دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
فلسفه ذهن فیدی‌پلاس

فلسفه ذهن
از کتاب فهم فلسفه ـ نسخه PDF

نسخه الکترونیک فلسفه ذهن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره فلسفه ذهن

فلسفه ذهن شاخه‌ای از فلسفه تحلیلی است که موضوع آن ذهن حالات ذهنی است و مسائل عمده آن را چیستی ذهن و حالات ذهنی و تفاوت و ارتباط آن‌ها با حالات فیزیکی تشکیل می‌دهد. نظریه‌های دوگانه انگاری، رفتارگرایی، این همانی ذهن و بدن، کارکرد گرایی و مسائل اذهان دیگر و این همانی مطالب اصلی این کتاب هستند. نویسنده نظریات فلسفی را همراه با دلایل آن‌ها به وضوح تبیین می‌کند، و بحث و ارزیابی انتقادی نظریات و دلایل آن‌‌ها خوانندگان را با محتوا و روش بحث و تامل فلسفی آشنا می‌سازد و آمادگی ورود به بحث‌های فلسفی را در آن‌ها فراهم می‌آورد. خودآزمایی شما، اصطلاحات مهم، پرسش‌های انتهایی و کتاب‌هایی که برای مطالعه بیش‌تر معرفی شده‌اند همگی خواننده را در فهم بهتر مطالب کمک می‌کنند.

ادامه...

مشخصات فلسفه ذهن

نظرات کاربران درباره فلسفه ذهن

چون در مسایل فلسفی خصوصا فلسفه جدید وترجیحا فلسفه ذهن با اشتیاق بسیار زیاد دنبال کتب مربوط میگردم از تهیه این کتتب علیرغم اینکه نسخه pdf آن موجود بود آنرا تهیه کردم مطمئن هستم با شناختی که در مورد نویسنده دارم کتاب خوبی رتهیه کرده باشم . مطالعه این رشته را به علاقه مندان توصیه میکنم
در ۹ ماه پیش توسط خسرو جلال منش ( | )
کتاب خوبیه برای کسانی که در رشته فلسفه تحصیل کرده اند. در ضمن نویسنده، کتاب دیگری به نام درآمدی به فلسفه ذهن هم دارد که قدری مفصل تر به این مباحث پرداخته است. بهتره اون کتاب هم در فیدیبو قرار بگیره.
در ۴ ماه پیش توسط 093...701 ( | )
یکی از پر بار تریم ها در زمینه فلسفه ذهن است ومن از اینکه فرصثی دست داد آنرا مطالعه کنم . بسیار خوشحالم . در این اوضاع احوال فقر کتاب خوانی ودانش عمومی باید ازناشرین وهم چنین موسسه فیدیبو تشکر کرد .
در ۳ ماه پیش توسط خسرو جلال منش ( | )
بسیار مفید
در ۳ ماه پیش توسط gha...ock ( | )