فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک تصمیمات استخدامی بزرگ

میکروبوک تصمیمات استخدامی بزرگ

نسخه الکترونیک میکروبوک تصمیمات استخدامی بزرگ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک تصمیمات استخدامی بزرگ

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «تصمیمات استخدامی بزرگ» است. این میکروبوک درباره تمام روش‌هایی است که کارمندان یک سازمان به کار می‌گیرند تا آن را تبدیل به یک سازمان موفق کنند یا موجب شکست آن شوند. تمام روش‌های تاثیرگذار و سریع به همراه راهنمای گام به گام برای پیدا کردن مناسب‌ترین کارمندان در این کتاب منتشر شده است. این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا بهترین افراد را برای کارهای مختلف استخدام کنید. چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟ -مدیرانی که افرادی را به اشتباه در سازمانشان استخدام کرده‌اند -کسانی که مسئولیت رهبری یک گروه کاری یا ساختن آن را بر عهده دارند -مدیران عامل، موسسان و کارآفرینان میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.19 مگابایت
 • تعداد صفحات ۰ صفحه

بخشی از میکروبوک تصمیمات استخدامی بزرگ

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

 

تصمیمات استخدامی بزرگ

کلاودیو فرناندز آروزحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

تصمیمات استخدامی بزرگ: چرا مهم و دشوارند و چگونه می توان آن ها را یاد گرفت

کلاودیو فرناندز آروز

تصمیمات استخدامی بزرگ (Great people decisions) توضیح می دهد چگونه انتخاب های کارکنان باعث موفقیت یا شکست سازمان می شود. این راهنمای گام به گام پر از توصیه های عملی و کاربردی برای استخدام افراد مناسب است و می تواند برای تمام کسب و کارها در اشکال و اندازه های مختلف مفید باشد.
چه کسانی باید این میکروکتاب را بخوانند؟
 • همه کسانی که به اشتباه یک فرد را استخدام کرده اند
 • همه کسانی که مسئول هدایت و رهبری یک گروه کاری هستند
 • کارآفرینان، مدیران عامل و موسسان
چه کسی این کتاب را نوشته است؟
کلاودیو فرناندز آروز(Claudio Fernández-Aráoz) نویسنده، سخنران و متخصص بین المللی در زمینه استعداد و رهبری است. او کتاب پرفروش دیگری هم به نام مهم چه و چگونه مهم نیست، چه کسی مهم است (It’s not the how or the what nut the who) دارد.
این کتاب چه فایده ای دارد؟ می توانید مغز متفکر استخدام شوید.
به قفسه کتاب فروشی ها که دقت کنید صدها کتاب در مورد مزایای داشتن یک تیم خوب خواهید دید. اما به ندرت کتابی در مورد چگونگی استخدام افراد و ساختن یک تیم خوب پیدا می کنید.
جذب نیرو هنوز هم به روش آزمون و خطا انجام می شود، اما نباید چنین باشد. برای جذب بهترین افراد اصول علمی وجود دارد که اگر آن ها را یاد بگیرید می توانید تصمیمات استخدامی خود را متحول کنید و روی عملکرد شرکت خود اثر مثبت قابل توجهی بگذارید. خب حالا باید دقیقا چه کار کنید؟
در این کتاب که مبتنی بر دانش یکی از برترین مشاوران جذب نیرو در جهان است، با ابزارهای ضروری تصمیم گیری برای استخدام آشنا می شوید.
در این میکروکتاب، خواهید دانست که:
 • چرا عادت به تعویق انداختن کارها منجر به داشتن تیمی با عملکرد ضعیف می شود؛
 • چرا حتی اگر تیمتان عالی به نظر می رسد، باید همچنان به فکر اعمال تغییرات باشید؛ و
 • چرا بهترین راه برای پیدا کردن یک کاندیدای برتر، پرسیدن از کس دیگری است.

نظرات کاربران درباره میکروبوک تصمیمات استخدامی بزرگ

خوب بود ، مطالعه کردم ، مرسی از دیجی کالا و فیدیبو
در 2 سال پیش توسط شاهین زارع
کلا ایده میکروبوک ایده خوبی هست ولی باید دقت بشه که چون قرار هست در مدت کم و حجم کم اصل یک مطلب مهم رو برسونه اولا باید خیلی دقیق نگارش یا ترجمه بشه و ثانیا در انتخاب و نقل مطالب اصلی وسواس خاصی خرج بشه. انتخاب این کتاب انتخاب خوبی بود ولی ترجمه ضعیف بود و غلط تایپی هم داشت. ضمن اینکه به نظر میرسید یکسری بخش های مهم حذف شده بود.
در 2 سال پیش توسط محمدامین مظفر
ممنونم از دیجیکالا هنوز مطالعه کتاب با ابزار های موبایل نتونسته جای مطالعه کتاب کاغذی رو بگیره. امیدوارم دیجیکالا بتونه این رویه رو جا بندازه. ضمناً بهتر بود ویراستاری انجام شده روی کتاب اصلی حفظ میشد. فونت و استایل پاراگراف ها و تیترها. محل عکس ها. پاورقی و غیره دقیقن مثل کتاب اصلی باشند.
در 2 سال پیش توسط فرشاد حسین زاده
من که نتونستم بخونم
در 2 سال پیش توسط hej...365
عالی، نکات بسیار مفیدی از این کتاب یاد گرفتم.
در 1 سال پیش توسط عامر لطفی اوریمی
خوب بود
در 2 ماه پیش توسط داود سیرتی
ممنون از دیجیکالا
در 2 سال پیش توسط حسین خسرونژاد