0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
مهارت های سخنرانی

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی مهارت های سخنرانی

درباره مهارت های سخنرانی

نویسنده‌ی موفق کتاب‌های موفقیت

«برایان تریسی»، سال ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا متولد شد. او از نویسندگان مطرح کتاب‌های موفقیت و توسعه‌ی فردی است که آثار متعددی تا به حال منتشر کرده است. تریسی سمینارها و سخنرانی‌های بسیاری نیز برگزار کرده است که موضوع اغلب آن‌ها رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است. برایان تریسی، در سال ۱۹۸۴ شرکتی تحت عنوان «برایان تریسی اینترنشنال» را در ونکوور کانادا تأسیس کرد. شرکت تریسی، خدمات مشاوره‌ای را در زمینه‌های‌ متفاوت ارائه می‌کند. او در حوزه‌ی بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، مشاوره‌های مدیریتی و... نیز سابقه‌ی فعالیت دارد. برایان تریسی تا کنون چند بار به ایران نیز سفر کرده و به سخنرانی پرداخته است. او در کنار موفقیت در کسب و کار، به عنوان یک سخنران ماهر شناخته می‌شود و در این کتاب تلاش می‌کند مهارت‌های سخنرانی خود را به مخاطب آموزش دهد.


باز شدن درهای جدید

برایان تریسی زیر عنوان اصلی کتابش، یعنی مهرات‌های سخنرانی، عنوان دیگری آورده است: «سخن بگویید، تا برنده شوید». توانایی سخن گفتن در جمع، نه تنها یکی از ضروریات زندگی امروزی است، بلکه یکی از ضروریات موفقیت به شمار می‌رود. حرفه‌ای‌ترین و توانمندترین افراد هم اگر توانایی سخن گفتن و قابلیت‌های ارائه‌ی مطلب خود را افزایش ندهند، در معرفی خود، قابلیت‌ها و توانایی‌هایشان ناکام خواهند ماند و آن چه دریافت می‌کنند، در حد توانایی‌ها و ظرفیت‌هایشان نخواهد بود. علاوه بر این، خوب سخن گفتن به ارتقای جایگاه اجتماعی و جلب توجه مثبت دیگران کمک می‌کند و می‌تواند درهای جدیدی به روی فرد باز کند؛ درهایی در مسیر زندگی شخصی و عاطفی یا درهایی در مسیر حرفه‌ای و شغلی.


سخن بگویید تا برنده شوید

برایان تریسی در مقدمه‌ی کتابش تلاشش می‌کند تا بیشتر و بیشتر اهمیت درست سخن گفتن را برای مخاطبش تشریح کند. او در این مقدمه به مخاطب یادآوری می‌کند که نخستین قدم در این راه، از بین بردن ترس‌ها و مجهز کردن خود در حرفه و تخصصی است که دارد. سپس با تاکید بر افزایش اعتماد به نفس، می‌آموزد که «عالی سخن گفتن، آموختنی است» و بهترین سخنوران تاریخ از ابتدا با چنین ویژگی‌ای به دنیا نیامده‌اند و همگی این مهارت را در خود پرورش داده‌اند. او در این راه، تنها محدودیت را خود فرد می‌داند.


مهارت‌های سخنرانی برایان تریسی پس از مقدمه دوازده فصل دارد.

هنرهای سخن‌وری و خطابه

برنامه‌ریزی و آمادگی به زبان ساده

اعتماد به نفس و تسلط ذهنی

در مقابل هر مخاطبی، قوی ظاهر شوید

تسلط بر جلساتی که با گروه‌های کوچک برگزار می‌شود

تسلط در ارائه‌ی مطلب و مذاکرات

سکوی تسلط: تاثیر گذاشتن بر جکعیت انبوه حضار

تسلط کلامی: روش‌های به کار بردن صدای موثر و قوی

فوت و فن کار: روش‌های سخنرانان ماهر

کنترل فضا

بترکانید: نفس آن‌ها را بگیرید

فروش با سخنرانی متقاعد کننده


کتاب صوتی مهارت‌های سخنرانی

نشر صوتی آوانامه با همکاری «انتشارات نسل نو اندیش» نسخه‌ی صوتی کتاب «مهارت‌های سخنرانی؛ سخن بگویید، تا برنده شوید» اثر «برایان تریسی» را با ترجمه‌ی ابوذر کرمی و صدای فریبا باقری تولید و منتشر کرده است. برای آن دسته از مخاطبینی که می‌خواهند علاوه بر مهارت‌های سخنرانی، در فروش هم مهارت‌های مناسبی کسب کنند،‌ شنیدن کتاب «مهارت‌های فروش» که پیش از این با صدای «ایمان رییسی» منتشر شده است مفید خواهد بود.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
370.۴۲ کیلوبایت
مدت زمان
۰۶:۳۴:۳۵
نویسندهبرایان تریسی
مترجمابوذر کرمی
راویفریبا باقری
ناشرآوانامه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۹/۱۴
قیمت ارزی
4 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۳۷۰.۴۲ کیلوبایت
۰۶:۳۴:۳۵

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
75,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
مهارت های سخنرانی
مهارت های سخنرانی
برایان تریسی
آوانامه
0
(بدون نظر)
75,000
تومان