0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
حسد

معرفی، خرید و دانلود کتاب حسد

بر زندگی عین القضاة

درباره حسد
در این رمان با شخصیت دیگری از عین القضات همدانی مواجه می شویم که البته جدا از شخصیت های عاشقانه او نیست اما در کل، حسد جنبه های جدیدی از زندگی این شخصیت را بررسی می کند. و کیمیایی خودش می گوید : «عین القضات از زندگی آمده است . زندگی مردمانی که ما بجز کتاب ها و رسالات و احتمالا روایت ها منبع دیگری درباره آن ها نداریم و آن ها هم اغلب درباره اندیشه های آن هاست تا این که به شکلی جزئی تر به زندگی روزمره آن ها پرداخته باشدمن در عین القضات دغدغه ام نوشتن از زندگی آنان بوده است.
دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
1.۲۶ مگابایت
تعداد صفحات
256 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۸:۳۲:۰۰
نویسندهمسعود کیمیایی
ناشرنشر ثالث
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۳/۰۸/۰۵
قیمت ارزی
2 دلار
قیمت چاپی
82,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۱.۲۶ مگابایت
۲۵۶ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.9
از 5
براساس رأی 16 مخاطب
گیرا 🧲 (1)
5
ستاره
37 ٪
4
ستاره
37 ٪
3
ستاره
6 ٪
2
ستاره
12 ٪
1
ستاره
6 ٪
9 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
4

دراین کتاب همچون نوشتارهای دیگر اقای کیمیای زبان وگویش آفریده وخاص او انچنانکه جاذبه غالب آثار مکتوب وی برای علاقمندان ودوستداران استاد واثارشان میباشد بر ای خواننده ناآشنا باجهان ادبی آفریده استاد ودر اولین مواجه باجهان ادبی آفریده وی خصوصا رمان عامل دافعه ای است که اندکی بیحوصلگی درادامه تورق کتاب میتواند برای همیشه خواننده راازچشیدن شیرینی لذت مطالعه اثاری که ضمن خواندن انها گویا درمقابل پرده عریض سینمانشسته ای و نابترین تصاویر سینمایی راتماش میکنی محروم سازد کتابهایی که لحن غالب ان روایت سینمایی است سرشار ازدیالوگها ومونولوگها ی جاندارسینمایی وبا ادبیات زیبای خاص کیمیایی.ازاقای کیمیایی بهخاطر بهره مندی ازلذتی که او باخلق همه اثارعمرش وباگشودن روزنی ازجهان اندیشه و درونش بروی ما برایمان فراهم کرده است وبسیاری ازاین لحظاتش بیهمتا است تشکرمیکنم .

5
گیرا 🧲

برای کسانی که با آثار مسعود کیمیایی اعم از فیلم، فیلمنامه و رمان آشنا می باشند مطمئنا بسیار خواندنی و لذت بخش خواهد بود و با تصویر سازی ها ، فضا سازی ه‍ا و دیالوگ هایی که بین شخصیت های داستان برقرار می شود انگار جلوی پرده سینما نشسته ایم و فیلمی از استاد کیمیایی را می بینیم. وبرای نسلی که با مسعود کیمیایی و آثارش آشنایی ندارند یا کمتر دارند خواندن این رمان جذاب ثقیل باید باشد. امیدوارم شما هم لذت ببرید.

4

اولش تخیلی بود تا حدودی چرا یهو رئال شد؟من مخالف نثر سخت برای رمان هستم این کتاب هم نقرس از بقیه رمان ها تا الان خوندم سخت تر بود،شما تا بیای با آهستگی توصیف محیط رو بخونی و معنیش رو بفهمی رشته داستان از دستت در رفته،تمرکز قوی میخواد خوندن این کتاب،به تمرکز بالاها ،اونایی که ممتد کتاب میخونند و تو مطالعشون وقفه کمی وجود داره توصیه میکنم

5

خواندمش چون آرامش و روشنی جهانم را به جهاتی مدیون عین القضات بودم. و سپاس از جناب کیمیایی که مشابه همان تصویری که در ذهن داشتم را پیش رویم گذاشتند. تمام مدت مطالعه در تاریخ خودم نبودم. یک تجربه ناب و نگفتنی

4

بشدت جالب و خوب و خوندنی بود.فقط نثر سختی داشت تا حدی ممکنه خواننده ها ارتباط خوبی باهاش برقرار نکنن

5

اولین رمانیه که یه روزه خوندمش یه جادویی داره این اثر حتمن پیشنهاد میشه

5

عالی، بی نظیر.

4

جالب با نثری سخت

4

کتاب خوبیه

3.9
(16)
گیرا 🧲 (1)
128,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
حسد
حسد
بر زندگی عین القضاة
نشر ثالث
3.9
(16)
گیرا 🧲 (1)
128,000
تومان