فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک سندرم سلامتی

میکروبوک سندرم سلامتی

نسخه الکترونیک میکروبوک سندرم سلامتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک سندرم سلامتی

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «سندرم سلامتی» است. سندروم سلامتی توضیح می‌دهد که این موج شیفتگی به سلامت که دنیا را فراگرفته ممکن است چندان هم برای ‌سلامت مفید نباشد! این میکروبوک به ریشه‌های وسواس شدید وعلاقه‌ای افراطی ما به شادتر بودن، سالم‌تر بودن و سخت‌کوش‌تر ‌بودن می‌پردازد و روشن می‌کند که چه کسانی از این وسواس سود می‌برند. ‌ چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟ •متخصصان خودیاری که به دنبال دیدگاه‌های جایگزین هستند •دانشجویان جامعه‌شناسی •کسانی که از افسردگی یا اظطراب شغلی رنج می‌برند چه کسی کتاب را نوشته؟ کارل سدراستروم استادیار نظریه سازمان در دانشگاه استکهلم است. آثار او در گاردین، نیویورک تایمز و هاروارد بیزنیس ریویو ‌چاپ شده است.‌ آندره اسپایسر متفکری پیشرو در حوزه‌هایی مثل رفتار سازمانی، رهبری و مسئولیت شرکت است. او استاد رفتار سازمانی در ‌مدرسه بازرگانی کاس ‌و دانشگاه لندن و مدیر و مؤسس ‌ETHOS‌ (مرکز بنگاه مسئول در دانشگاه‌) است.‌ میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.12 مگابایت
 • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک سندرم سلامتی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:سندرم سلامتی

کارل سدراستروم - آندره اسپایسر حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

سندروم سلامتی (Wellness Syndrome)

سندروم سلامتی (۲۰۱۵) توضیح می دهد که این موج شیفتگی به سلامت که دنیا را فراگرفته ممکن است چندان هم برای سلامت مفید نباشد! این کتابچه به ریشه های وسواس شدید وعلاقه ای افراطی ما به شادتر بودن، سالم تر بودن و سخت کوش تر بودن می پردازد و روشن می کند که چه کسانی از این وسواس سود می برند.
چه کسانی باید این کتابچه (MicroBook) را بخوانند؟
 • متخصصان خودیاری که به دنبال دیدگاه های جایگزین هستند
 • دانشجویان جامعه شناسی
 • کسانی که از افسردگی یا اظطراب شغلی رنج می برند
چه کسی این کتابچه را نوشته؟
کارل سدراستروم استادیار نظریه سازمان در دانشگاه استکهلم است. آثار او در گاردین، نیویورک تایمز و هاروارد بیزنیس ریویو چاپ شده است.
آندره اسپایسر متفکری پیشرو در حوزه هایی مثل رفتار سازمانی، رهبری و مسئولیت شرکت است. او استاد رفتار سازمانی در مدرسه بازرگانی کاس (Cass Business School) و دانشگاه لندن و مدیر و موسس ETHOS (مرکز بنگاه مسئول در دانشگاه - The Center for Responsible Enterprise at the University) است.
این کتابچه، چه فایده ای دارد؟ واقعیت را در مورد شیفتگی مفرط جامعه مدرن به «سلامتی» خواهید فهمید.
همه ما بیمارگونه نگران سلامتی خود هستیم. حتی اگر تناسب اندام داشته باشیم، ممکن است خود را نیازمند رژیم بدانیم. به اندازه کافی نمی خوابیم؛ پیوسته سراغ مدهای جدید تغذیه مثل ابرغذاها(Super Food) یا آبمیوه ها می رویم.
اما علت وسواس ناسالم جامعه نسبت به سلامتی چیست؟ پیش از این سلامتی فقط برای بیماران مسئله ای جدی بود. افراد سالم به چیزهای دیگری مثل سیاست، روابط یا فلسفه فکر می کردند- درواقع روی کل زندگی تمرکز داشتند نه صرفاً آخرین سرماخوردگی شان.
پس دلیل این تب وتاب امروزی چیست؟ این کتابچه کمک می کند ریشه های این وسواس سلامتی را دریابید و راهی برای خلاصی از آن پیدا کنید.

در این کتابچه خواهید دانست که:
 • چگونه درگیر سلامتی شدن می تواند به یک فیلسوف جوان آسیب بزند
 • چرا بعد از خوردن بیسکویت و شیرینی احساس گناه می کنید
 • چگونه وسواسی سلامتی سیاست رفاه دولت را تحریف می کند

نظرات کاربران درباره میکروبوک سندرم سلامتی

کتابچەای خوب کە راحت جای گسترش دادن آن بە چندین صد صفحە را دارد. یک نگاە انتقادی تیز و سریع بە سیاست‌های جمعی معطوف بە سلامتی و پول درآوردن بسیاری از آن.
در 2 سال پیش توسط Yasir Goli
این کتاب تنها چند صفحە از کتاب اصلی است کە نسخە انگلیسی اون ١٦٤ صفحە است.
در 2 سال پیش توسط Yasir Goli
ممنون
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
کوتاه، عالی، مفید
در 2 سال پیش توسط meh...644
کتاب خوبی نبود
در 2 سال پیش توسط امیر رفیقی
بی فایده
در 2 سال پیش توسط حسین مظفری فرد
جالب توجه نبود
در 2 سال پیش توسط مینو کاظمی