0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
جادوی کار پاره وقت
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت

رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه ای
نویسنده:
جیم ران
درباره جادوی کار پاره وقت

«جادوی کار پاره وقت» نام کتابی اثر یکی از بزرگ‌ترین چهره‌های دنیای کسب و کار، «جیم ران» است. یکی از مباحث مهم این کتاب، بازاریابیِ شبکه‌ای است که جیم ران آن را جادوی کار پاره وقت می‌داند. کتاب جادوی کار پاره وقت با ترجمه‌ی «امیررضا هاشمی» و «توحید فریدونی» در سال 95 در انتشارات ذهن‌آویز منتشر شده است.

مروری بر فصل‌های کتاب جادوی کار پاره وقت

گفتار اول، یافتن یک فرصت کاری: در این فصل جیم ران تجربیات‌اش را از دوران کودکی بیان می‌کند. در زندگی خانوادگی و حرفه‌ای جیم ران درس‌های زیادی وجود دارد که با الگو قرار دادن آن‌ها می‌توان تغییرات بزرگی در زندگی ایجاد کرد.
گفتار دوم، سود بردن بهتر از مزد گرفتن است: مزد گرفتن باعث می‌شود تا بتوانید امرار معاش کنید، که خیلی خوب است، اما سود باعث می‌شود ثروتمند شوید که خیلی بهتر است.
گفتار سوم، جادوی کار پاره وقت: اگر درست کار کنید و مهارت‌هایی را بیاموزید که در این فصل آمده، زیاد طول نمی‌کشد تا میزان درآمدتان از کار پاره وقت، برابر با درآمد شما از شغل تمام وقت‌تان شود.
گفتار چهارم، تنظیم بادبان: رویدادها نیستند که آینده‌ی شما را تعیین می‌کنند، بلکه این واکنش شما به وقایع و رویدادها است که آینده‌ی زندگی‌تان را مشخص می‌کند.
گفتار پنجم، قانون میانگین‌ها: اگر کاری را چندین مرتبه و به تعداد کافی انجام دهید و تکرار کنید، نسبتی پایدار به وجود می‌آید.
گفتار ششم، قانون کاشت و برداشت: اگر به کاشتن فکرها و ایده‌های خوب در سرتان ادامه دهید و آن‌ها را خوب بپرورانید، این ایده‌ها حتما در فکرِ آدم‌های خوب و درستی نفود خواهد کرد.
گفتار هفتم، پرورش مهارت‌ها: برای انجام هر کار تخصصی، باید مهارت‌های مورد نیاز آن را یاد بگیرید، در غیر این صورت، هر قدر هم تلاش کنید، به چیزی که می‌خواهید، نمی‌رسید.
گفتار هشتم، بیایید با هم کار کنیم: سازمان‌دهی افراد از جادوهای ثروت‌ساز است. همین که چند نفر حاضر شوند با هم همکاری کنند، خیلی زود سود و درآمد زیادی نصیب‌شان خواهد شد.
گفتار نهم، ارتباط، معرفی، تمجید: ارتباط یعنی آموختن راه حل‌های شناسایی، منطق و دلیل، حمله و اعتراف، که بیشتر روی اداره کردن یک جلسه‌ی حرفه‌ای و کاری تمرکز دارد.
گفتار دهم، سزاواری در برابر نیازمندی: باید یاد بگیرید که با افراد شایسته، لایق و سزاوار کار کنید و نه افرادی که همیشه نیازمند شما هستند.
گفتار یازدهم، مهارت‌های شما آینده‌تان را رقم می‌زند: در کسب و کار شما، سرمایه‌ی مادی اصلا اهمیتی ندارد. این پول نیست که با آن آینده را می‌سازید، بلکه با مهارت است که می‌توانید سرنوشت خود را عوض کنید.
گفتار دوازدهم، خوب زندگی کنید: بزرگ‌ترین ارزش در زندگی، خانه، ماشین و شل فوق‌العاده نیست. بزرگ‌ترین ارزش در زندگی شما این است که بتوانید خوب زندگی کنید.

درباره کتاب جادوی کار پاره وقت

جیم ران را می‌توان پدربزرگ شبکه در جهان نامید. او به عنوان یکی از کهنه‌کارترین نتورکرهای عصر ما شناخته می‌شود و با سخنان بسیار ساده و کاربردی‌اش تاثیر زیادی بر بسیاری از نتورکرهای معروف دنیا داشته است. تا جایی که اریک ووری از او به عنوان یکی از تاثیرگذارترین مربیان این صنعت یاد می‌کند و همچنین ادعا کرده که هزاران ساعت را صرف خواندن و کتاب‌ها و گوش دادن به کتاب‌های صوتی او کرده است.

این کتاب شامل دوازده گفتار یا در واقع همان پند و اندرز از جیم ران است. او با زبانی بسیار ساده و خودمانی از تمام چیزهایی که در طول زندگی‌اش یاد گرفته در این کتاب رونمایی می‌کند. توصیه‌های ران خیلی کاربردی هستند و به سادگی می‌توان آن‌ها را در زندگی حرفه‌ای پیاده کرد و حتی تاثیر آن را در زندگی و روابط شخصی و عاطفی هم دید. جیم ران در این کتاب از تمام خوانندگانش می‌خواهد که به حرف‌هایش با دقت گوش دهند. روزتان را با استفاده از بهترین توانایی‌های‌تان برنامه ریزی کنید. فرصت‌های بسیاری برای سورپرایزها و نوآوری‌ها و هر چیز دیگری که بخواهید، وجود دارد. در انتهای این کتاب هم مصاحبه‌ای طولانی و بسیار پربار با جیم ران  آمده که بخش زیادی از محتوای کتاب را پوشش می‌دهد و نکات جذاب و جالب زیادی دارد.

در بخشی از کتاب جادوی کار پاره وقت می‌خوانیم

جیم در ۲۵ سالگی فهمید که هیچ وقت چنین زندگی‌ای را نمی‌خواسته است. در آن سال‌ها جیم ران، مقروض و بی پول بود. در همین موقع بود که جیم ران ازدواج کرد و بچه‌دار شد و به سختی کار می‌کرد ولی با دشواری، گذرانِ زندگی می‌کرد. او غمگین و نااُمید بود چون حس می‌کرد که نمی‌تواند قول و قرارهایی را که برای زندگی بهتر با خود و خانواده‌اش گذاشته است مُحقق سازد. همین جا بود که یکی از دوستانِ جیم ران او را برای گوش دادن به سخنرانیِ شخصِ کارآفرینی به نام جان اِرل شُف دعوت کرد. جان اِرل شُف، سخنرانی انگیزشی و فروشنده‌ای چیره دست بود، به طوری که جیم ران آناً از او الهام گرفت و خواست تا شبیهِ او باشد. از آن پس، به مدتِ پنج سال، شُف، ران را آموزش داد تا برخی از فلسفه‌های ساده ولی در عینِ حال مهم و کلیدی را در زندگی خود به کار بندد و به دیگران نیز یاد دهد تا برای آن‌ها هم مفید واقع شوند.
شُف به او یاد داد که «سود بُردن بهتر از مُزد گرفتن است» و همین باعث شد که جیم شروع به ساختنِ کسب‌وکاری کند تا بتواند جایگزینِ درآمدِ اندکِ او به عنوانِ کارمندِ ناخشنودِ فروشگاهِ زنجیره‌ای شود. چنین شد که شُف، جیم رانِ جوان را برای میلیونر شدن به چالش کشید.


تنها پنج سال پس از نخستین دیدارشان، شُف در ۴۹ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد. ولی تنها یک سال پس از مرگِ شُف، جیم ران از چالشِ استادش سربلند بیرون آمد و در ۳۱ سالگی میلیونر شد. از آن پس، جیم ران مُکرراً از آموزه‌ها و فلسفه‌های استادِ خود به عنوانِ عنصرِ کلیدی در دگرگونیِ زندگی‌اش نام برده است.

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.3
از 5
براساس رأی 98 مخاطب
5
ستاره
63 ٪
4
ستاره
19 ٪
3
ستاره
6 ٪
2
ستاره
2 ٪
1
ستاره
9 ٪
61 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
a
ale*********@gmail.com
۱۳۹۷-۰۳-۱۲
4

فیدیبو جان این مقداری که بعنوان نمونه گذاشتی خودت بودی چیزی از مطالب کتاب می فهمیدی؟! فقط درباره نویسنده و پیام ناشر کافیه؟!؟!؟!

ع
علی قربانی
۱۳۹۷-۰۲-۱۷
4

یک اثر قدرتمند دیگه از جیم ران! جیم ران از ۲۵ تا ۳۱ سالگی بازاریابی شبکه ای کار میکنه و تحت آموزشهای حامی خود یعنی آقای شوف به نگرشهای بزرگی در مورد فلسفه های مختلف از زندگی میرسه، فلسفه هایی که مسیر زندگیش رو به سمت موفقیت تغییر میده بعد از ۳۱ سالگی شروع به برگذاری سمینارهای مختلف در اگثر کشورهای دنیا میپردازه و زندگی خیلی ها رو در سراسر دنیا تغییر میده افراد مشهور بسیاری از جمله تونی رابینز، اریک ووری، دارن هاردی، برایان تریسی و.... اون رو به عنوان پدر موفقیت میشناسن و ایشون رو یکی از ۵مشاور مجازی خودشون میدونن کتاب جادوی کار پاره وقت برگرفته از یکی از سمینارهای معروف ایشون به همین اسم است که تجربه های مستقیم خود ایشون در مورد بازاریابی شبکه ای و عنوان چند فلسفه مفید برای موفقیت و زندگیست این کتاب رو برای تمام کسانی که در مسیر موفقیت یا بازاریابی شبکه ای هستند شدیدا توصیه میکنم

m
meh**************@yahoo.com
۱۳۹۷-۰۲-۱۶
3

بسیار کتاب خوب و عالی و کاربردی که به شما کمک می‌کنه یک ذهنیت خوبی از کسب و کار تان در مشتری احتمالی شما ایجاد بکنید

m
moh*****************@yahoo.com
۱۳۹۶-۰۹-۲۱
4

شاهکار دیگر از جیم ران.من نسخه چاپی ش رو چن سال پیش خریدم و دارمش.کتابی فوق العاده برای نتورک ماکتینگ و حتی زندگی و رشد شخصی.حتما بخونید.

ا
امیرحسین مهرپور دلیوند
۱۳۹۶-۰۳-۱۳
5

Lovely and useful book, especially for those who are active in network marketing

m
mos**************@gmail.com
۱۳۹۷-۱۱-۱۲
5

جیم ران معرکس

r
reza .r
۱۳۹۷-۱۰-۱۶
5

اثری شگفت انگیز از جیم ران . کسانی که مشتاق به پیشرفت در زندگی به صورت واقع بینانه هستند آثار جیم ران و دارن هاردی بسیار موثر هستش ، حتما مطالعه کنید دوستان.

m
milano rastegar
۱۳۹۹-۰۱-۰۹
4

میشه نسخه صوتی این کتاب رو بذارید، ممنون میشم

f
f zafari
۱۳۹۸-۰۸-۲۹
5

واقعا عالی بود این کتاب❤?

ع
علی میمندی
۱۳۹۷-۰۹-۲۹
4

با توجه به اینکه دانش ما و به عبارت بهتر دانش بشر روز به روز بیشتر میشود شاید کتاب حرف جدیدی برای گفتن نداشته باشد البته نویسنده معتقد است هیچ چیز جدیدی در جهان وجود دارد ولی با این حال کتاب میتواند آموخته‌های قبلی ما را در کنار هم منسجم کند و از آن مهمتر میتواند الهام بخش فعالیتی نو و یا راه تازه ای باشد.

نمایش 51 نقد دیگر
4.3
(98)
10,000
٪50
5,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
جادوی کار پاره وقت
٪50
جادوی کار پاره وقت
رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه ای
ذهن‌آویز
4.3
(98)
10,000
٪50
5,000
تومان