0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
هنر تاثیرگذاری
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری

متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می شود
نویسنده:
کریس وایدنر
درباره هنر تاثیرگذاری

کتاب صوتی هنر تأثیرگذاری نوشته‌ی کریس وایدنر یکی از اثرهای برجسته در حوزه رشد شخصی و توسعه فردی است. این کتاب به مطالبی مفهومی و عملی پرداخته و به خوانندگان آموزه‌های مهمی راجع به تأثیرگذاری موثر بر دیگران ارائه می‌دهد. نویسنده در این کتاب از روایت‌های جذاب و مثال‌های زندگی واقعی استفاده می‌کند تا مفاهیم را به شیوه‌ای قابل فهم و قابل اجرا برای خوانندگان ارائه دهد.

کتاب صوتی هنر تأثیرگذاری به ارائه اصول و تکنیک‌هایی پرداخته که به افراد کمک می‌کند روابط خود را بهبود بخشند، اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و در زمینه‌های مختلف اجتماعی و حرفه‌ای تأثیرگذار تر شوند. این کتاب به موضوعاتی مانند مهارت‌های ارتباطی، قدرت تأثیرگذاری در گروه‌ها، مدیریت زمان و اهمیت هدف‌گذاری توجه دارد.

این کتاب به عنوان یک منبع ارزشمند برای توسعه شخصی، مدیریت کاری، و بهبود روابط اجتماعی شناخته می‌شود. با مطالعه این کتاب، خوانندگان می‌توانند اصول تأثیرگذاری را در زندگی روزمره خود به کار بگیرند و به بهبود عملکرد شخصی و حرفه‌ای خود بپردازند. کتاب صوتی هنر تأثیرگذاری به عنوان یکی از کتاب‌های پرفروش و محبوب در سایت‌های معتبری مانند آمازون و نیویورک تایمز معرفی شده است.

آشنایی با کریس وایدنر

کریس وایدنر در سال 1966 در ایالت واشنگتن، ایالات متحده متولد شد. کریس وایدنر یک نویسنده، متخصص توسعه شخصی، مربی موفقیت، و سخنران برجسته است. او در زمینه توسعه فردی و مهارت‌های رهبری فعالیت دارد و به عنوان یک مربی معروف و انگیزشی در سراسر جهان شناخته می‌شود. وی در سخنرانی‌ها و دوره‌های آموزشی خود از تجربیات شخصی و داستان‌های الهام‌بخش استفاده می‌کند تا مفاهیم پیچیده را به شیوه‌ای قابل درک و قابل اجرا برای مخاطبان ارائه دهد.

کتاب‌های دیگر کریس وایدنر:

·      فرشته درون: رازهای میکل‌آنژلو برای پیروی از نفس درون خود.

·      قوانین رهبری: زندگی‌ات را رهبری کن.

·      بالاتر از همه: حکمت‌های بی‌پایان درباره موفقیت.

·      دوازده ستون موفقیت: زندگی شما متحول می‌شود.

کریس وایدنر با مطالب آموزنده و الهام‌بخش خود در زمینه توسعه شخصی و موفقیت، مخاطبان بسیاری را به سوی بهبود زندگی شخصی و حرفه‌ای خود هدایت کرده و به عنوان یکی از نویسندگان موفق و مورد تأیید در این زمینه شناخته می‌شود.

چرا باید کتاب صوتی هنر تأثیرگذاری، چگونه بر دیگران تأثیر بگذاریم را بشنویم

·      توسعه مهارت‌های ارتباطی: کتاب هنر تاثیرگذاری به شما می‌آموزد چگونه بهترین شکل ممکن با دیگران ارتباط برقرار کنید. اصول و تکنیک‌های ارتباطی موثری که در این کتاب آموزش داده می‌شود، به شما کمک می‌کنند در مکالمات خود مؤثرتر و موفق‌تر باشید.

·      توسعه مهارت‌های رهبری: اگر به توسعه مهارت‌های رهبری علاقه دارید، این کتاب به شما راهنمایی خواهد کرد.

·      بهبود روابط اجتماعی: با مطالعه کتاب هنر تاثیرگذاری، می‌توانید بهبودی در روابط خانوادگی، شغلی و اجتماعی خود تجربه کنید. شما یاد می‌گیرید چگونه دیگران را متقاعد کنید و با آن‌ها بهترین روابط را برقرار کنید.

·      الهام‌بخشی و انگیزه‌بخش: کتاب حاوی داستان‌های الهام‌بخشی از زندگی و تجربیات واقعی افراد موفق است که می‌تواند شما را به اقدام و تغییر در زندگی‌تان ترغیب کند.

·      راهنمایی در تعیین اهداف: نویسنده در کتاب هنر تاثیرگذاری به اهمیت تعیین اهداف و رسیدن به آن‌ها اشاره می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چگونه برای دستیابی به اهداف خود باید تأثیرگذار باشید.

·      موفقیت در زندگی حرفه‌ای: اگر به بهبود حرفه و کار خود علاقه دارید، کتاب هنر تاثیرگذاری اصول تأثیرگذاری در مکالمات کاری، مذاکرات، و رهبری تیم‌ها را به شما آموزش می‌دهد.

در بخشی از این کتاب می‌شنویم

در یکی از بعدازظهرهای زیبا و دل انگیز یکشنبه، ضیافتی به افتخار مردی جوان و سخت‌کوش برپا شده بود. همه‌ی اقوام و آشنایان در این مهمانی حضور داشتند و به برکت آن، بعضی از اقوام که سال‌ها یکدیگر را ندیده بودند، دور هم جمع شده بودند. خورشید در آسمان می‌درخشید و هوا بسیار مطبوع بود. از این رو، ضیافت در حیاط خلوت و فضای باز ترتیب داده شده بود. طبق معمول، کودکان درون و اطراف استخر سرگرم بازی و شیطنت بودند. فضای حیاط خلوت پر شده بود از بوی خوشِ برگر زغالی. زندگی مواهب زیادی را به مارکوس دریک اعطا کرده بود. والدین او، بیل و مارگارت دِریک از خانواده‌های اصیل و طبقه‌ی متوسط امریکایی بودند و برای این که زندگی خوبی را برای فرزندانشان فراهم کنند از هیچ تلاشی مضایقه نکرده بودند. بیل برای یک شرکت بیمه کار می‌کرد و مارگارت زنی خانه‌دار بود و وظیفه‌ی نگهداری فرزندانش مارکوس و جک را که دو سال کوچک‌تر از مارکوس بود، برعهده داشت. همه‌ی کارهای منزل از آشپزی، نظافت و پرستاری پسرها گرفته تا رانندگی برای آن‌ها برعهده‌ی وی بود. او از صمیم قلب به فرزندانش عشق می‌ورزید. بیل نیز مرد خانواده و زندگی بود. تفریح و سرگرمی فرزندان و حضور در مراسم مدرسه‌ی آنان اغلب بر عهده‌ی بیل بود. او به هر ترتیبی که بود کارهایش را تنظیم می‌کرد تا هر شب، شام را به موقع در کنار زن و فرزندانش صرف کند. خانواده‌ی آن‌ها الگوی خانواده‌ای ساده و صمیمی بود.

پیشنهادهایی به دوست‌داران کتاب صوتی هنر تأثیرگذاری

·      کتاب مذاکره

·      کتاب معجزه انضباط فردی

·      کتاب بهانه بی بهانه!

·      کتاب نیروی اعتماد به نفس


دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
122.۷۱ مگابایت
مدت زمان
۰۲:۱۳:۵۶
نویسندهکریس وایدنر
مترجم یگانه سهرابی نیا
راوی فرهاد جان سریان
ناشرنشر آگاه باشیم
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۹/۱۱/۰۱
قیمت ارزی
3 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۱۲۲.۷۱ مگابایت
۰۲:۱۳:۵۶

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.6
از 5
براساس رأی 9 مخاطب
5
ستاره
44 ٪
4
ستاره
11 ٪
3
ستاره
22 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
22 ٪
6 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
9
930562****
۱۴۰۱-۰۲-۰۷
1

تا سه قسمتش رو شنیدم. جالب نبود.

d
dr.*******@gmail.com
۱۴۰۱-۰۸-۲۷
1

۳ه قانون از چهار قانون طلاییش کاملا اشتباست! یک قانون درستشم خیلی کودکانه توصیح داده ۱: روراست بودن، در خیلی موارد چه در اقتصاد چه زندگی عادی نتیجه معکوس میده ( اگر حوصلشو داشتید منم مثال میزدم مثل کتاب ولی گزیده میگم که نظر رو بخونید) به جای روراست بودن باید نسبت به شرایط سنجیده بودن رو انتخاب کرد!. ۲: مثبت فکر کردن و نشان دادن، این رو قبول دارم البته بسیار کودکانه کتاب توصیح داده ۳: علاقه دیگران رو به علاقه خود ترجیح دادن!!! این شاید در اقتصاد در بعضی موارد درست باشه ولی به طور کلی اصلا درست نیست، اگر اینطور بود هیچ فکر نوین و فعالیت فراتر از ذهن دیگرانی نباید ما انجام بدیم ۴: کمال گرا بودن: این دیگه نیاز به توصیح نداره که چندین کتاب این رو رد کردند و راه حل به کمال رسیدن رو مت۴اوت از این کتاب توصیح دادند، و کتاب های بسیار ارزشمندی در این زمینه هست که باید بخونید بیشتر کتاب داستان هست تا هنر تاثیر گذاری! از نظر من کتاب کاملا بی خود و سطح پایینی هست که نتنها کمکی به کسی نمی کنه بلکه دیگران روهم گمراه می کنه

9
902859****
۱۴۰۰-۰۲-۰۵
3

بیشتر به درد رشته اقتصاد و تجارت میخوره

s
smo*******@gmail.com
۱۴۰۰-۱۲-۰۴
5

تاکید زیادی بر رعایت اخلاقیات داشت. هم به درد کار می خوره و هم زندگی البته برای کسی که بخواد درست زندگی کنه. در کل نصایح خوبی داشت و من تونستم ازش یاد بگیرم

9
939387****
۱۴۰۱-۱۱-۰۷
5

خیلی عالی و اموزنده بود فوقالعاده شیرین لذت بردم

m
mos***********@gmail.com
۱۴۰۰-۰۲-۰۹
3

خیلی توقعی نداشته باشید از این کتاب،متوسط بود

3.6
(9)
19,000
٪50
9,500
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
هنر تاثیرگذاری
٪50
هنر تاثیرگذاری
متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می شود
نشر آگاه باشیم
3.6
(9)
19,000
٪50
9,500
تومان