فیدیبو نماینده قانونی زهره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب چشمه جاودانگی

کتاب چشمه جاودانگی
کتاب اول از مجموعه وارکرفت

نسخه الکترونیک کتاب چشمه جاودانگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب چشمه جاودانگی

در غالب موارد بازی‌های کامپیوتری در جدال با کتاب بر سر اوقات فراغت ما، پیروز شده‌اند. بعضی اوقات، ما به شدت از یک فیلم یا بازی که براساس یک رمان معروف طراحی شده استقبال می‌کنیم، اما حتی یک صفحه از همان کتاب را نخوانده‌ایم و نخواهیم خواند، داستانی که روزها و هفته ها ما را مقابل مانیتور کامپیوتر میخکوب می‌کند. داستان وارکرفت نیز به همین سرنوشت دچار شد. شروع وارکرفت، قبل از سال ۲۰۰۱ است و تا کنون انتشار کتاب‌های آن ادامه دارد. در سال ۲۰۰۱ بازی کامپیوتری آن با موفقیت جای خود را در بازار جهانی یافت و سریع‌تر از کتاب آن، به دست ما رسید و همین موضوع باعث شد که عده‌ای تصور کنند وارکرفت، با آن داستان خارق‌العاده و پیچیده‌اش، از روی یک بازی کامپیوتری نوشته شده است! داستان وارکرفت مانند اکثر فانتزی‌های مدرن دوره ما، ریشه در پدر فانتزی‌های مدرن، کتاب‌های تالکین و ارباب حلقه‌ها دارد... نبرد بین خیر و شر محور اصلی این فانتزی‌هاست...

ادامه...
  • ناشر زهره
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.75 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۹۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب چشمه جاودانگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

سرآغاز

فریادی دهشتناک در گذرگاه طنین افکند.
هیاتـی گرگ وار، گران و هشت پا، بر رونین(۱) فرو افتاد. اگر رونین هرچیزی جز یک ساحر می بود، هـمان جا نابود شده و خوراک موجودی با دندان های خنجری، چهار چشمِ سبزِ درخشان و هشت اندام چنگال دار می گشت. موجود گرگ وارِ عظیم الـجثه وی را به زیر کشید اما رونین که برای حفظ خویش از کوران سرما بر جامه هایش افسونـی خوانده بود، شکار آسانـی نبود. حـمله جانور به خرقه که می بایست چنگال هایش را درهم شکند، درنـهایت به شکستن یک ناخن انـجامید.
جانور، متحیر، زوزه ی خشم و ناامیدی سرداد. رونین از دهانه ی گذرگاه، طلسمی بر حیوان خواند، طلسمی ساده اما موثر که پیشترها نیز نـجاتش داده بود.
ناگهان نوری ناخوشایند وچشم آزار در مقابل دیدگان زمردین جانور درخشیدن گرفت که موجب رمیدن و کوری موقتـی حیوان شد. جانور که بیهوده بر اشکال فروزان ضربه می زد به عقب جهید.
رونین دور از دسترس جانور، برخاست. امکان پرواز وجود نداشت. لازمه ی آن پشت کردن به حیوان بود و جادوی مـحافظش نیز دیگر ضعیف شده بود. فقط چند ضربه سریع دیگر و چنگال های حیوان، گوشت و استخوان ساحر را از هم می دریدند.
در جزیره ، آتش بر غول فائـق آمده بود و رونین دلیلی نـمی دید که از چنان طلسم موثر و آزموده شده ای در این جا نیز بهره نـجوید. ورد را زمزمه کرد...
و ناگهان هـمه چیز برعکس شد. حتی بدتر از آن. رونین دریافت که به عقب باز می گردد، به میان پنجه های درنده ی حیوانِ کور.
زمان به عقب بازگشته بود.
اما چگونه؟

نظرات کاربران درباره کتاب چشمه جاودانگی

بسیار زیبا من کتاب های وارکرافت را همیشه دنبال میکنم و کتاب پرنس ارتاس ظهور لیچ کینگ را پیشنهاد میکنم ☺☺☺
در 1 سال پیش توسط ash...384
بسیار زیبا من کتاب های وارکرافت را همیشه دنبال میکنم و کتاب پرنس ارتاس ظهور لیچ کینگ را پیشنهاد میکنم ☺☺☺
در 1 سال پیش توسط ash...384
این کتاب رو برای چهارمین دور کتابخوانی فارسی توی بوک کلاب پرسی 3 خوندم و باید بگم که همیشه از شروع مجموعه ی عظیم وارکرافت می ترسیدم و این برنامه باعث خیر شد و من واقعاً عاشق وارکرافت شدم. فک می کنم اگه شما با فضای داستان توی بازی های وارکرافت آشنا شده باشین بهتر باشه اما من اصلاً وارکرافت بازی نکردم و فقط می تونم روی کار نویسنده و جریان داستان صحبت کنم. داستان جذاب و زیبا بود. نویسنده خیلی خوب تونسته بود شخصیتا رو بنویسه به طوری که حتی با پیچیدگی داستان من به خوبی تونستم شخصیتا رو توی ذهنم تصور کنم و توی فضای داستان قرار بگیرم. ترجمه به حد مطلوبی خوب بود. اصلاً بحث بازگشت به گذشته و تغییر اون ایده ی جالبی بود. به خصوص که هم رونین و هم کراسوس با این که می دونستن آینده ای وحشتناک و وقایعی بد در انتظار آیندگانه از دست بردن توی گذشته دوری می کردن. اما حوادث داستان باعث شد که هر دوی اونا بر خلاف میلشون توی نبرد باستانیان گیر بیفتن...
در 5 سال پیش توسط Rei...ane
کتابی ادبی و داستانی وسیع و گسترده. در کل خیلی داستان خوبی هست :)
در 3 سال پیش توسط محمد زارع
بی نظیر
در 2 سال پیش توسط غلامرضا داراب پور
خیلی بهتر از اون چیزی که فکر میکردم بود. دوسش داشتم :)
در 11 ماه پیش توسط ریحانه قائم مقامی
واقعا عالی بود
در 3 ماه پیش توسط بهزاد عسگری
چیزی بود که نباید میبود
در 9 سال پیش توسط Ahm...ani
این کتاب عالی دو رو میخوام بخونم
در 1 ماه پیش توسط ima...m41
عالی
در 2 ماه پیش توسط ایمان ملکی