0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
مدیریت مالی
٪30

معرفی، خرید و دانلود کتاب مدیریت مالی

راه حل های حرفه ای برای چالش های روزانه

نویسنده:
چاک کرمر
درباره مدیریت مالی

کتاب مدیریت مالی، راه حل‌های حرفه‌ای برای چالش‌های روزانه نوشته چاک کرمر (Jack Kramer)، یکی از اعضای هیئت علمی دانشکده کسب و کار هاروارد، توسط انتشارات دانشکده کسب و کار هاروارد منتشر شده است. این کتاب جزو مجموعه کتاب‌های حرفه‌ای برای چالش‌های روزانه است که با هدف ارائه راهنمایی‌ها و تجارب ارزشمند از برترین استادان مدیریت به مدیران و کارشناسان سازمانی ارائه می‌شود.

این کتاب به مدیران و کارشناسان مدیریتی کمک می‌کند تا با چالش‌های روزانه مواجه شده و راه‌حل‌های حرفه‌ای برای مدیریت مالی به دست آورند. نویسنده با بهره‌گیری از تجربیات خود و دانش غنی خود، موضوعات مختلف مدیریت مالی را به زبان ساده و قابل فهمی بیان می‌کند. این کتاب شامل نکات، راهنمایی‌ها، مثال‌ها و چک‌لیست‌های ارزشمندی است که به مدیران کمک می‌کند تصمیمات بهتری در زمینه مالی بگیرند و به بهبود عملکرد و موفقیت در کسب‌وکار خود برسند.

موضوع اصلی این کتاب، مدیریت مالی است. از جمله موضوعاتی که در این کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرند می‌توان به مسائل مالی کسب‌وکار، کمبود منابع مالی، بودجه‌بندی، انتخاب سرمایه‌گذاری مناسب، تجزیه و تحلیل مالی، و سایر مسائل مرتبط با مدیریت مالی اشاره کرد.

این کتاب به دلیل ارائه راهنمایی‌های مفید و ارزشمند از برترین استادان مدیریت جهان، مورد توجه مدیران و کارشناسان حوزه‌های مختلف سازمانی قرار گرفته است. همچنین، ترجمه و انتشار ۱۴ جلد از این کتاب‌ها در حوزه‌های مختلف توسط انتشارات آریانا قلم، تأکید بر محبوبیت و تأثیرگذاری این مجموعه در جامعه مدیریتی ایرانی دارد.

آشنایی با چاک کرمر (Jack Kramer)

نویسنده کتاب مدیریت مالی، راه حل‌های حرفه‌ای برای چالش‌های روزانه، چاک کرمر (Jack Kramer)، در سال 1960 در محل تولد خود، که ممکن است به عنوان اطلاعات مناطق مشخص نشده باشد، به دنیا آمد.

چاک کرمر یکی از اعضای هیئت علمی دانشکده کسب و کار هاروارد است. او دارای تجربه و دانش فراوان در حوزه مدیریت مالی و مدیریت کسب‌وکار است. به عنوان یک استاد معتبر در دانشکده کسب‌وکار هاروارد، او به تدریس و تحقیق در زمینه‌های مدیریت مالی، مدیریت استراتژیک، و اقتصاد کسب‌وکار مشغول بوده است. وی همچنین به عنوان مشاور در شرکت‌های بزرگ و سازمان‌های مختلف نیز فعالیت داشته و تجربیات خود را به عنوان مدیریت مالی به عمل آورده است.

چرا باید کتاب مدیریت مالی را بخوانیم

·      دانش تخصصی نویسنده: چاک کرمر به عنوان یک استاد معتبر در دانشکده کسب‌وکار هاروارد دارای دانش و تجربه غنی در زمینه مدیریت مالی است. خواندن کتاب او به معنای دستیابی به دانش تخصصی و نکات مهم در زمینه مالی است.

·      راهنمایی‌های عملی: این کتاب شامل راهنمایی‌ها و توصیه‌های عملی برای مدیران و کارشناسان مالی است. این توصیه‌ها به مدیران کمک می‌کنند تا با چالش‌های روزانه مواجهه کرده و تصمیمات مالی بهتری بگیرند.

·      استفاده از تجربیات و مطالعات موردی: نویسنده در کتاب مدیریت مالی به کمک مطالعات موردی و مثال‌های واقعی تجربیات خود را با خوانندگان به اشتراک می‌گذارد. این مطالعات موردی به درک بهتری از مسائل مالی کمک می‌کنند.

·      اهمیت مدیریت مالی: مدیریت مالی یکی از جنبه‌های اساسی موفقیت در کسب‌وکار است. این کتاب به مدیران و کارشناسان کسب‌وکار کمک می‌کند تا مفاهیم مالی را درک کرده و به بهبود عملکرد مالی سازمان‌های خود بپردازند.

در بخشی از کتاب مدیریت مالی می‌خوانیم

گاهی اوقات مدیریت مالی بخشی از سیستم اطلاعاتی شرکت برای ارائه‌ی صورت‌های مالی، بودجه و پیش بینی‌ها محسوب می‌گردد. این اسناد، در صورتی که به درستی تفسیر و مورد استفاده قرار گیرند، آمار و ارقامی را که برای طرح مسائل اصلی و اتخاذ تصمیمات آگاهانه برای بخش یا یک تیم مورد نیاز است، در اختیار مدیر قرار می‌دهد.

در باور بیشتر مدیران، مدیریت علم و هنری است که در آن نیاز به آموختن، الزامی است. اما اکثراً به دلیل رویارویی با چالش های روزمره مانند کمبود منابع مالی، مسائل نیروی انسانی و ... کمتر فرصت حضور در برنامه های آموزشی و یا خواندن کتاب های پر حجم را می یابند.

پیشنهادهایی برای دوست‌داران کتاب مدیریت مالی

·      معرفی، خرید و دانلود کتاب گاو بنفش

·      معرفی، خرید و دانلود کتاب یخ شکنان

·      معرفی، خرید و دانلود کتاب 42 قانون طلایی بازاریابی

·      معرفی، خرید و دانلود کتاب مدیریت خوددسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
988.۷۱ کیلوبایت
تعداد صفحات
96 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۳:۱۲:۰۰
نویسندهچاک کرمر
مترجممجید کرمی
مترجم دومحمید اسلامیان
ناشرانتشارات آریانا قلم
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۰/۰۲/۲۵
قیمت ارزی
4 دلار
قیمت چاپی
28,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۹۸۸.۷۱ کیلوبایت
۹۶ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.3
از 5
براساس رأی 8 مخاطب
5
ستاره
75 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
12 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
12 ٪
2 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

به نظرم یکی از بهترین کتاب ها در حوزه ی مالی هست که علاوه بر سهل بودن و قابل درک بودن مطالب بسیار کاربردی و آموزنده است

5

عالی

4.3
(8)
28,000
٪30
19,600
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
مدیریت مالی
٪30
مدیریت مالی
راه حل های حرفه ای برای چالش های روزانه
انتشارات آریانا قلم
4.3
(8)
28,000
٪30
19,600
تومان
با کد zibal این کتاب را با ۴٠٪ تخفیف دریافت کنید.

از همین نویسنده مطالعه کنید

مشاهده بیشتر