فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نسل نواندیش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب
چندبرابر کردن موفقیت شما یک قدم ساده در یک زمان

نسخه الکترونیک کتاب اثر مرکب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب اثر مرکب

آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟
می‌خواهید موفق‌تر از امروز باشید؟
حتی موفق‌تر از آن‌که تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟
موضوع کتاب همین است.

تصمیمات شما سرنوشت‌تان را رقم می‎زنند. سرنوشت، چیزی است که خودتان آن را می‎سازید. تصمیمات کوچک روزانه‌تان، شما را به‌سمت زندگی‌ای که به دنبالش هستید یا به‌سمت فاجعه سوق می‌دهد.همین تصمیمات کوچک، زندگی ما را شکل می‌دهند. کافیست تنها دو میلی‌متر از مسیر حرکت‌تان خارج شوید، آن وقت مسیر زندگی‌تان به‌کلی تغییر خواهد کرد. چیزی که به‌ظاهر خیلی کوچک به نظر می‌رسید، حال می‌تواند تبدیل به اشتباهی بزرگ شود.
همان‌طور که دو میلی‌متر اشتباه محاسباتی باعث می‌شود به کل دچار تغییر مسیر در زندگی‎تان شوید، تنها دو میلی‌متر تصحیح مسیر می‌تواند شما را به مقصد برساند. نکته مهم، پیدا کردن یک طرح و برنامه است؛ یک راهنما و نقشه که به شما نشان دهد مقصد کجاست؛ نقشه‌ای که به شما نشان دهد چگونه به آن‌جا برسید و چگونه در مسیر باقی بمانید.
این کتاب، همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را بر‌انگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

ادامه...
 • ناشر انتشارات نسل نواندیش
 • تاریخ نشر
 • زبانفارسی
 • حجم فایل 2.48 مگابایت
 • تعداد صفحات ۲۴۸ صفحه
 • شابک

معرفی رایگان کتاب اثر مرکب

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:تحسین اثر مرکب

«اثر مرکب، کتابی قدرتمند و عملی است که براساس سال ها تجربه های اثبات شده و مفید نگاشته شده است و به شما آموزش می دهد که چگونه از استعدادهایتان استفاده کنید تا از فرصت هایی که شما را احاطه کرده اند در بیشترین حد ممکن بهره بگیرید. اثر مرکب گنجینه ای از ایده ها برای رسیدن به موفقیتی است که تاکنون فکر نمی کردید امکان پذیر باشد»
برایان تریسی(۴)، سخنران و نویسنده کتاب راه ثروت(۵)

«فرمولی کلیدی برای داشتن زندگی فوق العاده. آن را بخوانید و از همه مهم تر، به آن عمل کنید»
جک کانفیلد(۶)، نویسنده کتاب اصول موفقیت: چگونه از جایگاه فعلی به جایگاه مطلوب خود برسید؟(۷)

«دارن هاردی دایره المعارفی جدید در زمینه ی پیشرفت شخصی است. اگر به دنبال راهنمایی واقعی هستید؛ برنامه ای واقعی با ابزارهای واقعی که بتوانید زندگی تان را تغییر دهید و رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید، اثر مرکب همان است که به دنبالش هستید. قصد دارم از این کتاب استفاده کنم و به گذشته ام برگردم تا بدانم در چه زمینه هایی باید در زندگی شخصی خود باز نگری کنم! از این کتاب ۱۰ نسخه بخرید، یک جلد برای خودتان و نه جلد برای کسانی که بیشتر از همه دوست شان دارید؛ کسانی که پس از گرفتن این کتاب از شما سپاسگزار خواهند بود.»
دیوید باخ(۸)، بنیانگذار سایت ویژه موفقیت(۹) و نویسنده هشت جلد از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز(۱۰) از جمله میلیونر خودکار(۱۱)

«این کتاب به شما کمک می کند از پله های موفقیت دو تا یکی بالا بروید. آن را بخرید، بخوانید و در کتابخانه تان داشته باشید.»
جفری گیتومر(۱۲)، نویسنده کتاب دایره المعارف فروش(۱۳) و کتابچه قرمز فروش(۱۴)

«دارن هاردی برای جمع آوری و خلاصه کردن قدرت فکرِ موفق ترین افراد دنیا به جایگاه ویژه ای رسیده است. همین اصول ساده و سرراست، زندگی من و سایر مدیران موفق تجارت های بزرگ را هدایت کرده اند. این کتاب، راه رسیدن به موفقیتی عظیم، شادی و رضایت مندی بیشتر را به شما خواهد آموخت.»
دونی دویچ(۱۵)، مجری تلویزیونی و مدیرعامل شرکت دویچ(۱۶)

«اثر مرکب، فرمولی بی نظیر برای رسیدن به زندگی رویایی تان است. اجازه دهید گام به گام شما را هدایت کند. آن را بخوانید و درک کنید، اما از همه مهم تر، به آن عمل کنید.»
کریس ویدنر(۱۷)، سخنران و نویسنده کتاب هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می شود(۱۸)

«دارن هاردی با اثر مرکب ثابت می کند که وقتی قضاوت صحیح به کار گرفته شود، نتایج شگفت آوری حاصل می شود. این مراحل ساده را به کار گیرید و تبدیل به کسی شوید که می خواهید.»
دنیس ویتلی(۱۹)، سخنران و نویسنده کتاب روان شناسی موفقیت(۲۰)

«اثر مرکب به شما کمک می کند تا در رقابت ها پیروز شوید، بر چالش هایتان فائق آیید و زندگی ای را بسازید که سزاوارش هستید.»
تی. هارو اکر(۲۱)، نویسنده پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز با عنوان اسرار ذهن ثروتمند(۲۲)

«اینشتین گفته است «ترکیب هشتمین مورد از عجایب دنیاست، برای ترکیب کردن موفقیت تان، این کتاب فوق العاده را بخوانید، درک کنید و از استعداد دوستم، دارن هاردی استفاده کنید تا تمام آرزوها و اهداف تان به حقیقت بپیوندند.»
مارک ویکتور هانسن(۲۳)، نویسنده همکار کتاب پرفروش نیویورک تایمز با عنوان مجموعه کتاب های سوپ جوجه برای روح(۲۴) و نویسنده مشترک میلیونر یک دقیقه ای(۲۵)

«مردمی که از موفقیت حرف می زنند، ولی راهی پیدا نمی‎کنند تا آن را در زندگی، روابط، ازدواج و خانواده شان ایجاد کنند، تحسین و توجه من را برنمی انگیزند. آن ها به کلی در اشتباه هستند. از وقتی ما و دارن در ارتباط هستیم، هیچ گاه مکالمه ای نداشته ایم که درباره فزرندان مان، همسران مان و وضعیت خانواده هایمان صحبت نکرده باشیم. ما فکر می کنیم دارن اطلاعات زیادی درمورد موفقیت دارد و از آن مهم تر، او می خواهد مردم هدف هایشان را با روش صحیح به دست آورند.»
ریچارد و لیندا ایر(۲۶)، نویسندگان کتاب پرفروش نیویورک تایمز با عنوان ارزش ها را به فرزندان تان آموزش دهید(۲۷)

«کتاب اثر مرکب دارن هاردی، اوج اصول موفقیت و برای همه مفید است. به عنوان رهبر متفکر، او نقش بسزایی در صنعت موفقیت داشته است. اثر مرکب کتابی است شگفت انگیز!»
استدمن گراهام(۲۸)، سخنران، کارآفرین و نویسنده

«شما همیشه این فرصت را خواهید داشت که از جایگاه فعلی به جایگاهی که همیشه می خواسته اید، برسید. این کتاب همان فرصت است. حالا نوبت شماست؛ اثری بی نظیر از یک راهنمای متفکر.»
رابین شارما(۲۹)، نویسنده کتاب های پرفروش نیویورک تایمز با عنوان های راهبی که فِراری اش را فروخت(۳۰)؛ و رهبری که هیچ عنوانی نداشت(۳۱)

«من تمام عمرم را صرف این کرده ام که به مردم کمک کنم تا آمادگی لازم برای موفق شدن و کسب نتایج سریع را به دست آورند. به همین علت این کتاب را خیلی دوست دارم و خواندن آن را به مشتریانم پیشنهاد می کنم. دارن از استعدادی شگفت انگیز برخوردار است که توانسته است روش های قدرتمند موفقیت را با مردم به اشتراک گذارد؛ و به آن ها آموزش دهد که بتوانند از طریق به کارگیری این اصول و فرمول موفقیت آن به زودی به موفقیت دست یابند.»
کانی پودستا(۳۲)، سخنران مشهور، نویسنده و مربی مدیران اجرایی

«اگر قرار باشد کسی اصول پایه ای موفقیت را بداند، آن شخص دارن هاردی است؛ ناشر و سردبیر نشریه موفقیت! این کتاب درباره این است که چگونه می توان با بازگشت به اصول اولیه به موفقیت رسید. اثر مرکب را دستورالعمل زندگی خود قرار دهید، تنها با برداشتن یک قدم ساده در هر مرحله!»
دکتر تونی السندرا،(۳۳) نویسنده کتاب های قانون پلاتینی و کاریزما(۳۴)

«با کتاب اثر مرکب، دارن هاردی به صف نویسندگان پیشرفت شخصی پیوسته است. اگر درمورد موفقیت و استفاده از پتانسیل های خود جدی هستید، خواندن این کتاب برایتان ضروری است. این کتاب دستورالعمل های موفقیت را به شما آموزش خواهد داد.»
ویک کونانت(۳۵)، رییس هیئت مدیره شرکت نایتینگل کونانت(۳۶)

«زندگی به سرعت می گذرد و سرشار از عواملی است که حواس شما را از موضوع اصلی پرت می کنند. اگر می خواهید پیشرفت موثر داشته باشید، این کتاب را سرسری نخوانید، بلکه آن را با ماژیک علامت گذاری کنید.
تونی جری(۳۷)، مربی بزرگترین مدیران اجرایی و موفق شرکت های بزرگ

«مجله موفقیت از یک قرن پیش که شروع به فعالیت کرد، همواره سرچشمه ای از ایده های قدرتمند بوده است. حال، دارن هاردی، مدیر مسئول این نشریه، اصولی را که به آن ها نیاز دارید تا زندگی رویایی تان را بسازید، برای شما گردآوری کرده است. نباید این کتاب را بخوانید، بلکه باید آن را صفحه به صفحه ببلعید!»
استیو فاربر(۳۸)، نویسنده کتاب های پرفروش پرش رادیکالی(۳۹) و عظیم تر از خودتان(۴۰)

«این کتابی است که جویندگان موفقیت باید آن را بخوانند. می خواهید بدانید باید چه کاری انجام دهید؟ تمام پاسخ هایتان در این کتاب است. این کتاب دستورالعمل موفقیت است.»
کیت فرازی(۴۱)، نویسنده کتاب های پرفروش نیویورک تایمز با عنوان چه کسی هوای شما را دارد(۴۲) و هیچ گاه تنها نخورید(۴۳)

«اصول پایه هیچ گاه تغییر نمی کنند. دارن هاردی به شما نشان می دهد اگر ایده های روشن و دقیق این کتاب را دنبال کنید، همزمان می‎توانید هم موفقیت کسب کنید و هم به شخصی مهم تبدیل شوید. شما عاشق این کتاب خواهید شد. هاردی به خاطر کنار هم قرار دادن تمام این اصول، نابغه است.»
دکتر نیدرو آرکوبین(۴۴)، رییس دانشگاه «های پوینت»(۴۵) و رییس هیئت مدیره یک شرکت بزرگ(۴۶)

«اثر مرکب، راهنمایی جامع و قدرتمند به سوی موفقیت است. این کتاب استراتژی کاملی به شما می دهد تا از جایی که هم اکنون هستید، به جایی که می خواهید باشید، برسید. دارن هاردی، یعنی موفقیت. نصحیت من این است که این کتاب را بخوانید، به آن عمل کنید و به موفقیت برسید.»
جفری هایزلت(۴۷)، نویسنده کتاب آزمون آیینه ای(۴۸) و مدیر بازاریابی شرکت کُداک(۴۹)

«شما می‎توانید باقی زندگی تان را به دنبال این بگردید که چگونه می‎توانید موفقیت را به دست آورید یا می‎توانید از اصول و روش های آزموده شده در این کتاب تبعیت کنید. انتخاب با خودتان است. می‎توانید راه سخت را انتخاب کنید… یا راه هوشمندانه را برگزینید.»
جان آساراف(۵۰)، نویسنده کتاب جواب(۵۱) و داشتن همه چیز(۵۲)

«سرانجام دارن هاردی کار خودش را با این کتاب کرد. این عصاره ای ارزشمند از اصول حیاتی لازم برای به دست آوردن چیزهایی است که در زندگی تان آرزویشان را داشته اید. در این تکنیک ها ماهر شوید تا در ساختن آینده خود به استاد تبدیل شوید.»
دان هاستون(۵۳)، سخنران و نویسنده مشترک کتاب پرفروش نیویورک تایمز با عنوان کارآفرین یک دقیقه ای(۵۴) و مدیرعامل یک شرکت بزرگ(۵۵)

«زندگی شما برآیند قدم هایی است که برمی‎دارید. اجازه دهید این راهنمای قدرتمند به شما آموزش دهد چگونه تصمیمات بهتری بگیرید، عادت های بهتری ایجاد کنید و افکار بهتری در سر بپرورانید. موفقیت در دستان شماست… و در این کتاب.»
جیم کتکارت(۵۶)، سخنران و نویسنده کتاب قانون آکورن(۵۷)

«در شرکت زاپوس(۵۸)، یکی از ارزش های اصلی ما، دنبال کردن و یادگیری است. ما در راهروی شرکت مان کتابخانه داریم. کتاب هایی را که فکر می کنیم به پیشرفت افراد، چه از نظر شخصی و چه از نظر حرفه ای کمک می کند، امانت می دهیم. نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم تا اثر مرکب را در این کتابخانه جای دهم.»
تونی هسیه(۵۹)، نویسنده کتاب ایجاد شادی(۶۰)؛ و مدیرعامل یک شرکت بزرگ(۶۱)

«اگر تنها یک شخص وجود داشته باشد که نبض موفق شدن در دستانش باشد، آن فرد دارن هاردی است. من همیشه به دنبال این هستم که کتاب های پیشنهادی و آثار او را بخوانم. او ترکیبی از ایده های قدرتمند است.»
لری بنت(۶۲)، سخنران و نویسنده مشترک کتاب های پرفروش(۶۳)

«فرمول هوشمندانه برای داشتن زندگی خارق العاده؛ آن را بخوانید و از همه مهم تر به آن عمل کنید.»
راجر داسون(۶۴)، نویسنده کتاب رازهای مذاکرات قدرتمند(۶۵)
***

هشدار!

عنوان سرفصل های این کتاب ممکن است ساده به نظر برسند. استراتژی های موفقیت، دیگر راز نیستند، اما بیشتر مردم آن ها را نادیده می گیرند. آیا فکر می کنید راز موفقیت را می‎دانید؟ هر کس دیگری نیز می داند. اگر شش استراتژی موجود در این کتاب به کار گرفته شوند، درآمد و زندگی تان را طوری دگرگون خواهند کرد که هیچ وقت آن را تجربه نکرده اید.
به عنوان ناشر نشریه موفقیت، این ها را دیده ام. هیچ چیز نمی تواند مانند اثر مرکب با گام های ساده، شما را به موفقیت برساند.
این همان چیزی است که در زندگی لازم دارید تا به موفقیت های پی درپی دست پیدا کنید. هر آرزو، هدف و خواسته ای که داشته باشید، برنامه به دست آوردن آن در کتابی است که اکنون پیش روی شماست. آن را بخوانید و بگذارید دنیای شما را متحول کند.
***

علم و دانش برای انسان جمالی است که از هیچ کس پوشیده نیست. نسبی است که هرگز مورد جفا قرار نمی گیرد.
امام علی (ع)

مساله این نیست که خرید کتاب چقدر گرون تموم می شه، مساله اینه که اگر کتاب نخونی چقدر برات گرون تموم می شه!

اثر مرکب
ایجاد تحولی شگفت انگیز در درآمد، زندگی و موفقیت شما

این کتاب تقدیم می شود به به خاطر این که خودت و موفقیتت برایم مهم است.

درباره ی نویسنده

صندلی ای که امروز دارن هاردی به عنوان ناشر و مدیر مسئول نشریه موفقیت بر روی آن می نشیند، روزگاری جایگاه اوریسون سوئت ماردن، کلمنت استون، ناپلئون هیل و اوجی ماندینو بوده است. اکنون شانزده سال است که دارن به عنوان سرآمد صنعت پیشرفت شخصی شناخته شده است. وی مدیریت دو شبکه تلویزیونی مرتبط به پیشرفت شخصی را بر عهده دارد؛ شبکه مردم(۱) و شبکه آموزش موفقیت(۲). این دو شبکه بالغ بر هزاران برنامه تلویزیونی را با شرکت بسیاری از متخصصان و کارشناسان تراز اول دنیا در حوزه موفقیت تولید می کنند. موفقیت دارن در نتیجه اصولی است که وی در کتابش از آن به عنوان اثر مرکب یاد کرده است. وی به عنوان کار آفرین، دارای درآمدی شش رقمی در هجده سالگی بود، در ۲۴ سالگی درآمدی بیش از یک میلیون دلار در سال داشته و در ۲۷ سالگی صاحب شرکتی به ارزش پنجاه میلیون دلار بوده است. دارن به هزاران کارآفرین آموزش داده و به عنوان مشاور برای بسیاری از شرکت های مطرح صنعتی فعالیت کرده است. او به عنوان ناشر و سردبیر نشریه موفقیت جایگاه بسیار ویژه ای دارد. جایگاهی که به وی توانایی مصاحبه با متخصصان و کارشناسان حوزه پیشرفت شخصی را داده است. او همچنین امکان مصاحبه با مدیران برجسته صنعت، کارآفرینان برتر، ورزشکاران موفق و قهرمانان المپیک را داشته است. این امر سبب شده است او بتواند پرده از رازهای موفقیت خارق العاده این افراد برداشته و آن ها را به اشتراک بگذارد.
دارن هر ماه در نشریه موفقیت، در وبلاگ شخصی اش و در صفحه طرفدارانش در فیسبوک، بهترین اطلاعات و استراتژی های موجود در زمینه موفقیت را به همراه اصول آزمایش شده خود در اختیار مردم قرار می دهد. او متعهد است به دیگران کمک کند تا آن ها نیز از تمام پتانسیل هایشان استفاده کرده، بتوانند ثروتمندتر و رضایت بخش تر زندگی کنند. دارن، یک سخنران محبوب و برجسته است و به صورت منظم در برنامه های رادیویی و تلویزیونی(۳) ظاهر می شود.
***
آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟
می خواهید موفق تر از امروز باشید؟
حتی موفق تر از آن که تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟
موضوع کتاب همین است.به دست آوردن موفقیتی فراتر از حد تصورتان

هیچ حیله و اغراقی در کار نیست. این کتاب تنها حاوی حقایق است و این که چگونه موفقیت را کسب کنید. به عنوان ناشر و سردبیر نشریه موفقیت، نویسنده این کتاب، دارن هاردی، تمامی راه ها را شنیده، دیده و آزموده است. این کتاب شامل اصولی برای به دست آوردن موفقیت است. اثر مرکب شامل عصاره ای است که جویندگان موفقیت نیاز دارند بدانند و به آن ها عمل کنند. پس از به دست آوردن مهارت در این ها، موفقیت های خارق العاده ای کسب خواهند کرد. در این کتاب مطالب زیر را مطالعه خواهید کرد:
 • چگونه می توان همیشه برنده بود. بهترین استراتژی برای به دست آوردن هر هدف و پیروز شدن در هر رقابتی، حتی اگر رقیبان شما باهوش تر و مجرب تر باشند، چیست؟
 • ریشه کردن عادت های بد (ممکن است از وجود برخی از آن ها آگاه نباشید) شما را از مسیر موفقیت خارج می کند.
 • ایجاد انضباط برای دستیابی به موفقیت های بزرگ.
 • کلیدهای مهم ایجاد انگیزش؛ چگونه خود را ترغیب به انجام کارهایی کنید که تمایلی به انجام آن ها ندارید.
 • به تسخیر در آوردن نیروی تکانش: اگر آن را به دست آورید، هرگز متوقف نخواهید شد!
 • اسرار شتاب گرفتن افراد موفق: آیا آن ها دارای برتری غیرعادلانه هستند؟ بله هستند، ولی شما هم می توانید آن را داشته باشید.
 • اگر برای داشتن زندگی خارق العاده جدی هستید، از قدرت اثر مرکب استفاده کنید تا بتوانید موفقیتی خارق العاده به دست آورید. هم اکنون سفر خود را آغاز کنید.

نظرات کاربران درباره کتاب اثر مرکب

best
در 2 ساعت پیش توسط
کتاب خوبی خوندم و شروع کردم به انجام ایده هاش,گرچه اصلا داخل کتاب هیچ موضوعی از کمک به دیگران وجود نداره و همش منافع شخصی ولی ایده هاش جالبه سعی نمیکنم کلا مسه کتاب بشم ولی خوباشو دارم انجام میدم
در 11 ساعت پیش توسط
کتاب رو خریدم اما به کتابخانه اضافه نشد . این با دومه که این مشکل پیش میاد
در 2 روز پیش توسط
کتاب بسیار عالی ای بود. راهکارهایی که میده واقعا کاربردی و قابل عمل هستند که هم توی کسب و کار و هم توی زندگی شخصی میشه از اونا استفاده کرد.
در 5 روز پیش توسط
این کتاب فوق العادس. بی نظیره. هرکس زندگیش بر وفق مراد نیست حتما این کتاب رو مطالعه کنه.
در 7 روز پیش توسط