پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب شگرف و شگفت

کتاب شگرف و شگفت

نسخه الکترونیک کتاب شگرف و شگفت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب شگرف و شگفت

دانای دادار را سپاس بی شمار که باری دیگر مرا از مهر ونواخت بسیار خویش بهره مند و برخوردار گردانید و توان آن ارزانی داشت که جنگی از جستارها و نوشته هایم را در دفتری گرد آرم و فراپیش خوانندگان اندیشمند و سخن سنج و ادبدوست بگذارم، با این امید و آرمان که مگر خواندن آنها این گرامیان فرهیخته را خوش و دلپسند بتواند افتاد و کلیدی کارآمد به دستشان بتواند داد تا درهایی تاکنون ناگشاده را از فرهنگ گرانسنگ ایران و زبان دلاویز پارسی و ادب شگرف و شورانگیز آن بر روی خویش بتواند گشاد، ادب و زبان و فرهنگی فسونبار و ماندگار که مایه نازش و سرافرازش هر ایرانی در پهنه گیتی است و پایگاه و پایندان جاودانگی ایران، چونان بهینه بوم فرمند فرزانگی و فرهنگ و فرهیختگی.

ادامه...

مشخصات کتاب شگرف و شگفت

بخشی از کتاب شگرف و شگفت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب شگرف و شگفت

به دو دلیل واقعاً لذت بردم: ١. سبک نوشتار که وزانت و آهنگ کلام خیلی شیرین بود. ٢. محتوا، که نکاتی داشت نغز! به عنوان نمونه علت سرخفامی رخش! خیلی نگاه جالبی بود.
در ۱ سال پیش توسط Sal...ari ( | )
خیلی چرت میگه اصلا خوب نیست
در ۲ سال پیش توسط 930...044 ( | )