصاد وجود دارد که هرگاه «سودی زیادتر از حد بازار» وجود دارد،‌ رقبا به آن بازار هجوم می‌برند تا کالاها و خدماتشان را ارائه کنند.
رقبا به بازارهایی وارد می‌شوند که گمان می‌کنند سودی بالاتر از حد متوسط دارد. هر اقدامی برای منحرف کردن حواس آن‌ها از سود احتمالی یا واقعی‌‌تان، حضور شما در بازار را طولانی‌تر و قوی‌تر می‌کند.
نخستین استراتژی هنگام ورود به یک بازار سودآور این است که جلب‌توجه نکنید. خیلی کوچک و بی‌سروصدا وارد شوید و نشان دهید که سراغ بخش بسیار کوچکی از بازار رفته‌اید…

ادامه...
  • ناشر نوین کتاب گویا
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 135.6 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی بازاریابی

ارزش گوش دادن داره حتی بارها مخصوصا برای مدیران و اداره کننده های استارت اپ
در 5 روز پیش توسط
کتاب خوبیه ولی خب به نظر خیلی پایه ای هست و سطح پایینی از بازاریابی رو توضیح میده.
در 5 روز پیش توسط
کتاب های برایان ترسی عالی اند
در 3 هفته پیش توسط
کتاب خوبی هست و ارزش خرید و شنیدن را دارد. گوینده هم خیلی آرام و شمرده قرائت می کند که زمان برای یادداشت برداری و ثبت نکات وجود دارد. تشکر از زحمات شما برای تهیه این کتاب
در 4 ماه پیش توسط
بیشتر در مورد شرکت اپل و مایکروسافت و از این دست صحبت میکنه ... بد نبود ولی من انتظار بیشتری داشتم
در 8 ماه پیش توسط