دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۵۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی زندگی‌تان را به بهترین شکلِ ممکن تغییر دهید کتاب صوتی

کتاب صوتی زندگی‌تان را به بهترین شکلِ ممکن تغییر دهید
راهکارهایی برای تبدیل شدن به فردی برجسته

نسخه الکترونیک کتاب صوتی زندگی‌تان را به بهترین شکلِ ممکن تغییر دهید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی زندگی‌تان را به بهترین شکلِ ممکن تغییر دهید را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی زندگی‌تان را به بهترین شکلِ ممکن تغییر دهید

این کتاب، یک راهنمای گام‌به‌گام است که راهکارهای منطقی و مفیدی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا زندگی‌تان را به بهترین شکلِ ممکن تغییر دهید و به فردی برجسته تبدیل شوید. کتاب «زندگی خود را به بهترین شکلِ ممکن تغییر دهید» مناسبِ افرادی است که برای دستیابی به بالاترین سطح از زندگی‌شان و تکامل تا تبدیل شدن به بهترین نسخه‌ی وجودی‌شان مصمم و راسخ‌اند. - راهکارهایی برای: ۱. ایجاد نظام‌مندی و عادت‌هایی قدرتمند ۲. رویکرد «سیستم فعال‌ساز شبکه‌ای» و چگونگی برنامه‌نویسیِ آن ۳. ارتقاء و تغییر هویت خود ۴. چگونگی ایجاد اعتماد به نفس واقعی ۵. ارتقاء وضعیت جسمانی خود ۶. راهکارهای هدف‌گذاری ۷. توسعه و تبدیل اراده‌ی خود برای برنده شدن به آخرین و بهترین نسخه از خودتان تبدیل شوید. همان شمایی که برای تبدیل شدن به آن متولد شُده‌اید.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی زندگی‌تان را به بهترین شکلِ ممکن تغییر دهید

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی زندگی‌تان را به بهترین شکلِ ممکن تغییر دهید

کتاب مختصر و مفیدی بود ، غالب صحبت های نویسنده های حوزه ی موفقیت، پیرامون موارد یکسانی دور میزنه، ولی شاید شنیدن این مطالب از زبان های مختلف و تکرار اونها ، به درک بهتر و ایجاد باورهای سازنده کمک کننده باشه، کتاب ترجمه ی روانی داشت و نقطه ی قوت این کتاب صوتی ، خوانش زیبای آقای صادقی هست که در جذابیت کتاب بسیار تاثیر مثبتی داشت. صدای دلنشین و لحن متناسب با مفاهیم کتاب از ویژگی های مثبت این کتاب صوتی بحساب میاد،
در ۸ ماه پیش توسط 912...781 ( | )