پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب داستان‌ پر آب و تاب یک پرنده

کتاب داستان‌ پر آب و تاب یک پرنده
مجموعه داستان از دو طنز نویس

نسخه الکترونیک کتاب داستان‌ پر آب و تاب یک پرنده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب داستان‌ پر آب و تاب یک پرنده

مارک تواین از نویسندگان بزرگ و بذله‌گوی آمریکا و از منتقدین بنام اجتماعی آن کشور به شمار می‌رود. داستان‌های شیرین و مطایبات لطیفش او را از صورت یک نویسنده‌ی ملی بیرون آورده و عنوان یک نویسنده‌ی بزرگ و معروف جهانی به او بخشیده است. لیکن راز اشتها و محبوبیت این نویسنده‌ی بزرگ در این است که بیش از هر نقاش چیره‌دستی در تجسم زندگی و پرهیجان و پرحادثه‌ی عصر خود هنرنمایی کرده و شدیدترین انتقادها را در لباس هزل و مطایبه از اوضاع اجتماعی زمان خود به عمل آورده است. از مقدمه‌ی محمد قاضی بر کتاب «شاهزاده و گدا» اثر مارک تواین در طنز جیمز تربر بررسی مسائل حیات نیز وجود دارد. نوشته‎‌ها و کاریکاتورهای او قادرند زمان پیدایش خود را درنوردند و جاویدان باقی بمانند. الیوت، شاعر انگلیسی، آمریکایی‌تبار در این کتاب چند داستان جذاب از این دو نویسنده‌ی مشهور به خوانندگان عرضه می‌گردد.

ادامه...

مشخصات کتاب داستان‌ پر آب و تاب یک پرنده

  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر ۱۳۹۱/۰۷/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.7 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۷۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب داستان‌ پر آب و تاب یک پرنده

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب داستان‌ پر آب و تاب یک پرنده