پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب من و درخت پنیر

کتاب من و درخت پنیر

نسخه الکترونیک کتاب من و درخت پنیر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب من و درخت پنیر

یکی بود یکی نبود. اونی که بود من بودم، پتوی کوچک و دوست داشتنی‌ام را توی کوله پشتی‌ام گذاشته بودم و می‌خواستم راه بیفتم‌ تا بهشت را پیدا کنم؛ و اونی که نبود، مادرم بود که همه می‌گفتند مدتی پیش به بهشت رفته است‌! به جز پتوی محبوبم، قاشق چوبی آشپزی مادرم را هم برداشته بودم. مادرم با این قاشق، یک دنیا آش و سوپ‌ هم‌زده بود و من خاطرات زیادی از غذاهایی که آن قاشق چوبی رنگ و رو رفتۀ پیر هم‌زده بود، داشتم. خرت و پرت‌های دیگری هم توی کوله‌ام داشتم که همه‌شان از توی رؤیاهایم بیرون ریخته بود! دلم می‌خواست کتاب «‌افسانه‌های جن و پری» را هم بردارم و توی کوله پشتی‌ام بگذارم‌. آن‌، کتاب محبوب من بود و مادرم برای تولد هشت سالگی‌ام که یازده روز از آن می‌گذشت، خریده بود‌. دوست داشتم در سفر‌ی که در پیش داشتم این کتاب همراهم باشد،‌ اما خواهر فسقلی‌ام آن را جایی قایم کرده بود تا جلو رفتنم را بگیرد‌.

ادامه...

مشخصات کتاب من و درخت پنیر

بخشی از کتاب من و درخت پنیر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب من و درخت پنیر

عالیه 😍😍😍😍😍 خیلییییی خوبه
در ۳ ماه پیش توسط 912...818 ( | )
زیادی تخیلیه، ولی در کل بد نیست
در ۳ ماه پیش توسط 912...912 ( | )