فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک انتشار شادی

میکروبوک انتشار شادی
علم ایجاد و حفظ تغییر مثبت

نسخه الکترونیک میکروبوک انتشار شادی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک انتشار شادی

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «انتشار شادی» است. انتشار شادی، اثر شگرف مثبت بودن را بر بهره‌وری، کار تیمی و سلامتی نشان می‌دهد. این میکروبوک توضیح ‌می‌دهد چگونه می‌توانید افکار مثبت را انتقال دهید و شادی را در جامعه، محل کار و در روابط خود منتشر کنید.‌ چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟ •هرکس که می‌خواهد مهارت‌های ارتباطی خود را ارتقا دهد •روزنامه‌نگارها، وبلاگ نویسان و هرکس که برای مخاطبان گسترده کار می‌کند •مدیران و رهبران کسب‌وکارها که به دنبال الهام‌بخشی به کارکنان هستند چه کسی کتاب را نوشته؟ میشل گیلن روزنامه‌نگار و نویسنده‌ محبوب و استاد برجسته دوره شادی اپرا ‌ است. گزارش او به عنوان گوینده خبر ‌CBS‌ در ‌مورد بحران مالی ۲۰۰۸، نهایتا او را به موسسه پژوهش مثبت کاربردی ‌ رساند.‌ میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.15 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک انتشار شادی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:انتشار شادی

علم ایجاد و حفظ تغییر مثبت

میشل گیلنحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

انتشار شادی: علم ایجاد و حفظ تغییر مثبت (Broadcasting Happiness: the science of igniting and sustaining positive change)

انتشار شادی (۲۰۱۵) اثر شگرف مثبت بودن را بر بهره وری، کار تیمی و سلامتی نشان می دهد. این کتابچه توضیح می دهد چگونه می توانید افکار مثبت را انتقال دهید و شادی را در جامعه، محل کار و در روابط خود منتشر کنید.
چه کسانی باید این کتابچه (MicroBook) را بخوانند؟
  • هرکس که می خواهد مهارت های ارتباطی خود را ارتقا دهد
  • روزنامه نگارها، وبلاگ نویسان و هرکس که برای مخاطبان گسترده کار می کند
  • مدیران و رهبران کسب وکارها که به دنبال الهام بخشی به کارکنان هستند
چه کسی این کتابچه را نوشته؟
میشل گیلن روزنامه نگار و نویسنده محبوب و استاد برجسته دوره شادی اپرا (Oprah’s happiness course) است. گزارش او به عنوان گوینده خبر CBS در مورد بحران مالی ۲۰۰۸، نهایتا او را به موسسه پژوهش مثبت کاربردی (Institute for Applied Positive Research) رساند.
این کتابچه، چه فایده ای دارد؟ دستگاه پخش و انتشار شادی خود را روشن کنید.
با اختراع رادیو و تلویزیون، ارتباطات وارد عصر جدیدی شد: عصر پخش گسترده برنامه ها . اطلاعات می تواند برای هرکسی که دستگاه گیرنده داشته باشد، به شکل اخبار یا سرگرمی پخش شود.
اما فقط برنامه های رادیو تلویزیون نیستند که به طور منظم پخش می شوند؛ افراد پیغام های خود را هر روز بین دیگران پخش می کنند. یک مدیر ایده هایش را در واحد خود پخش می کند و یک معلم دانش را بین دانش آموزان انتشار می دهد.
در این کتابچه می آموزیم که چگونه می توان از ایده پخش برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی اجتماعی و تقویت روحیه شاد استفاده کرد. خواهیم آموخت که چگونه با استفاده از استراتژی های ارتباطی، خود و دیگران را به سلامتی و موفقیت تشویق کنیم. کافی است ایستگاه پخش و انتشار شادی باشیم!

نظرات کاربران درباره میکروبوک انتشار شادی

به نظر من انتظار زیادی از میکرو بوک نباید داشت در کل خوب بود،مرسی بابت انتشار
در 2 سال پیش توسط سید احمد صداقتی
کتاب خوبی بود. ارزش خوندن رو داشت.
در 2 سال پیش توسط shm...r69
میکروبوک‌ها فقط میتونن اطلاعات کلی منتقل کنن .
در 2 سال پیش توسط سعیده ز
من این رو خوندم و به نظرم خیلی جالب بود
در 2 سال پیش توسط mah parin
ارزش خوندن رو داشت
در 2 سال پیش توسط ais...asi
عالی
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
برای کسانی که فرصت خوندن کتابهای طولانی ندارن میکروبوک ها عصاره ی اصلی کتاب رو جمع میکنن و مفیدن
در 3 ماه پیش توسط kaz....kz
این الان کتاب بود؟ چقدر مزخرف
در 3 ماه پیش توسط
میتونم بگم هیچ نکته مفیدی نداشت.
در 2 سال پیش توسط moh...372
هیچ نکته جدید و جالب و قابل تاملی در کتاب ندیدم. یک مسئله ثابت و غیر جذاب با جملات تکراری بیان شده بود.
در 2 سال پیش توسط آزاده صفایی