فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک راهنمای جامع بازاریابی کسب و کار محلی

میکروبوک راهنمای جامع بازاریابی کسب و کار محلی

نسخه الکترونیک میکروبوک راهنمای جامع بازاریابی کسب و کار محلی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک راهنمای جامع بازاریابی کسب و کار محلی

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «راهنمای جامع بازاریابی کسب و کار محلی» است. پری مارشال و تیلور زامیر در «راهنمای جامع بازاریابی کسب‌و‌کار محلی» نشان می‌دهند چگونه استراتژی تبلیغات کسب‌و‌کار محلی خود را متناسب با عصر اطلاعات به روز کنید. در این میکروبوک می‌آموزید چگونه از قدرت کلمات کلیدی، موتورهای جستجو و یک وبسایت با طراحی مناسب برای جذب بیشتر مشتری استفاده کنید. چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟ •صاحبان کسب‌و‌کارهای محلی که به دنبال تحول استراتژی‌های بازاریابی آنلاین خود هستند •متخصصان سئو یا مشاورانی که با گوگل ادوردز کار می‌کنند •دانشجویان بازاریابی یا هرکسی که به بازاریابی آنلاین علاقمند است میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.19 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک راهنمای جامع بازاریابی کسب و کار محلی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

این کتاب چه فایده ای دارد؟ گام های درست به سوی موفقیت در بازاریابی آنلاین را بیاموزید.

صاحب کسب وکاری محلی هستید؟ اگر یک مغازه تعمیر کامپیوتر، یک کتاب فروشی یا بنگاه تحویل مرسوله داشته باشید، چطور مشتری جذب می کنید؟ تابلوی بزرگ و مشخص دارید؛ آخر هفته ها بروشور پخش می کنید؛ در اداره اصناف محلی ثبت شده اید؛ و البته وبسایت هم برای خود ساخته‎اید.
اما چطور مطمئن می شوید کسی که در اینترنت به دنبال محصول یا خدمت مشخصی می گردد، شما را پیدا خواهد کرد؟ با بازاریابی آنلاین درست برای کسب وکارتان.
در این میکروکتاب، یاد می گیرید چطور کسب وکار خود را به صدر نتایج گوگل رسانده و مشتریان بالقوه را هم به در مغازه یا فروشگاه خود بکشانید. در عصر دیجیتال بروشور، تابلو و ویترین جذاب کافی نیستند؛ باید یک کمپین بازاریابی آنلاین برای کسب وکار خود راه اندازی کنید
در این میکروکتاب همچنین خواهید فهمید که:
  • چرا موتورهای جستجو در اصل یلو پیج (صفحات زرد) دیجیتال هستند؛
  • حروف اختصاری SEO و PPC مخفف چه هستند؛ و
  • چرا گوگل ادوردز برای کسب وکارهای محلی مثل جام مقدس است

نظرات کاربران درباره میکروبوک راهنمای جامع بازاریابی کسب و کار محلی

میتونه این کتاب مطالب کاربردی تری داشته باشه من اول فکر کردم هنوز کتاب رو نخریدم چون تعداد صفحاتش خیلی کم بود
در 2 سال پیش توسط مجتبی پورموسوی
کتاب خیلی خوبی هست کمک زیادی میکند ولی خواهش میکنم کاملش هم بیارید
در 2 سال پیش توسط s.k...ard