دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۵۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن کتاب صوتی

کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن
(خلاصه کتاب)

نسخه الکترونیک کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن

آنچه که در کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن خواهیم آموخت، این است که عشق احساسی نیست که هرکس، صرف نظر از مرحله بلوغ خود، بتواند به آسانی بدان گرفتار شود. اریک فروم در پیش‌ گفتار کتاب هنر عشق ورزیدن تأکید می‌کند که این کتاب دستورالعمل ساده‌ای برای عشق ورزیدن نیست و در خلال کتاب، عشق ورزیدن را به عنوان یک هنر معرفی می‌کند. اریک فروم در کتاب هنر عشق ورزیدن تلاش می‌کند که خواننده را متقاعد کند که تمام کوشش‌ های او برای عشق ورزیدن محکوم به شکست است مگر این که به جد برای تکامل همه جانبهٔ شخصیت خود بکوشد تا جایی که به جهت‌ بینی سازنده‌ ای برسد. در این کتاب اریک فروم اشاره می‌کند که بحث بر ارزش‌‌گذاری و بی‌اهمیت شمردن رابطه‌‌های متنوع انسانی نیست. گستره ای از تمایلات و کشش‌ ها یک زن و مرد را به هم نزدیک می‌کند، اما تنها یکی از آنها عشق نام دارد. دوستی، محبت، مهرورزی، جاذبه‌های روحانی، جاذبه‌ های جسمانی و … هزار جور نام دیگر را می‌توان برای هر یک از این کشش‌ ها پیدا کرد اما یکی و تنها یکی عشق نام دارد. کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن را گوش دهید تا مسئله‌ی وجود انسان را درک کنید، تا عشق پدر و مادر نسبت به فرزندان را درک کنید، تا معشوق را درک کنید و تا عشق به خود را در کنید. یکی از موضوعات مهم و متفاوت در مورد کتاب هنر عشق ورزیدن این است که پس از بررسی عشق از جنبه نظری، به تمرین عشق پرداخته شده است. اما اشتباه نکنید. اریک فروم فرمول یا راهنمایی برای عشق ورزیدن ارائه نمی‌کند. اریک فروم در تمرین عشق، خود واقعی انسان را هدف قرار دهد و به تکامل او کمک می‌کند.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن

خیلی عالی بود بنظرم همه باید بخونن این کتاب رو
در ۱۱ ماه پیش توسط ali...376 ( | )
عالی من که کارمندم هم کتاب گوش میدم هم از وقت کم خودم استفاده میکنم
در ۱۱ ماه پیش توسط محسن خاقانی ( | )
گاهی باید به خلاصه کتاب گوش داد به خصوص در زمانی که بیشتر عمر ما در ترافیک و مشغله های اداری میگذرد تشکر بابت این کتاب صوتی خوب
در ۱۱ ماه پیش توسط rez...an1 ( | )
خیلی بد
در ۱۰ ماه پیش توسط Abolfazl Ahmadi ( | )