دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی الفبای قرارداد‌های تجاری کتاب صوتی فیدی‌پلاس

کتاب صوتی الفبای قرارداد‌های تجاری

نسخه الکترونیک کتاب صوتی الفبای قرارداد‌های تجاری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی الفبای قرارداد‌های تجاری را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی الفبای قرارداد‌های تجاری

همه‌ی روابط ما اعم از مالی یا غیرمالی، بدون وجود ضوابط و قواعد نمی‌‌توانند دوام بیاورند. بنابراین قواعد و مقرراتی برای کیفیت بهتر این روابط تحت عنوان قرارداد تنظیم می‌شود که روابط افراد در درون آن‌ها تعریف می‌‌شود تا در هنگام بروز مشکل به آن رجوع کنند و مشکل به وجود آمده را به این ترتیب حل و فصل کنند. - خلاصه کتاب صوتی الفبای قرارداد‌های تجاری: اگر تا کنون یک قرارداد را دیده باشید، حتما متوجه اصطلاحات و عبارت‌هایی شده‌اید که تاکنون به گوش‌تان نخورده‌ است. هر یک از این اصطلاحات معنا و مفهوم دقیقی دارند و استفاده از آن‌ها می‌تواند شرایط و ضوابط یک قرارداد را به کلی تغییر دهد. از این رو آشنایی با این اصطلاحات می‌تواند بسیار مفید و حائز اهمیت باشد. در این کتاب الکترونیکی سعی شده است تا اصطلاحات پرکاربرد و اولیه‌ای که در اکثر قراردادهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند، گردآوری شوند تا با مطالعه‌ی آن بتوانید قراردادهای تجاری خود را به صورت حرفه‌ای و در قالب استاندارد تنظیم کنید.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی الفبای قرارداد‌های تجاری

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی الفبای قرارداد‌های تجاری

من مهندسی مکانیک و سهامدار یک شرکت ماشین سازی هستم. من هیچ اطلاعاتی در مورد شرایط و قوانین قراردادی نداشتم. این کتاب برای آموزش الفبای قرارداد بسیار موثر بود. ممنونم.
در ۱۰ ماه پیش توسط 913...010 ( | )