فیدیبو نماینده قانونی ذهن‌آویز و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب جادوی کار پاره‌وقت

کتاب جادوی کار پاره‌وقت
رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

نسخه الکترونیک کتاب جادوی کار پاره‌وقت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب جادوی کار پاره‌وقت

این کتاب به موضوع تاثیر شگفت کار پاره‌وقت بر وضعیت مالی و ثروتمند شدن افراد می‌پردازد و در ادامه از بازاریابی شبکه‌ای به عنوان یک کار پاره‌وقت مناسب یاد می‌کند. بازاریابی شبکه‌ای می‌تواند درآمدی برابر با کار تمام‌وقت و یا حتی بیشتر از آن نیز نصیب افراد کند. جیم رآن می‌گوید: «من برای شما زندگی‌ای پر از ثروت، سلامتی و شادی آرزو می‌کنم، زندگی‌ای که مملو از صبر، عقل و دانش است و در آن از تاثیر ایمان در قابلیت‌هایتان برای دست‌یابی به آن چه در رویا دارید، غافل نمی‌شوید.» آنتونی رابینز درباره‌ی نویسنده‌ی کتاب حاضر گفته است: «من به واقع باور دارم که جیم رآن یک انسان معمولی نیست؛ چون فلسفه‌ی وی کیفیت وی کیفیت زندگی را برای کسانی که با او آشنا هستند بالا می‌برد. او در زمانی که من می‌خواستم فلسفه‌ی زندگی‌ام را شکل دهم تا امروز از آن بتوانم استفاده کنم، تاثیر بسیار مثبتی روی من داشت.» کتاب جادوی کار پاره وقت را انتشارات «ذهن‌آویز» منتشر کرده و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

ادامه...
  • ناشر ذهن‌آویز
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.72 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۵۲ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب جادوی کار پاره‌وقت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:پیش گفتار مترجمان

تقریباً پس از ۱۰ سال و فروشِ بیش از یکصد هزار نسخه از کتابِ «جادوی کار پاره وقت»، تصمیم گرفتیم که نسخه ی کامل و بازبینی شده ی ترجمه ی سخنرانیِ جیم ران(۱) را در قالبِ ویراستِ دومِ کتابِ «جادوی کار پاره وقت» منتشر کنیم؛ کتابی که همواره با استقبال فراوان رو به رو بوده و یکی از پُرفروش ترین کتاب های طرحِ عیدانه ی سال ۱۳۹۵ خانه ی کتاب بوده است(۲).
در ترجمه ی پیشین، بنا به مقتضیاتِ زمان برخی از مطالب حذف شده بود که در ویراستِ حاضر در کتاب گنجانده شده است. در ویراستِ پیشینِ کتاب، دو مصاحبه با جیم ران را آورده بودیم که هر کدام درباره ی موضوعی خاص و نسبتاً کوتاه و موجز بود. در ویرایشِ کنونیِ کتاب آن دو مصاحبه حذف شده اند و به جای آن ها، مصاحبه ای مُفَصل ترجمه و گنجانده شده است که فصلی از کتابِ «گفت وگو با میلیونرها» است و حاوی حرف های تازه ای از جیم ران می باشد. در طولِ این سالیان همواره در حالِ دریافتِ بازخوردهای مختلف از سوی خوانندگان بوده ایم که در ویراستِ دوم اغلب آن ها را موردِ توجه قرار داده ایم.
یکی از مباحث مهم این کتاب بازاریابیِ شبکه ای است که جیم ران از آن به عنوان جادوی کارِ پاره وقت یاد می کند. خوش بختانه در طول این سال ها صنعت بازاریابی شبکه ای(۳) یا بازاریابی چندسطحی، در کشورِ ما توسطِ نهادها و اُرگان های مسئول پالایش شده است(۴) و قوانینِ نظارتی برای ایجاد کسب وکاری درست و قانونی تصویب شد و به اجرا در آمد. البته این بدان معنا نیست که سودجویان و سوداگرانِ این عرصه دیگر وجود نخواهند داشت، ولی با آگاه تر شدنِ مردم و فراهم شدن بسترِ قانونی می توان گفت که این صنعت در مسیر درست و مناسب خود قرار گرفته است.
جیم ران را می توان پدربزرگِ نتوُرک در جهان نامید. او به عنوان یکی از کهنه کارترین نتوُرکرهای زمانه ی ما شناخته می شود و با سخنانِ بسیار ساده و کاربردیش، تاثیرِ شگرفی بر بسیاری از نتوُرکرهای معروف دنیا داشته است تا جایی که اریک ووری از او به عنوانِ یکی از تاثیرگذارترین مربیانِ این صنعت یاد می کند و خاطر نشان می کند که هزاران ساعت را صرفِ خواندنِ کتاب ها و گوش دادن به کتاب های صوتی او کرده است. امیدواریم کتابِ حاضر برای همه ی دست اندرکارانِ فروش و بازاریابی، بازاریابانِ شبکه ای، علاقه مندان به کارِ پاره وقت و تمامی خوانندگان مفید واقع شود.
اگر تمایل دارید تا با آموزه های جیم ران در زمینه ی کسب وکار و رشد شخصی بیشتر آشنا شوید می توانید به آدرس های زیر در فضای مجازی مراجعه کنید:

Instagram: @JimRohnIran
Telegram: @Jim_Rohn_Iran

در پایان لازم است از زحماتِ دوست و همکارِ عزیزمان آقای
رامین درگاهی تشکر نماییم که در به ثمر رسیدنِ بخش های مختلفی از ویراست پیشینِ کتاب نقشِ بسیار موثری داشتند.

توحید فریدونی - امیررضا هاشمی
تهران، پاییز ۱۳۹۵

درباره ی جیم ران

شاید به قولِ خودِ جیم ران، او فقط بچه کشاورزی اهلِ آیداهو بوده است. اما او توانست در طولِ نزدیک به پنج دهه، انسان های بسیاری را با فلسفه ها و درس های متنوعِ خود تحتِ تاثیر قرار دهد. او با سخنرانی ها، گزین گویه ها، سمینارها و محصولاتِ رسانه ایِ متفاوت، تاثیرِ عمیقی بر زندگیِ بسیاری از افراد، از جمله مترجمانِ این کتاب گذاشته است.
زندگی نامه: اِمانوئِل جِیمز ران یا به اختصار جیم ران در تاریخِ ۲۶ شهریور ۱۳۰۹ در شهرِ یاکیما ایالتِ واشینگتُن به دنیا آمد. وی تنها فرزند اِمانوئِل و کلارا بود. دورانِ کودکی اش در مزرعه ی خانوادگی در کالدوِلِ آیداهو سپری شد. او پس از به پایان رساندنِ دبیرستان، یک سال هم به کالِجِ بران(Brown) واقع در ایالتِ مینِسوتا رفت، ولی در نهایت از ادامه ی تحصیل انصراف داد. او چند سال بعد در این باره در سخنرانی هایش عنوان می کرد که «یک سال به کالِج رفتم و فکر می کردم که علامه ی دهر شده ام.» سپس به این نتیجه رسید که بهتر است به جای ادامه ی تحصیل، شغلی برای امرار معاش پیدا کند.
تا چندین سال پس از انصراف از تحصیل، انباردارِ شرکتِ سییِرز(Sears) بود و هدف مشخصی را در کار دنبال نمی کرد. جیم در ۲۵سالگی فهمید که هیچ وقت چنین زندگی ای را نمی خواسته است. در آن سال ها جیم ران، مقروض و بی پول بود. در همین موقع بود که جیم ران ازدواج کرد و بچه دار شد و به سختی کار می کرد ولی با دشواری، گذرانِ زندگی می کرد. او غمگین و نااُمید بود چون حس می کرد که نمی تواند قول و قرارهایی را که برای زندگی بهتر با خود و خانواده اش گذاشته است مُحقق سازد. همین جا بود که یکی از دوستانِ جیم ران او را برای گوش دادن به سخنرانیِ شخصِ کارآفرینی به نام جان اِرل شُف دعوت کرد. جان اِرل شُف، سخنرانی انگیزشی و فروشنده ای چیره دست بود به طوری که جیم ران آناً از او الهام گرفت و خواست تا شبیهِ او باشد. از آن پس، به مدتِ پنج سال، شُف، ران را آموزش داد تا برخی از فلسفه های ساده ولی در عینِ حال مهم و کلیدی را در زندگی خود به کار بندد و به دیگران نیز یاد دهد تا برای آن ها هم مفید واقع شوند.
از فرش به عرش: شُف به او یاد داد که «سود بُردن بهتر از مُزد گرفتن است» و همین باعث شد که جیم شروع به ساختنِ کسب وکاری کند تا بتواند جایگزینِ درآمدِ اندکِ او به عنوانِ کارمندِ ناخشنودِ فروشگاهِ زنجیره ای شود. چنین شد که شُف، جیم رانِ جوان را برای میلیونر شدن به چالش کشید.
تنها پنج سال پس از نخستین دیدارشان، شُف در ۴۹ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد. ولی تنها یک سال پس از مرگِ شُف، جیم ران از چالشِ استادش سربلند بیرون آمد و در ۳۱ سالگی میلیونر شد. از آن پس، جیم ران مُکرراً از آموزه ها و فلسفه های استادِ خود به عنوانِ عنصرِ کلیدی در دگرگونیِ زندگی اش نام برده است.
میراثِ جیم ران: در ابتدای دهه ی شصت میلادی، جیم ران فرد ثروتمندی بود و تصمیم گرفت تا از خانه ی پدری اش در آیداهو به محله ی ثروتمندنشینِ بِوِرلی هیلزِ کالیفُرنیا نقلِ مکان کند. در این جا بود که دوستی از او دعوت کرد تا در یک کلوپِ روتاریِ محلی حضور یابد و داستانِ زندگی خود را برای دیگران بازگو کند. او این دعوت را پذیرفت و بنا به درخواست، در ضیافت ها و مناسبت های مختلف شروع به سخنرانی نمود و این سرآغازِ راهی بود که به میراث جیم ران منجر شد.
در ۱۹۶۳م.، در هتل بِوِرلی هیلز، جیم ران نخستین سمینارِ عمومی خود را برگزار کرد. پس از این رویداد او سمینارهایی در سراسرِ آمریکا برگزار کرد تا داستانِ زندگیِ خویش را بیان کند و درس هایی را که در طول زندگی آموخته بود آموزش دهد.

نظرات کاربران درباره کتاب جادوی کار پاره‌وقت

فیدیبو جان این مقداری که بعنوان نمونه گذاشتی خودت بودی چیزی از مطالب کتاب می فهمیدی؟! فقط درباره نویسنده و پیام ناشر کافیه؟!؟!؟!
در 9 ماه پیش توسط ale...mim
یک اثر قدرتمند دیگه از جیم ران! جیم ران از ۲۵ تا ۳۱ سالگی بازاریابی شبکه ای کار میکنه و تحت آموزشهای حامی خود یعنی آقای شوف به نگرشهای بزرگی در مورد فلسفه های مختلف از زندگی میرسه، فلسفه هایی که مسیر زندگیش رو به سمت موفقیت تغییر میده بعد از ۳۱ سالگی شروع به برگذاری سمینارهای مختلف در اگثر کشورهای دنیا میپردازه و زندگی خیلی ها رو در سراسر دنیا تغییر میده افراد مشهور بسیاری از جمله تونی رابینز، اریک ووری، دارن هاردی، برایان تریسی و.... اون رو به عنوان پدر موفقیت میشناسن و ایشون رو یکی از ۵مشاور مجازی خودشون میدونن کتاب جادوی کار پاره وقت برگرفته از یکی از سمینارهای معروف ایشون به همین اسم است که تجربه های مستقیم خود ایشون در مورد بازاریابی شبکه ای و عنوان چند فلسفه مفید برای موفقیت و زندگیست این کتاب رو برای تمام کسانی که در مسیر موفقیت یا بازاریابی شبکه ای هستند شدیدا توصیه میکنم
در 9 ماه پیش توسط علی قربانی
بسیار کتاب خوب و عالی و کاربردی که به شما کمک می‌کنه یک ذهنیت خوبی از کسب و کار تان در مشتری احتمالی شما ایجاد بکنید
در 9 ماه پیش توسط مهرتاش منصوری اسکی
شاهکار دیگر از جیم ران.من نسخه چاپی ش رو چن سال پیش خریدم و دارمش.کتابی فوق العاده برای نتورک ماکتینگ و حتی زندگی و رشد شخصی.حتما بخونید.
در 1 سال پیش توسط moh...912
Lovely and useful book, especially for those who are active in network marketing
در 2 سال پیش توسط a.m...our
یکی از ویژگی های خوبش اینه که ساده و روانه
در 2 هفته پیش توسط
سلام بارگذاری فوق العاده ضعیفه با اینکه خریداری میشه کتابها . همینطور قابلیت ذخیره و چاپ هم که ندارین . لطفا بررسی کنید
در 3 ماه پیش توسط fa....356
کتابی بسیار عالی است. اگر به دنبال ایجاد کسب و کار خود هستید، بی شک خواندن این کتاب برای شما مفید خواهد بود.
در 2 سال پیش توسط nou...i.r
با توجه به اینکه دانش ما و به عبارت بهتر دانش بشر روز به روز بیشتر میشود شاید کتاب حرف جدیدی برای گفتن نداشته باشد البته نویسنده معتقد است هیچ چیز جدیدی در جهان وجود دارد ولی با این حال کتاب میتواند آموخته‌های قبلی ما را در کنار هم منسجم کند و از آن مهمتر میتواند الهام بخش فعالیتی نو و یا راه تازه ای باشد.
در 2 ماه پیش توسط علی میمندی
بسیار عالی، برای بازاریابی الهام بخش و حاوی نکات جالبی هست که به چشم نمی‌آیند.
در 1 سال پیش توسط بهمن