فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک استارت‌آپ ناب

میکروبوک استارت‌آپ ناب

نسخه الکترونیک میکروبوک استارت‌آپ ناب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک استارت‌آپ ناب

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «استارت‌آپ ناب» است. کتاب استارت‌آپ ناب به استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناوری کمک می‌کند مدل‌های کسب‌و‌کار پایدار بسازند. این کتاب طرفدار ساخت سریع و مداوم نمونه‌های اولیه و تمرکز روی داده‌های بازخورد مشتری است. متد کتاب مبتنی بر مفاهیم تولید ناب و توسعه چابک است و مطالعات موردی در چند دهه اخیر از یافته‌هایش پشتیبانی می‌کنند. چه کسی باید این میکروکتاب را بخواند؟ •علاقه‌مندان به کارآفرینی و/یا تاسیس شرکت خود •علاقه‌مندان به توسعه و تست سریع محصولات •موسسان، مدیران و کارکنان شرکت‌های فناوری چه کسی کتاب را نوشته؟ اریک ریس کارآفرین موفقی است. او یکی از موسسان IMVU است؛ یک شبکه اجتماعی که از آواتارهای سه بعدی استفاده می‌کند. امروز او یک مشاور و سخنران عمومی بسیار محبوب است. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.19 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک استارت‌آپ ناب

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:استارت آپ ناب

اریک رایسحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

استارت آپ ناب (Lean Startup)

اریک ریس

کتابچه استارت آپ ناب به استارت آپ ها و شرکت های فناوری کمک می کند مدل های کسب وکار پایدار بسازند. این کتابچه طرفدار ساخت سریع و مداوم نمونه های اولیه و تمرکز روی داده های بازخورد مشتری است.
متد کتابچه مبتنی بر مفاهیم تولید ناب (Lean production) و توسعه چابک (Agile development) است و مطالعات موردی در چند دهه اخیر را مورد توجه قرار داده است.
چه کسانی باید این کتابچه (MicroBook) را بخوانند؟
  • علاقه مندان به کارآفرینی و یا تاسیس شرکت خود
  • علاقه مندان به توسعه و تست سریع محصولات
  • موسسان، مدیران و کارکنان شرکت های فناوری
چه کسی این کتابچه را نوشته؟
اریک ریس کارآفرین موفقی است. او یکی از موسسان IMVU، شبکه اجتماعی که از آواتارهای سه بعدی استفاده می کند، است. امروزه او یک مشاور و سخنران انگیزشی موفق است.

استارت آپ ها باید به روشی متفاوت از شرکت های قبلا تاسیس شده اداره شوند.
در این کتابچه خواهید فهمید هدف اصلی یک استارت آپ باید چه باشد.
مدیریت سنتی دو جزء دارد: برنامه ریزی و نظارت بر افراد مجری برنامه.
مدیر، برنامه می دهد، نقاط عطف (Milestones) یا مراحل مهم انجام کار را مشخص می کند، وظایف را به کارکنان تفویض می کند و آن ها را هدایت می کند تا به موقع به مراحل مهم پروژه برسند.
این استراتژی مدیریتی به درد شرکت هایی می خورد که مدت ها است سرپا هستند و به خوبی می دانند چه روشی در گذشته جواب داده و در آینده باید چه روشی در پیش گیرند.
اما استارت آپ ها فرق دارند: نمی توانند آینده را پیش بینی کنند چون گذشته ندارند، نمی دانند مشتریان چه می خواهند و نمی دانند بهترین رویکرد برای یافتن مشتری یا ایجاد یک کسب و کار پایدار کدام است. برای فهمیدن این ها باید انعطاف پذیر بمانند. برای این شرکت ها، استفاده از برنامه های ثابت، نقاط عطف تعیین شده و یا تکیه بر پیش بینی های بلندمدت از بازار، گول زدن خود است.
بااین حال خیلی از موسسان از ابزارهایی مثل برنامه نقاط عطف یا پیش بینی های بلندمدت بازار استفاده می کنند؛ درست مثل این که در حال آماده کردن یک راکت فضایی برای پرتاب هستند، سال ها با آن ور می روند و رویش کار می کنند و فقط زمانی که مطمئن شوند بی نقص است آن را به فضا می فرستند. در حالی که مدیریت استارت آپ بیشتر شبیه راندن یک جیپ در جایی ناهموار و سنگلاخ است؛ موسسان باید پیوسته تغییر جهت دهند و به موانع ناگهانی و بن بست های غیرمنتظره به سرعت واکنش نشان دهند.
البته این به این معنی نیست که استارت آپ ها برنامه ریزی را کلا رها کنند و روحیه هرج و مرج گرای «فقط انجام بده» را در پیش بگیرند. رانندگی بی نظم و آشفته شما را به جایی نمی رساند؛ باید حواستان کاملا جمع باشد و برای انتخاب مسیر تصمیمات هوشمندانه بگیرید.
مدیران یک استارت آپ باید همیشه دیدی کلی از وضعیت داشته باشند و شرکت را در مسیر هدف کلی اش قرار دهند. تیم مدیریت برای دانستن اینکه در مسیر درست قرار دارند یا نه، به معیار و مقیاس مناسب نیاز دارند.

نظرات کاربران درباره میکروبوک استارت‌آپ ناب

فیدیبو لطفا اصل کتاب رو بذار...خیلی لازم دارم...ممنون
در 2 سال پیش توسط نوید حاجی زاده
لطفا کتاب کامل بیارید من خیلی دنبالشم
در 2 سال پیش توسط مهدی پورمیرزایی
لطفا نسخه کامل کتاب را هم بگذارید
در 2 سال پیش توسط zoro92
لطفا کتاب کامل بگذارید
در 1 سال پیش توسط ned...ani
این کتاب خلاصه کتاب نوپای ناب هست. کتاب کامل با مثالها و توضیحاتش معنا پیدا میکنه بنابراین این خلاصه برای کسی که کتاب اصلی رو نخونده اصلا مفید نیست.
در 1 سال پیش توسط محمدرضا م
چرا کتاب به صورت گزیده بود من انتظار داشتم کتاب را به صورت کامل بخرم
در 2 سال پیش توسط nas...ehi
خیلی کسل کننده و به درد نخور بعنوان یه کارآفرین میگم البته کتاب کاملشو نخوندم شاید بهتر باشه تنها چیز خوبی که بهش اشاره کرده نظریه سایکله که تو اینترنت چیزای بهتری میشه یاد گرفت از این جزوه مزخرف
در 2 سال پیش توسط Mohammad Reza
در یک کلمه مزخرف
در 2 سال پیش توسط ali shahrabi
اشتباه کردم خریدمش دیگه تو سایتتون نمیام
در 8 ماه پیش توسط fly...991
نسخه کامل کتاب با عنوان نوپای ناب منتشر شده فوق العاده است. شدیدا توصیه میکنم نسخه کامل با عنوان نوپای ناب رو فیدیبو قرار بدهد دانلود کنید و چند بار مطالعه کنید و بکار ببندید. آموزه های این کتاب متناسب شرایط ایران هم است. هر کسب و کاری دارید آموزه های کتاب رو بکار بگیرید موفق میشوید.
در 3 روز پیش توسط J. Pourasad