فیدیبو نماینده قانونی انتشارات لیوسا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب نیروی اعتماد به‌ نفس

کتاب نیروی اعتماد به‌ نفس

نسخه الکترونیک کتاب نیروی اعتماد به‌ نفس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب نیروی اعتماد به‌ نفس

چگونه سررشته‌ی زندگی و احساسات خود را در دست بگیرید، انسانی کاملاً مثبت‌گرا شوید، اعتمادبه‌نفس خود را بالا ببرید، اهداف خود را تعیین کنید و تحقق ببخشید، تمرکز و دقت داشته باشید، با دیگران به‌خوبی ارتباط برقرار کنید و به بیش از آنچه در تصور شما می‌گنجد دست یابید. چگونه اندیشه‌ی برتر داشته باشید، برتر عمل کنید، فروش خود را بالا ببرید و از روش‌های برتر رقابت برای رسیدن به نتایج ممتاز در یک محیط کاری مغشوش و متغیر بهره بگیرید. چگونه سازمان‌یافته شوید، اولویت‌های مشخص داشته باشید، بر وظایف کلیدی متمرکز شوید، از طفره‌رفتن و به‌تعویق‌افکندن در کارها دوری کنید، با یک طرز فکر مشخص بر مهم‌ترین کارهایتان تمرکز کنید، و ظرف تنها یک روز بیشتر از آنچه دیگران طی یک هفته انجام دهند به انجام برسانید. شما می‌توانید راهکارها و روش‌های موفق‌ترین افراد را در تمامی عرصه‌ها فرا بگیرید.

ادامه...

بخشی از کتاب نیروی اعتماد به‌ نفس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

این کتاب را در نهایت میل و اشتیاق به پسرم، دیوید تریسی، که یکی از مثبت اندیش ترین، اجتماعی ترین، خوش بین ترین، و بااعتمادبه نفس ترین انسان هایی است که تاکنون ملاقات کرده ام، تقدیم می کنم.

درباره ی نویسنده

برایان تریسی سخنور حرفه ای است. او آموزگار، برگزارکننده ی جلسات بحث و تحقیق، و علاوه بر اینها، مشاور است. او رئیس هیئت مدیره ی شرکت برایان تریسی است؛ شرکتی که با هدف توسعه و تحول انسان تاسیس شده و در سواحل سولانای کالیفرنیا دایر است. برایان تریسی درس ها و تجربیات زندگی اش را در شرایطی بسیار دشوار آموخته است. او در دوران دبیرستان مجبور به ترک تحصیل شد و به کارهای سخت کارگری اشتغال یافت.
در سال های اواسط دهه ی بیست زندگی اش، او وارد حرفه ی فروش شد و در آن هنگام بالا رفتن از پلکان ترقی را آغاز کرد. طی سال ها مطالعه و به کاربستن روش ها و طرز فکرها و عملکردهای مختلفی که آموخته بود، توانست راه خود را در تاسیس یک شرکت رشد و توسعه ی انسانی به ارزش دویست وهفتادوشش میلیون دلار پیدا کند. در سال ۱۹۸۱، با برگزاری همایش هایی در سراسر کشور، شروع به تدریس راه ها و روش های مختلف رسیدن به موفقیت کرد. امروزه کتاب ها و نوارهای صوتی و تصویری سخنرانی های او به سی وهشت زبان ترجمه شده و در شصت کشور جهان در دسترس مردم قرار گرفته اند. او نویسنده ی پنجاه کتاب پرفروش ازجمله: آینده ی خود را بسازید، تفکر خود را تغییر دهید، زندگی خود را تغییر دهید، قورباغه را قورت بده، اهداف، نهایت موفقیت، روش های پیشرفته ی فروش، نقطه ی کانونی، صد قانون غیرقابل تغییر در حرفه ی فروش و... به شمار می آید. او بیش از پانصد نوار صوتی و تصویری تهیه و تولید کرده است که امروزه در سراسر جهان در اختیار عموم قرار دارد.
برایان ازدواجی موفق داشته و دارای چهار فرزند است؛ او در سواحل سولانای کالیفرنیای جنوبی زندگی می کند.
او سالانه بیش از دویست وپنجاه هزار نفر را در سراسر ایالات متحده، اروپا، آسیا و استرالیا مخطاب قرار می دهد. سخنرانی های وی راهگشا، کلیدی، الهام بخش، سرگرم کننده، روشنگر، و برانگیزاننده توصیف شده اند. مخاطبان و شنوندگان او شامل تجارت پیشگان و اعضای انجمن های مختلف از هر نوع و گروه و در هر اندازه هستند که گروه ها و هیئت هایی از پانصد شرکت برتر نیز در میان آنها دیده می شود.

برخی از مباحث و موضوعات این سخنرانی ها به این شرح است:

روانکاوی پیشرفت

چگونه سررشته ی زندگی و احساسات خود را در دست بگیرید، انسانی کاملاً مثبت گرا شوید، اعتمادبه نفس خود را بالا ببرید، اهداف خود را تعیین کنید و تحقق ببخشید، تمرکز و دقت داشته باشید، با دیگران به خوبی ارتباط برقرار کنید و به بیش از آنچه در تصور شما می گنجد دست یابید.

طرز فکر قرن بیست ویکم

چگونه اندیشه ی برتر داشته باشید، برتر عمل کنید، فروش خود را بالا ببرید و از روش های برتر رقابت برای رسیدن به نتایج ممتاز در یک محیط کاری مغشوش و متغیر بهره بگیرید.

رهبری در هزاره ی جدید

چگونه برترین و بالاترین اصول رهبری را که تاکنون کشف شده است برای اداره کردن، الهام بخشیدن، انگیزه دادن و رسیدن به نتایج ممتاز با سرعت هرچه بیشتر به کار بگیرید.

تدابیر و راهکارهای پیشرفته ی فروش

چگونه برتر بیندیشید و عمل کنید و با استفاده از روش های پیشرفته و جدیدترین تدابیر فروش امروز، در رقابت ها موفق و پیروز شوید.

قدرت افزایش بهره وری فردی

چگونه سازمان یافته شوید، اولویت های مشخص داشته باشید، بر وظایف کلیدی متمرکز شوید، از طفره رفتن و به تعویق افکندن در کارها دوری کنید، با یک طرز فکر مشخص بر مهم ترین کارهایتان تمرکز کنید، و ظرف تنها یک روز بیشتر از آنچه دیگران طی یک هفته انجام دهند به انجام برسانید.
شما می توانید راهکارها و روش های موفق ترین افراد را در تمامی عرصه ها فرا بگیرید.

مقدمه

هرگز هیچ جایگاه شکوهمندی به دست نیامده است مگر به واسطه ی کسانی که جرئت داشته اند باور کنند چیزی در درون آنها، بر شرایط محیطشان برتری دارد.
بروس بارتون(۱)

به منطقه ی عاری از ترس خوش آمدید. در صفحات پیش رو شما خواهید آموخت که چگونه اطمینان، شهامت، و عزم راسخ را در تمامی عرصه های زندگی خود رشد و گسترش دهید. شما چگونگیِ مواجهه با بزرگ ترین چالش ها و فرصت های زندگی خود را، بدون ترس و در کمال اطمینان از توانایی های خود برای تحقق آنچه در ذهن دارید، فرا خواهید گرفت.
خبر خوش آنکه، شما به مدد استعدادها و درون داشت های طبیعی خود توانایی های بالقوه و شگفت انگیزی برای پیشرفت و موفقیت و کامیابی دارا هستید؛ که برای صد بار زیستن کافی خواهد بود. تنها چیزی که میان شما و یک زندگی فوق العاده و دست یافتنی قرار گرفته است، ترس شما ـــ به هر شکل و صورت ـــ است که در پایان این کتاب، این ترس برای همیشه از وجود شما رخت برخواهد بست.
طی بیش از بیست وپنج سال من زندگی بسیاری از زنان و مردان موفق را بررسی کرده ام و همواره به دنبال خصوصیات و صفات مشترکی در ایشان بوده ام که موجب دستیابی آنها به موقعیت هایی بسیار بالاتر از میانگین افراد جامعه بوده است. من هزاران کتاب و مقاله و مطلب تحقیقاتی در مورد موفقیت خوانده ام و درنهایت به این نتیجه رسیده ام که صفت بنیادین برای کسب موفقیت در تمامی مراحل زندگی، اصل اعتمادبه نفس است.
هر زن یا مردی که در زندگی به جایگاهی برتر دست یافته، همواره نسبت به افراد عادی از اعتمادبه نفس بالاتری برخوردار بوده است. زمانی که شما شخصیت خود را به درستی پرورش می دهید و به این خودباوری می رسید که به راستی قادر به انجام هر کاری هستید، آینده ی شما حد و مرزی نخواهد داشت.

یک پرسش اساسی

خانمی که چندی پیش به یکی از برنامه های من گوش فرا داده بود، اخیرا در نامه ای خطاب به من نوشت که تنها یک جمله در طی این برنامه دیدگاه کلی او را نسبت به زندگی اش تغییر داده است. آن جمله تنها یک سوال ساده بود: اگر می دانستید تنها یک آرزوی شما دست یافتنی است، بزرگ ترین آرزویی که جرئت می کردید در سر بپرورانید، چه بود؟
زمانی که او شروع به تکرار این سوال در ذهن خود کرد، نگرش کلی اش نسبت به محدوده ی آنچه امکان پذیر می نمود، به طرز شگفت انگیزی گسترش یافت. او به روشنی دریافت که می خواهد چگونه باشد، چه داشته باشد یا انجام دهد، و همزمان دریافت که تنها عوامل بازدارنده ی او در زندگی، ترس ها و تردیدهای او هستند.
اگر شما می دانستید که قطعا در هر کاری که انجام می دهید موفق خواهید شد، چه تغییری در عملکرد خود ایجاد می کردید؟ اگر یک نیروی عظیم به شما این توان را اعطا می کرد که به تمامی اهداف خود دست یابید چه می شد؟ به بیان دیگر اگر شما از هیچ چیز و هیچ کس ترسی نداشتید و در هر عرصه ی از زندگی تان آزادانه و در مسیر منافع خود عمل می کردید، چه اتفاقی می افتاد؟
حقیقت این است که اگر شما بتوانید صفت اعتمادبه نفس راسخ و خدشه ناپذیر را در وجود خود ایجاد کنید و پرورش دهید، جهان شما کاملاً دگرگون خواهد شد.

اعتمادبه نفس بی پایان

شما با اعتمادبه نفس بیشتر و باور داشتن به توانایی های خود، قادر خواهید بود اهداف بیشتری برای خود تعیین کنید، برنامه ریزی های کلان تری داشته باشید، و در راه رسیدن به مقاصدی که امروز بعید به نظر می رسند، استوار باشید. شما هر قدمی را که برای رسیدن به تمکن مالی بیشتر و برخورداری از زندگی بهتر لازم است، برخواهید داشت. شما نگرش خود را به سمت داشتن خانه ی بزرگ تر، خودروی بهتر، پوشاک برازنده تر، و سفرهای دلپذیرتر متمرکز خواهید کرد. شما برای افراد خانواده و اطرافیان خود بهترین ها را آرزو خواهید کرد. شما تمام خواسته هایتان را تحقق خواهید بخشید و تن به افکار و عقاید دیگران نخواهید داد. شما زندگی خود را مطابق با خواسته هایتان ترسیم خواهید کرد و هر روز به همان شیوه ای که دقیقا خواسته اید ـــ نه بر طبق نظر دیگران ـــ زندگی خواهید کرد.
با داشتن اعتمادبه نفس بالاتر شما در عرصه های شغلی و در کار خود انسان متفاوتی خواهید شد. شما قادر خواهید بود تا درخواست پاداش بیشتر یا ترفیع شغلی و حتی تغییر نوع کار، محل کار یا رشته ی کاری خود را مطرح کنید. شما بلافاصله در مسیر «خط ویژه» و پرسرعت زندگی کاری تان قرار خواهید گرفت.
اگر در عرصه ی فروش فعال هستید، با مشتریان بیشتری تماس خواهید داشت، محصول یا خدمات تان را بهتر و تاثیرگذارتر خواهید کرد، سفارش بیشتری خواهید گرفت، و کسب وکار پررونق تری خواهید داشت. اگر در بخش مدیریت مشغول هستید، قادر خواهید بود نظم و توازن بهتری به منابع مالی و انسانی کارتان ببخشید و به جای تحمل اوضاع نامطلوب و توافقات اجباری برای جلب رضایت دیگران، محیطی متناسب با روحیات خود فراهم کنید.
با اعتمادبه نفس بیشتر شما جسورتر و خلاق تر خواهید شد. با خلاقیت بیشتر شما خواستار داشتن تجربیات متنوع و دیدگاه های جدید در نحوه ی کارتان خواهید بود. شما خواستِ دل به دریا زدن و تجربه ی راهکارهای جدید را در خود ایجاد می کنید و با تمام وجود متعهد به انجام کارهایی می شوید که تا امروز در پشت دیوارهای ذهنی تان مسکوت مانده بود.

نظرات کاربران درباره کتاب نیروی اعتماد به‌ نفس

عالی ست
در 2 سال پیش توسط han...jad
ترجمه کتاب برعکس چیزی که دوستان گفتن،اصلا روان نبود. کتاب های این نویسنده با ترجمه مهدی قراچه داغی خیلی بهتر است.
در 1 سال پیش توسط kitkat
عالیه، من تصمیم گرفتم چندین بار این کتابو بخونم تا ملکه ذهنم بشه
در 2 سال پیش توسط ya3...ami
کتاب با محتوای تکراری و تکرار مکررات
در 1 سال پیش توسط bk4...706
واقعا عالیه اولین کتابیه که تا اخرش رو خوندم
در 2 سال پیش توسط delaram .m
عالی بود. ممنون
در 2 سال پیش توسط مهتاب شریفی
من اینو نخوندم اما کتاب باربارا در مورد اعتماد به نفس اینقدر کامل بود که سراغ چیز دیگه ای نرفتم، خیلی روان بود
در 1 سال پیش توسط gha...ima
کتابه خوب و کاربردیست ممنون
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
این کتاب فوق العاده عالیه ، سرشار از اید ه های کاربردی و عملی جهت موفقیت در تمام عرصه های زندگی ، سلامت ، خانواده ، ارتباطات و کسب و کار می باشد ، ترجمه کتاب هم عالی بود ، ممنون از بریان تریسی ، خانم لیلی مشایخ و فیدیبو
در 2 سال پیش توسط mos...san
خیلی عالی بود البته به شرطی که به تک تک نکاتی که گفته عمل کنیم..واسه من که خیلی کاربردی و نتیجه بخش بود 👌
در 9 ماه پیش توسط Negar Amini