فیدیبو نماینده قانونی هورمزد و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب بازی برنده‌ها

کتاب بازی برنده‌ها
برنده‌ها برد می‌خواهند و بازنده‌ها نباختن

نسخه الکترونیک کتاب بازی برنده‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب بازی برنده‌ها

کتاب جالب «برنده‌ها برد می‌خواهند و بازنده‌ها نباختن» از جری و استر هیکس، آموزش­‌های یک هویت «همیشه‌آگاه» به نام آبراهام را در اختیارتان می‌­گذارد و کمک می­‌کند تا در بازی پیچیده‌ی زندگی برنده‌ای آگاه باشید، به آرزوهایتان برسید و زندگی شاد و رضایت‌­بخشی داشته باشید. وقتی مطالب کتاب را می‌­خوانید، درمی‌­یابید که چگونه روابط اجتماعی، سلامتی، مسائل شغلی و هرآنچه در اطرافتان می‌­گذرد، تحت تأثیر قوانین جهانی حاکم بر زندگی شماست. با روش­هایی قدرتمند آشنا می‌­شوید که شمارا در مسیر مثبت زندگی قرار می‌دهند. حق طبیعی شماست که زندگی­تان از خوبی‌ها سرشار باشد و این کتاب به شما نشان می‌­دهد که چگونه در همه‌­ی بخش­های زندگی برنده باشید.

ادامه...
  • ناشر هورمزد
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.65 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۱۱ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب بازی برنده‌ها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:درباره ی این کتاب

کتاب جالب «برنده ها برد می خواهند و بازنده ها نباختن» از جری و استر هیکس(۱)، آموزش­های یک هویت «همیشه آگاه» به نام آبراهام را در اختیارتان می­گذارد و کمک می­کند تا در بازی پیچیده ی زندگی برنده ای آگاه باشید، به آرزوهایتان برسید و زندگی شاد و رضایت­بخشی داشته باشید.
وقتی مطالب کتاب را می­خوانید، درمی­یابید که چگونه روابط اجتماعی، سلامتی، مسائل شغلی و هرآنچه در اطرافتان می­گذرد، تحت تاثیر قوانین جهانی حاکم بر زندگی شماست. با روش­هایی قدرتمند آشنا می­شوید که شمارا در مسیر مثبت زندگی قرار می­دهند.
حق طبیعی شماست که زندگی­تان از خوبی­ها سرشار باشد و این کتاب به شما نشان می­دهد که چگونه در همه­ی بخش­های زندگی برنده باشید.

دیگران درباره ی «برنده ها» چه می گویند؟

این کتاب ساده یکی از کتاب های مهمی است که تاکنون خوانده­ام. با مطالبی که در این کتاب آمده است زندگی­تان کاملاً تغییر می­کند و این تغییرها بسیار جالب هستند. این کتاب، گنجینه­ی زندگی است.
یل دونالد والش، نویسنده ی کتاب «صحبت هایی با خدا»

یکی از موضوع­های باارزش کتاب، ۲۲ مرحله­ی مختلف مهمی است که آبراهام برای دستیابی به اهدافمان به ما پیشنهاد کرده است. هیچ­گونه موضوعی نمی­تواند زندگی ما را به نحوی بهتر تغییر دهد. این کتاب و نویسندگانش را دوست دارم.
لوئیس ال. هی، نویسنده­ی کتاب «شما قادرید زندگی­تان را بهبود ببخشید».

کتابی جالب است! من و همسرم از آموزش­های علمی فوق­العاده و عمیق آبراهام سال­هاست لذت می­بریم. به شما قول می­دهیم که به نظر ما خواهید رسید. این کتاب را به همه­ی دوستانمان پیشنهاد می­کنیم!
دکتر جان گری، نویسنده­ی کتاب «مردان مریخی، زنان ونوسی»

رخداد مهمی در نشر! شما افرادی خوش شانس هستید که می­توانید فکر انسان های مرتبط با منبع انرژی را بخوانید. به­علاوه، این افکار به زبانی است که می­توانید بفهمید و بلافاصله به آن عمل کنید. هیچ طرح یا برنامه ای به شما پیشنهاد نمی شود و در حقیقت زندگی در دستان خودتان است.
دکتر وین دابلیو دایر، نویسنده­ی کتاب «قدرت تفکر»

آموزش­های آبراهام هیکس مرا به مرحله­ای جدید از اعتماد، هدف و عشق هدایت کرده است. من این نظرها را مطالعه و مطالعه ی آن را به همه پیشنهاد می کنم. این عقاید، جزو قدرتمندترین و تکان­دهنده­ترین عقایدی هستند که تاکنون شنیده­ام. زندگی بر پایه­ی این نظرها، شادی وصف­ناپذیری را برایتان به همراه دارد.
آلن کوهن، نویسنده­ی کتاب «تنفسی عمیق از زندگی»

آموزش­های عملی و ساده و درعین حال بسیار اساسی آبراهام باعث می­شود که دوباره به هدایت درونی خود اعتماد کنید و به درجه­های بالای معنوی برسید. این کتاب راهی برای متعالی شدن و شاد زیستن است.
جک کنفیلد، یکی از نویسندگان سری کتاب های «سوپ جوجه برای روح»

یکی از بهترین کتاب های تجلی یافتن آرزوهاست که تاکنون خوانده­ام. این کتاب به روشی عملی واقعیت­های اساسی زندگی را در اختیارمان می­گذارد و این موضوع بسیار ارزشمند است. مطالب کتاب بسیار دلگرم کننده و کاملاً مثبت هستند. نسخه هایی از این کتاب را به افرادی اهدا کرده­ام که آن­ها را می­شناختم. به این کتاب عشق می­ورزم و خواندن آن را به همه پیشنهاد می­کنم.
دکتر دورن ویرچو، نویسنده­ی کتاب پرفروش «داروی فرشته­خویی»

ده سال است که یکی از طرفداران آموزش­های آبراهام هستم. این آموزش­ها کمک زیادی بهمن و خانواده ام کرده است.
دکتر کریستین نرت واپن، نویسنده ی کتاب «بدن زنان، هوش زنان»

کتابی که در دست های توست
شاخه ی درختی ست که دیروزها کسی کاشته بود
با هر کتابی که می خوانی
درختی بکار
تا روزی
هر شاخه اش کتابی باشد
در دست هایی که برای فردا کتابی خواهند کاشت.

نام این درخت را کتاب بگذار

نشر هورمزد

نشر هورمزد، نشر جوان و پویایی است که با هدف انتشار آثار برتر حوزه ی موفقیت پا به عرصه نهاد و چاپ برترین کتاب های حوزه ی موفقیت در سال های گذشته، حاصل چنین رویکردی بوده است.
وامروز؛ با تکیه برتجارب پیشین و بهره گیری از مترجمین خبره و جوان، نشرهورمزد در آستانه ی تحولی عظیم قرار گرفت و برآن شدیم تا آثار منحر به فرد حوزه ی علوم شگفت انگیز را برای مخاطب ایرانی ترجمه و به چاپ برسانیم. مژده می دهیم، بسیاری از کتاب های این حوزه، برای اولین بار از سوی این نشر ترجمه و در دسترس مخاطب ایرانی قرار خواهد گرفت.
از این پس نشر هورمزد به عنوان ناشر حوزه های موفقیت و علوم شگفت انگیز به کار خود ادامه خواهد داد.
کتابی که اکنون پیش روی شماست، حاصل تلاش شبانه روزی دست اندر کاران نشر در تک تک مراحل انتخاب، ترجمه، ویرایش، طراحی، چاپ و... می باشد.
ما در نشر هورمزد سعی خواهیم کرد راه زندگی شگفت انگیز را، با در اختیار گذاشتن تمام دانسته های انسان های شگفت انگیز در اختیار شما قرار دهیم.
بی صبرانه چشم براه پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.
INFO@HOORMAZD.COM
پیشنهادات و انتقادات در رابطه با ویرایش کتاب
bnashr@ymail.comنظرات کاربران درباره کتاب بازی برنده‌ها

به جرات میگم اگر حتی به یکی از آموزه های یکی از کتاب های خانم استر هیکس فقط برای یک بار با ایمان عمل کنید ، دیگه حاضر نیستید به روند زندگی گذشتتون برگردید. بهترین نویسنده دنیاست. تونستم با آموزه هاش زندگی که میخواستم رو بسازم و هر لحظه دارم همینکارو میکنم. واقعا پیشنهاد میکنم بدون قضاوت مطالعه کنید.
در 2 سال پیش توسط مسعود بالغی
این چه اسمیه واسه کتاب گذاشتن؟؟؟ من کتاب بخواهید تا به شما داده شود رو داشتم، وقتی اینو خریدم دیدم که همونه فقط اسم کتاب رو عوض کردن!!! درحالی که عنوان لاتین کتاب ask & its given است!!! حداقل از فیدیبو انتظار میره که مختصرا یه اشاره ای بکنه
در 1 سال پیش توسط Farzin B
دوستان، این ترجمه دیگری از کتاب از خدا بخواهید استر هیکس هست فقط عنوانشو عوض کردن
در 2 سال پیش توسط زهرا جمالی
کتاب کاربردی با تمرینات آسان و موثر, علاقمند شدم کتابهای دیگر نویسنده رو بخونم.
در 1 سال پیش توسط نیلوفر
کتاب خوبیست ممنون
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
چقدر این کتاب فوق العادست کاش کتابهای دیگه استر هیکس رو هم قرار بدین فیدیبو جان
در 1 سال پیش توسط fat...lem
عالی و کاربردی. حتما بخونید
در 9 ماه پیش توسط alv...ara
من اصلا نتونستم کتاب رو ادامه بدم،نه به این خاطر که کتاب بدیه،به این دلیل که خیلى موضوع عارفانه و معنوى و اعتقادى اى داره که من نتونستم قبولشون کنم...
در 1 سال پیش توسط soheil
این مسخره بازی ها چیه ، اسم کتاب رو هر چی دلتون میخواد میذارین ، این کتاب بخواهید تا به شما داده شود هست ، من کتاب چاپی رو داشتم و دوباره این رو خریدم .
در 1 هفته پیش توسط دانیال ایرانی
این کتاب همان کتاب بخواهید به شما داده میشود هست.
در 5 ماه پیش توسط mar...813