0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
‫بهترین سال زندگی تو
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب ‫بهترین سال زندگی تو

روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ
نویسنده:
دارن هاردی
درباره ‫بهترین سال زندگی تو

بسیاری از افراد می‌خواهند به موفقیت دست پیدا کنند اما گروه کمی از افراد حاضرند به خودشان زحمت بدهند و رو به جلو حرکت کنند و از آن بدتر درصد کمی از افراد تعریفی از موفقیت دارند و می‌دانند دقیقاً کی می‌توانند به خودشان بگویند موفق شده‌اند. دارن هاردی نویسنده‌ی کتاب‌های «دیوانگان ثروت ساز» و «اثر مرکب» در کتاب بهترین سال زندگی تو یک برنامه نوشته است. یک برنامه‌ی روبه جلو برای آن‌هایی که می‌خواهند موفق باشند.

درباره کتاب بهترین سال زندگی تو

«بهترین سال زندگی تو؛ روشی اثبات‌شده برای رسیدن به اهداف بزرگ» سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این کتاب که در زبان انگلیسی به نام «living your best year ever: a proven system for achieving big goals» یک برنامه‌ی جامع و کامل است. برنامه‌ای که نویسنده‌اش معتقد است اگر به آن عمل کنید زندگی متفاوتی پیش رویتان خواهد بود و بهترین سال عمرتان را تجربه خواهید کرد. مهم‌ترین چیزی که در این کتاب یاد می‌گیرید این است که اهداف زندگیتان را تعیین کنید و به آن‌ها متعهد بمانید. دارن هاردی معتقد است برنامه‌ریزی و حذف کردن چیزهایی که به آن‌ها نیاز ندارید یا مانند سرعت‌گیر عمل می‌کنند همان چیزی است که هرکسی به آن نیاز دارد. این کتاب پر از کاربرگ‌ها و تمرین‌هایی است که باید انجام دهید و سیستم ارزیابی و بررسی عملکرد هفتگی، ماهانه و سالانه هم وجود دارد. در حقیقت زمانی باید این کتاب را در دست بگیرید که تصمیم گرفته باشید عملی‌اش کنید. خواندن کتاب بدون آنکه تمرینات را انجام دهید فایده‌ی چندانی برای شما نخواهد داشت.

کتاب بهترین سال زندگی تو تا به حال به زبان‌های زیادی برگردانده شده است و افراد مختلفی گفته‌اند که این کتاب توانسته مسیر زندگی‌شان را تغییر دهد. دانلود pdf کتاب بهترین سال زندگی تو به زبان انگلیسی از بعضی کتابخانه‌های خارجی ممکن است.

فهرست و خلاصه کتاب بهترین سال زندگی تو

مقدمه

راهنما

قدم اول: چرا مهم‌تر از چگونه است

قدم دوم: سالی که گذشت

قدم سوم: پایه‌های موفقیت

قدم چهار: برگه تعادل شما

قدم پنجم: طراحی بزرگ

قدم ششم: عامل جادویی برای رسیدن به اهداف

قدم هفتم: طرح عملی شما

قدم هشتم: دست به کار شوید

کاربرگ

سیستم مدیریت دستاوردها

مدیریت دستاورد ماهانه

مدیریت دستاورد فصلی

یادداشت‌ها

درباره دارن هاردی نویسنده کتاب بهترین سال زندگی تو

دارن هاردی را در جهان با اثر مرکب می‌شناسند کتابی که با اینکه بیش از ده سال از انتشارش می‌گذرد هنوز هم خوانندگان زیادی در سطح دنیا دارد. این نویسنده و مربی انگیزشی امریکایی اهل کالیفرنیای جنوبی است و در همین ایالت بزرگ شده است. او متولد سال ۱۹۷۱ است. دارن هاردی همراه پدرش و در خانه‌ای که قوانین زیادی داشت بزرگ شد. او خیلی زود وارد بازار کار شد و در ۱۸ سالگی اولین کسب و کار شخصی‌اش را راه انداخت و توانست به درآمدی ۶ رقمی دست پیدا کنید. او بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت بود و در همین سال‌ها بود که آوازه‌اش در دنیا پیچید. او سال ۲۰۱۵ مجله‌ی موفقیت را در اوج دوران کاریش رها کرد تا به دنبال اهداف جدیدش برود. دارن هاردی با افراد موفقی مانند استیو جایز، جف بیزوس، ریچارد برانسون و مارک زاکربرگ مصاحبه‌های مفصلی داشته و سعی کرده است مسیری برای انتقال تجربیات این افراد بسازد. کتاب‌های هنر جوانی، نیروی تلقین، قطار کارآفرینی، محدودیت‌ها را کنار بزنید چند کتاب جالب از این نویسنده‌اند. خواندن کتاب برنامه‌ریزی دارن هاردی هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

ترجمه و انتشار کتاب بهترین سال زندگی تو در ایران

نسخه‌های مختلفی از کتاب بهترین سال زندگی تو در بازار کتاب ایران موجود است. ترجمه‌ی محسن باطنی از این کتاب را نشر الماس پارسیان با عنوان بهترین سال عمرتان منتشر کرده است و می‌توانید در بسیاری از کتابفروشی‌ها آن را پیدا کنید. ترجمه‌ی دیگر این کتاب که طرفداران بسیار زیادی دارد ترجمه‌ی محمد میرزایی است که ناشر آن انتشارات نگاه نوین است. دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو روشی اثبات‌شده برای رسیدن به اهداف بزرگ با ترجمه‌ی محمد میرزایی در همین صفحه از فیدیبو ممکن است. این کتاب را روی اپلیکیشن کتابخوان فیدیبو بخوانید و از یک کتاب جالب لذت ببرید.

کتاب بهترین سال زندگی تو برای چه کسانی مناسب است؟

بگذارید صادق باشیم این کتاب برای هرکسی نیست. کسی که خواندن بهترین سال زندگی تو را شروع می‌کند کسی است که تصمیمش را برای تغییر گرفته و قصد دارد در میان سه درصد برتر مردم جهان قدم بردارد. به گفته‌ی دارن هاردی این کتاب برای آدم‌های فوق‌العاده است کسانی که تصمیم دارند قدم‌های بزرگ بردارند و اوج را تجریه کنند. انجام دادن تمرینات کتاب بهترین سال زندگی تو چندان آسان نیست و نیاز دارید از وقت و انرژی‌تان هزینه کنید. پس فقط زمانی دست به خرید کتاب بهترین سال زندگی تو بزنید که واقعا بخواهید بهترین سال عمرتان را تجریه کنید و دستاوردهایی داشته باشید که هیچ‌وقت نداشته‌اید. دانلود کتاب صوتی ساختن بهترین سال زندگی از دارن هاردی هم انتخاب خوبی خواهد بود زیرا برای بعضی از افراد شنیدن ساده‌تر است و اثرگذاری بیشتری هم دارد.

در بخشی از کتاب بهترین سال زندگی تو می‌خوانیم

قدم پنجم: طراحی بزرگ

کسب و کار افکار کمکی: رشد درآمد، سود و منفعت، موقعیت شغلی در بازار کار، پروژه‌های مهم، شهرت برند، سیستم مدیریتی، رضایت مشتری، تیم توسعه، مهارت‌های جدید، بهبود عملکرد، یافتن یک منبع الهام، ایجاد حس الهام در دیگران و هزاران هزار مورد مشابه دیگر. یادتان باشد هیچ وقت خودتان را محدود نکنید.

در سالی که پیش رو دارید دوست دارید به چه اهدافی برسید؟

مالی

افکار کمکی: درآمد، پس‌انداز، ارزش خالص اموالتان، شروع یک برنامه‌ی پس‌انداز، شروع سرمایه‌گذاری موفق، بدون دغدغه‌ی خرج کردن، حذف کارت‌های اعتباری، خرید خانه، حساب بازنشستگی، پس‌انداز برای دانشگاه فرزندان، خیرات و مواردی از این دست.

در سالی که پیش رو دارید دوست دارید به چه اهدافی برسید؟

جسمانی

افکار کمکی:‌ وزن ایده‌آل، شرکت در دوی ماراتن، انعطاف‌پذیر شدن، افزایش قدرت بدنی، بالا بردن انرژي، کم کردن میزان کلسترول، بهبود شاخصه‌ی سلامت بدن، تمرین‌ها تمرکزی، همکاری با یک متخصص تغذیه، تغییر در شکل ظاهری، برنامه‌ریزی برای چکاپ‌های سالانه، کم کردن میزان شکر، کافئین و غذاهای حاضری، زود بیدار شدن و زود خوابیدن. در سالی که پیش رو دارید دوست دارید به چه اهدافی برسید.

ذهنی- روانی

افکار کمکی: ۳۰ دقیقه مطالعه‌ی روزانه، گوش دادن به برنامه‌های آموزشی در طول روز به مدت ۳۰ دقیقه، رفتن به کلاس‌های متنوع، رفتن به همایش‌های متفاوت، استخدام یک مربی، ملحق شدن به یک گروه حمایتی، آموختن مهارتی نوین، قرار دادن اوقات فراغت در برنامه‌ی زمانی خود، حرفه‌ای شدن در یک موضوع ویژه و مواردی از این دست.

در سالی که پیش رو دارید دوست دارید به چه اهدافی برسید؟

خانواده

 افکار کمکی:‌وقت بیش‌تری را با خانواده گذراندن، هر شب برای شما در منزل بودن، شب‌ها برای فرزندان کتاب خواندن، بیرون رفتن با همسرتان هر آخر هفته، به بررسی و بحث پرداختن با همسرتان، ملاقات مادر، پدر، بخشیدن یا جبران کردن در قبال فامیل.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
گوینده هوشمند (AI)
راوی
حجم
1.۳۴ مگابایت
تعداد صفحات
272 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۹:۰۴:۰۰
نویسندهدارن هاردی
مترجم محمد میرزایی ‫
ناشرانتشارات نگاه نوین
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
قیمت ارزی
5 دلار
قیمت چاپی
45,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
راوی
۱.۳۴ مگابایت
۲۷۲ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.5
از 5
براساس رأی 1512 مخاطب
انگیزه‌بخش 🚀 (5)
پربار 🌳 (3)
5
ستاره
75 ٪
4
ستاره
11 ٪
3
ستاره
4 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
4 ٪
1007 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
B
B.E.C
۱۳۹۶-۰۶-۲۱
5

وای وای مرسییییی!!! این بهترین کتابی هست که تا الان گذاشتین!! کتابی تضمینی برای موفقیت!! من از فروردین ۹۶ دارم پر میکنم و.کاملا به اهدافم رسیدم!! فقط کافیه بهش بخش به بخش عمل کنید.. مرسی فیدیبو یه عاااالمه!!! دارن هاردی فوق‌العاده است ❤❤❤

4
4Wiser_Me
۱۳۹۶-۱۲-۰۳
5

با توجه به اینکه تعداد فهرست کتاب های فیدیبو روز به روز بیشتر میشه و انتخاب کتاب و ترجمه های مختلفش سخت تر میشه پیشنهاد می کنم که قسمتی مثل تالار های گفتگو و چت روم در فیدیبو ایجاد بشه تا کتابخوان ها کتاب های خوبی که خوندن رو به همدیگه پیشنهاد بدن و کسایی که سلیقه کتابخوانی مشابهی رو دارن بتونن فالو کنن

J
Jawid Amini
۱۳۹۶-۰۶-۲۱
4

با روش ها و تکنیک های فوق العاده کتاب دارن هاردی میتوانید برنامه یک ساله از اهدافتان را بنویسید. همچنین با برنامه ریزی فصلی و ماهی و هفتگی، همه کارهایی که نیاز است تا به اهدافتان در سال جدید برسید را برنامه ریزی کنید و با انتخابِ اهداف زندگی تان خودتان را از باقی‌مانده‌ی مردم جدا کرده‌اید. همان‌ها که به خواسته‌های زندگی‌شان توجهی نمی‌کنند و برنامه‌ای برای خود نمی‌چینند. در نتیجه در صورت عمل نمودن به روش های این کتاب، شما هم به سمت به واقعیت‌رساندن رویاهای بزرگ‌، میل‌ها و اهداف هیجان‌انگیزتان حرکت خواهید کرد.

a
aza**********@gmail.com
۱۳۹۶-۰۶-۲۴
4

کتاب خیلی خوبی هست اما مشکلی وجود داره. جاهایی از کتاب گفته شده برید به صفحه فلان و فلان فرم رو پر کنید. بعد با توجه به اینکه شماره صفحات کتاب چاپی با این نسخه تفاوت داره اصلا نمیشه صفحه مورد نظر رو پیدا کرد. امیدوارم این مطلب در تبدیل کتابها به نسخه موبایلی در نظر گرفته بشه که مثلا لینک بشه یک مطلب به مطلب دیگه و با کلیک به اون صفحه منتقل شیم.

م
محمد
۱۳۹۶-۰۶-۲۲
1

اکثر کتابای راهکار برای رسیدن به اهداف و موفقیت هیچ کاربردی ندارن بجز این که ناشر و نویسنده رو به موفقیت برسونن!!!!! معمولا کاربردی نیستن! موفقیت فرمول نداره. خود آدم باید مسیر درست رو پیدا کنه و براش تلاش کنه. اگه میشد با کتاب و جزوه ادم موفق باشه که الان همه بیل گیتس بودیم!

ر
رایان رهروان
۱۳۹۶-۰۶-۲۲
5

کاش چندتاازکتابای دفاع مقدسم رایگان میذاشتین

v
vid*********@gmail.com
۱۳۹۹-۰۱-۲۰
5

نیمه اول کتاب خوبه چون یاداوری می کنه که میشه بدون توجه به گذشته ، در اینده به بزرگترین اهدافی که شاید تصورشم نمی کنیم برسیم. برای من فقط جنبه یاداوریش مفید بود. دیگه قسمت های بعدیش زیاد درگیر جزییات و سوالهای تکراری و جدول بندی میشه که من اصلا حوصله نداشتم و تا اخر نخوندم. خلاصه اینکه کتاب میگه اهداف بزرگ داشته باشین، بدونین دقیقا چی می خواین. با جزییات مسیرهای دستیابی بهش رو پیدا کنید حتی عادت و رفتارهاتون رو برای اهدافتون تغییر بدین و به برنامه هاتون پایبند باشین. بنظر من در همین حد کافیه، دیگه بقیه ش زیاده گوییه. و نکته دیگه اینکه از نظر من ادمهای موفق واقعی اصلا خودشون رو درگیر کتابهای روانشناسی و انگیزشی و موفقیت نمی کنن. چون اصول کلی راههای موفق شدن رو همه می دونن.

p
pou*****@gmail.com
۱۳۹۶-۰۶-۲۱
5

اگه میشه کتاب جز از کل رو بذارین خواهشا....!!!

ه
هانیه بختیاری
۱۳۹۷-۰۴-۱۰
1

هرچقدر کتاب اثر مرکب خوبه این کتاب تکراری و صرفا رونویس ضعیفی از اثر مرکب هست و بنظرم جزو معدود کتابهایی که اگر هم قرار بر کارآمدیش باشه به هیچ عنوان نسخه الکترونیکیش به درد نمیخوره چون بیش از نیمی از کتاب فقط تکرار جدولهاییه که کاملا مشابه هم هستند و برای هفته به هفته و فصلی و ماهانه عینا تو کتاب درج شدند تا خواننده با توجه به آموزشی که دیده از روند موفقیتش تو این جداول بنویسه نمیتونم بگم مطلق بدردم نخورد. من ازش ایده گرفتم برای برنامه ریزی به روش منحصر به خودم اما این حس که نویسنده تحت تاثیر کتاب قبلیش کاملا جوزده و بدون حرف جدیدی کتاب رو نوشته و به خورد مردم داده مدام اذیتم کرد و نظرم رو نسبت بهش کاملا عوض کرد

م
مجید لگزیان
۱۳۹۶-۰۸-۰۴
5

داره خودشو میکشه که تو مثه بچه آدم تو مسیر موفق شدن قدم بزنی و بفهمی چرا هستی و چرا یه چیو میخوای. عاشششقتم دارن

نمایش 997 نقد دیگر
4.5
(1,512)
انگیزه‌بخش 🚀 (5)
30,000
٪50
15,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
‫بهترین سال زندگی تو
٪50
‫بهترین سال زندگی تو
روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ
انتشارات نگاه نوین
4.5
(1,512)
انگیزه‌بخش 🚀 (5)
30,000
٪50
15,000
تومان