فیدیبو نماینده قانونی آریاگهر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب قوانین رهبری

کتاب قوانین رهبری
زندگی‌ات را رهبری كن!

نسخه الکترونیک کتاب قوانین رهبری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب قوانین رهبری

کریس وایدنر نویسنده‌ای بزرگ، سخنرانی توانا و یکی از مشاهیر دنیای تجارت است که از سال ۱۹۸۸ سخنرانی‌های حرفه‌ای خود را در زمینه‌ی موفقیت در زندگی شخصی و کاری شروع کرده است. سازمان‌ها و مؤسسات بزرگ و معتبر امریکا نظیر جنرال الکتریک و سیسکو سیستمز و نیز دانشکده‌ی بازرگانی هاروارد به دفعات از سخنرانی‌های ارزشمند او در زمینه مباحث موفقیت و مدیریت منتفع شده‌اند. استادان موفقیت و رشد فردی همچون زیگ زیگلر، جان مکسول، برایان تریسی، جیم ران، و دنیس ویتلی، آثار کریس وایدنر را ستوده‌اند و بسیاری او را رهبر نسل جدید متخصصان رشد فردی می‌دانند. او خالق شاهکارهایی همچون بالاتر از همه، فرشته‌ی درون، هنر تأثیرگذاری و دوازده ستون است که در زمره‌ی پرفروش‌ترین کتاب‌ها در امریکا به شمار می‌روند.

ادامه...
  • ناشر آریاگهر
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.71 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۶۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب قوانین رهبری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:درباره ی نویسنده

کریس وایدنر نویسنده ای بزرگ، سخنرانی توانا و یکی از مشاهیر دنیای تجارت است که از سال ۱۹۸۸ سخنرانی های حرفه ای خود را در زمینه ی موفقیت در زندگی شخصی و کاری شروع کرده است. سازمان ها و موسسات بزرگ و معتبر امریکا نظیر جنرال الکتریک و سیسکو سیستمز و نیز دانشکده ی بازرگانی هاروارد به دفعات از سخنرانی های ارزشمند او در زمینه مباحث موفقیت و مدیریت منتفع شده اند. استادان موفقیت و رشد فردی همچون زیگ زیگلر، جان مکسول، برایان تریسی، جیم ران، و دنیس ویتلی، آثار کریس وایدنر را ستوده اند و بسیاری او را رهبر نسل جدید متخصصان رشد فردی می دانند.
او خالق شاهکارهایی همچون بالاتر از همه، فرشته ی درون، هنر تاثیرگذاری و دوازده ستون است که در زمره ی پرفروش ترین کتاب ها در امریکا به شمار می روند.

مقدمه

هر بار که نگارش کتاب جدیدی را شروع می کنم به یاد این جمله ی سلیمان نبی می افتم: نگارش کتاب را پایانی نیست. و بعد از خودم می پرسم، چه هدفی از نوشتن آن دارم؟ اگر پاسخی پیدا نکنم، از نوشتن منصرف می شوم.
آخر، برای این کتاب می نویسم که می خواهم به مردم کمک کنم تا چیزی یاد بگیرند یا مطلبی را به یاد آورند. من شیفته ی این جمله ی ماندگار جی. کی. چسترتون(۱) هستم: مردم بیش از آموزش نیاز به یادآوری دارند. پس، بیشتر وقتم را صرف این کار می کنم؛ یادآوری به مردم. اغلب مواقع چیز تازه ای نمی گویم، بلکه مطلبی را به خوانندگان یادآوری می کنم که شاید قبلاً شنیده باشند. هدفم این است که به روشی تازه، از طریق داستانی منحصر به فرد حقایق حاکم بر زندگی افراد موفق را به آن ها یادآوری کنم.
رمز موفقیت در سادگی نهفته است. قواعد کسب موفقیت مشکل و پیچیده نیست. وقتی کتابی درباره ی رهبری می نویسم، بیش از پیش متقاعد می شوم که رهبریِ مقتدرانه در عین دشواری، امری ساده است.
قوانین رهبری درباره ی همین است: این که رهبری و مدیریت مقتدرانه امری پیچیده نیست. چه در خانواده، چه در محیط کار و چه در یک تیم فوتبال، با به کارگیری چند قانون ساده می توانید بر افراد نفوذ داشته باشید و آن ها را به سمت هدفی مشترک هدایت کنید.
نکته ی آخری که باید به آن اشاره کنم توجه به واژه ی قانون است. در رابطه با رفتار بشر هیچ قانون مطلق یا یک دستور کلی وجود ندارد. نه من و نه هیچ کس دیگری نمی توانیم به شما بگوییم که اگر چنین و چنان کنید همیشه موثر است. این طور نیست. رفتار بشر بسیار پیچیده است.
و مسئله همین جاست. رهبری در عین پیچیدگی، امری ساده است. اگر می خواهید یک جمعیت هزار نفری را رهبری کنید، با ده ها هزار متغیر در زندگی شان مواجه هستید که واکنش آن ها نسبت به رهبری تان را شکل می دهند. در کل باید گفت که رهبری امری پیچیده است. اما خبر خوش این است که در اغلب مواقع با پیروی از چند قانون ساده می توان نیازهای بسیاری از مردم را برآورده کرد.
امیدوارم که در صفحات بعدی اصولی ساده را به شما یادآور شوم که تاثیرات زیادی در مدیریت مردم و رهبری مقتدرانه بر جای خواهد گذاشت. گرچه این اصول همیشه موثر نیستند: آدم ها در امتحان رد می شوند و حتی نزدیک ترین افراد به شما هرازگاهی ناامیدتان می کنند. با این حال، اگر این قوانین را به کار گیرید، مدیر و رهبر بهتری خواهید شد و تاثیری عمیق بر زندگی افراد خواهید گذاشت که این امر شما و آن ها را در جاده ی موفقیت پیش می اندازد.

نظرات کاربران درباره کتاب قوانین رهبری

کتاب خوبیست ممنون
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
عالی
در 9 ماه پیش توسط محمدصالح شاهرخی