فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک ظرف سه ماه روان صحبت کنید

میکروبوک ظرف سه ماه روان صحبت کنید

نسخه الکترونیک میکروبوک ظرف سه ماه روان صحبت کنید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک ظرف سه ماه روان صحبت کنید

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌ دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «ظرف سه ماه روان صحبت کنید» است. «ظرف سه ماه روان صحبت کنید» راهنمای تسلط به هر زبانی در زمانی کوتاه است. این میکروبوک پر از متدهای مفید برای یادگیری کارآ و اثربخش یک زبان جدید است. کتاب ضمن اثبات ناکارآمدی روش‌های سنتی، استراتژی‌های عملی برای مکالمه آموزش داده و شما را در مسیر درست چندزبانه‌شدن قرار می‌دهد. چه کسانی باید این میکروکتاب را بخوانند؟ •افرادی که زیاد سفر می‌کنند و هرکس که می‌خواهد زبان جدیدی بیاموزد •خوانندگانی که می‌خواهند به کشور جدیدی مهاجرت کنند •هرکس که از یادگیری زبان دوم ناامید شده است میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.18 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک ظرف سه ماه روان صحبت کنید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

فایده این کتاب چیست؟ روش فوق سریع یادگیری زبان را کشف می کنید.

زبان بخش مهم و مفیدی از زندگی روزمره است. بدون زبان، نمی توانید غذا سفارش دهید، جلسه برگزار کنید یا با دوستانتان قرار بگذارید. تصور کنید اگر قرار بود هربار که می خواهید اطلاعات انتقال دهید پانتومیم بازی کنید، چه می شد!
با این حال، بسیاری از ما فقط یکی دو زبان می دانیم و به همین خاطر در بسیاری از موقعیت های دشوار خارج از کشور درمی مانیم. وقتی زبان فرد مقابل را ندانید، سفارش یک قهوه یا ساندویچ ده برابر زمان عادی طول خواهد کشید.
خوشبختانه برای یادگیری موثر زبان های جدید راهی وجود دارد که مستلزم سال ها تلاش و کلنجار رفتن با قواعد دستوری کسل کننده نیست. یادگرفتن زبان جدید- اگر روش آن را بدانید- چندان سخت نیست. این کتاب راهنمای عملی یادگیری سریع و ساده زبان است. با توصیه ها و تکنیک های آن می توانید هر زبانی را ظرف سه ماه روان صحبت کنید.
در این میکروکتاب خواهید فهمید که
  • چرا برای یادگیری زبان چینی نیازی به سفر به چین نیست
  • ظاهر توریستی چه معایبی دارد
  • چرا ادا درآوردن مهارت های ارتباطی را تقویت می کند!

نظرات کاربران درباره میکروبوک ظرف سه ماه روان صحبت کنید

هزار تومان چیزی نیست که این کتاب بخواد حرومش کنه، ولی خیلی بد توضیح داده. دو تا چیز توی زبان آموزی مهمه. ۱)گوش، که مهم ترین چیزه. تا میتونید باید به زبانی دارید یاد میگیرید گوش بدید. ۲) داشتن یک شریک زبانی که بایدد بومی اون کشور باشه نه مثلاً ایرانیی که خارجی حرف میزنه. از ا نجایی که پیدا کردن شریک زبانی خیلی سخته و اگر هم پیدا بشه، مرتب قرار گذاشتن برای تمرین تقریا نشدنیه، چاره ای نمیمونه جز اینکه بعد از اینکه دوره ی زبان آموزیتون تموم شد و یک دید کلی از دستور زبان پیدا کردید، ۳ تا ۶ ماه توی اون کشور خارجی زندگی کنید که مجبور به استفاده از یادگرفته هاتون بشید. خوندن دیدگاه من به مراتب مفیدتر از خوندنِ این کتابه!
در 2 سال پیش توسط pou...m70
باتوجه به نظرات عزیزان فکرکنم رایگانشم ارزش خوندن نداشته باشه
در 2 سال پیش توسط ash....94
کتاب کامل نیست، ولی نکات کاملا درست و بجایی برای یادگیری زبان مطرح شده است. کسی که قصد یادگیری یک زبان جدید را دارد نکات این کتاب و بکارگیری آنان مفید و قابل استفاده است.
در 1 سال پیش توسط afs...d76
خوبه
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
خیلی خوب نیست
در 2 هفته پیش توسط moh...any
افتضاح تر از این نمیشد. متاسفم
در 2 سال پیش توسط Kaz...944
کتاب افتضاحی بود
در 2 سال پیش توسط محسن رحیم پور
بد نیست
در 2 سال پیش توسط Alireza 7
تشکر
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
میکروبوک‌ها فقط میتونن اطلاعات کلی منتقل کنن
در 2 سال پیش توسط سعیده ز