فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک به انجام رساندن کارها

میکروبوک به انجام رساندن کارها

نسخه الکترونیک میکروبوک به انجام رساندن کارها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک به انجام رساندن کارها

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «به انجام رساندن کارها» است. دیوید آلن در کتاب به انجام رساندن کارها سیستم بهره‌وری مشهورش را معرفی می‌کند؛ سیستمی برای کسانی که همزمان روی چند پروژه کار می‌کنند تا بتوانند با اعتماد به نفس، اهداف روشن و حس کنترل کار را به انجام برسانند. چه کسانی باید این میکرو-کتاب را بخوانند؟ - علاقه‌مندان به بهره‌وری - کسانی که می‌خواهند اثربخشی زندگی و کارشان را، ضمن حفظ خونسردی و آرامش، بالا ببرند. چه کسی کتاب را نوشته؟ دیوید آلن نویسنده، بیزینسمن و مشاور آمریکایی است. شرکت مربی‌گری او مدیران را با روش کتاببه انجام رساندن کارها تربیت می‌کند و نرم‌افزار بهره‌وری توزیع می‌نماید. او کتاب‌های زیادی در زمینه مدیریت خود و بهره‌وری نوشته و یکی از تاثیرگذارترین اندیشمندان این حوزه به حساب می‌آید. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.19 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک به انجام رساندن کارها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:به انجام رساندن کارهاحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

به انجام رساندن کارها (Getting things done)

دیوید آلن در کتاب به انجام رساندن کارها (Getting things done) سیستم بهره وری (productivity) مشهورش را معرفی می کند؛ سیستمی برای کسانی که همزمان روی چند پروژه کار می کنند تا بتوانند با اعتماد به نفس، اهداف روشن و حس کنترل کار را به انجام برسانند.
چه کسانی باید این کتابچه (MicroBook) را بخوانند؟
  • علاقه مندان به بهره وری
  • کسانی که می خواهند اثربخشی زندگی و کارشان را، ضمن حفظ خونسردی و آرامش، بالا ببرند.
  • و هرکسی که در مورد متد مورد تحسین این کتابچه کنجکاو است
چه کسی این کتابچه را نوشته؟
دیوید آلن نویسنده، بیزینسمن و مشاور آمریکایی است. شرکت مربی گری او مدیران را با روش کتاب به انجام رساندن کارها تربیت می کند و نرم افزار بهره وری توزیع می نماید. او کتاب های زیادی در زمینه مدیریت خود و بهره وری نوشته و یکی از تاثیرگذارترین اندیشمندان این حوزه به حساب می آید.
فایده این کتابچه برای من چیست؟ انجام کارها با حفظ آرامش!
متد به انجام رساندن کارها (GTD) با تکیه بر مفاهیم ساده ای مثل تفکر نتیجه گرا و تعریف اقدامات بعدی تان به برنامه ریزی همه پروژه ها با هر شکل و اندازه ای کمک می کند. فرقی نمی کند ارائه یک کار را سازمان دهی می کنید یا برای اعضای خانواده هدیه کریسمس می خرید، فلسفه GTD وادارتان می کند اول یک هدف روشن تعیین کنید و بعد پیوسته از خود بپرسید: اقدام بعدی که مرا به هدفم نزدیک تر می کند چیست؟
هنر واقعی به انجام رساندن کارها در اینجا نهفته است: اگر وظایف را آن قدر کوچک کنید که بتوانید هر کدام را در مدت کوتاهی انجام دهید، نبود وقت یا انگیزه جلوی پیشرفتتان را نمی گیرد و این رویکرد کمک می کند قدم به قدم به کسب اهدافتان نزدیک تر شوید و ضمناً از استرس هم دور بمانید.
وقتی با متد GDT پروژه هایتان را سازمان دهی کنید، صرف نظر از اینکه اطرافتان چه می گذرد یا کجا هستید، همیشه برای انجام وظایف در مدت کوتاه آماده اید. این متد انجام گام بعدی را آن قدر برایتان آسان می کند که هرگز به تعویقش نمی اندازید.
این کتابچه چند ابزار ساده معرفی می کند که با استفاده از آن ها هم موثرتر کار می کنید و هم از استرس دور می مانید. در مورد اینکه چه نوع نگرشی برای استفاده عملی از فلسفه GTD لازم است هم صحبت خواهیم کرد.

نظرات کاربران درباره میکروبوک به انجام رساندن کارها

مطالب آن بدیهی است و این متد اکتشافی آقای آلن نیست بلکه اکثر انسانها به همین شکل فکر می کنند و عمل می کنند. قیمت کتاب نسبت به محتوای آن گران است.
در 2 سال پیش توسط unc...der
توصیه نمی کنم، کتاب معجزه انضباط فردی یا اثر مرکب یه نظر من انتخاب های خیلی بهتری هستند.
در 2 سال پیش توسط سید عباس شوشتری
ارزش چند دقیقه مطالعه رو داره...
در 2 سال پیش توسط ami...d56
به نظر من کتاب خیلی خوبی بود و راهکارهای ارایه شده عالی بود.
در 2 سال پیش توسط ela...369
از اپلیکیشن ممنونم به خاطر هدیه ای که با عنوان این کتاب که به من داد خیلی ممنون از حضور پر رنگتون توی نمایشگاه کتاب
در 2 سال پیش توسط beh...020
خیلی خوب بود مدل GDT واسه خالی شدن مغز برای رسیدن به یک هدف واقعا عالی
در 2 سال پیش توسط ابوالفضل عبدلی
کتاب کاملش در فیدیبو نیست درسته؟
در 1 سال پیش توسط aws...s
ترجمه بد و محتوای کم نسبت به قیمت این کتاب چیز جدیدی به شما یاد نمیده
در 2 سال پیش توسط مسعود درویشیان
به نظر من برای کسانی که استرس دارند میتونه خیلی خوب باشه که خیلی با تمرکز به تمام کارها برسید من خودم وقتی چند تا کار رو باهم قراره انجام بدم فراموش میکنم حداقل یکیش رو و این کتاب برای کسایی که مثل من هستند میتونه خیلی خوب باشع
در 1 سال پیش توسط ..... ..
مفاهیم کتاب بسیار معمولیست . و پراکنده .
در 2 سال پیش توسط jac...n91