پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب خانه

کتاب خانه

نسخه الکترونیک کتاب خانه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب خانه

این خانه‌ی کیست؟ نور، برای چه کسی مانع از ورود شب به اینجا می‌شود؟ بگو این خانه مال کیست؟ نه، مال من نیست. من خواب خانه‌ی دیگری را دیده بودم، دلنشین‌تر، روشن‌تر با منظره‌ی دریاچه‌ای که لابه‌لای قایق‌های رنگ‌شده، پیداست و مزرعه‌ای که انگار برای من آغوش باز کرده. این خانه اما غریبه است. سایه‌هایش دروغ می‌گویند. پس، چرا کلید من با قفل آن یکی‌ست؟!

ادامه...

مشخصات کتاب خانه

بخشی از کتاب خانه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خانه

داستان با صحنه ای از کودکی فرانک و خواهرش آغاز میشود. بخش اول با تاکید فرانک به نویسنده که "از وقتی تصمیم گرفته ای داستان مرا تعریف کنی، به هر چه فکر میکنی و هر چه می نویسی یادت باشد، من واقعا دفن مرده را فراموش کرده ام. فقط اسبها را به یاد می آورم." تمام میشود.از بخش دوم نویسنده شروع به معرفی شخصیت ها میکند.فضای داستان به شدت فضای داستان های ویلیام فاکنر را تداعی میکند از این جهت که با شروع هر فصل خواننده مانند گمشده ای به دنبال سرنخ های ارتباط بین شخصیت ها میگردد اما نسبت به نوشته های فاکنر از پراکندگی کمتر ی برخوردار است. به طور کلی داستان روایت زندگی فرانک که عضو ارتش است و در جنگ کره شرکت کرده و حال میخواهد به خانه برگردد میباشد اما به گونه ای که نه تنها تکراری و خسته کننده نیست بلکه بسیار جذاب هم هست.تونی موریسون: " این خانه ی کیست؟شب چه کسی چراغ های خانه را روشن میکند؟به من بگو، چه کسی صاحب این خانه است؟این خانه خانه ی من نیست،من در رویاهام خانه ی دیگری دیده ام، زیباتر، روشن تربا منظره ی دریاچه هاکه قایق های رنگی روی آن ها نقش می انداختند،در رویاهام مزرعه های گسترده ای دیده ام که به رویم آغوش باز کرده بودند,این خانه غریب استسایه هاش دروغ میگویندبه من بگو چرا کلیدِ من این قفل در را باز میکند؟"تونی موریسون:" فرانک با خود فکر کرد، چه زیباست آیه های انجیل همیشه و همه جا به درد میخورند، غیر خط مقدم."
در ۷ سال پیش توسط ... ( | )
کتاب عالی بود. کاملا ظلم و ستمی که افریقایی-امریکایی ها تجربه میکردن رو به تصویر کشیده.
در ۱ سال پیش توسط elm...i.e ( | )
عالی بود
در ۱ سال پیش توسط fa_...169 ( | )
متاسفانه جذبم نکرد، تا انتها نخوندم، ترجمه عالی
در ۲ سال پیش توسط رایحه گل بخت جونم ( | )