پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
مشق‌های حکمرانی خوب برای صیانت از حقوق بشر

مشق‌های حکمرانی خوب برای صیانت از حقوق بشر
تحليل بيست‌ويك تجربه اصلاحات در كشورها

نسخه الکترونیک مشق‌های حکمرانی خوب برای صیانت از حقوق بشر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره مشق‌های حکمرانی خوب برای صیانت از حقوق بشر

کمیسیون سابق حقوق بشر سازمان ملل متحد طی قطعنامه‌هایی بر اهمیت ایجاد فضایی (دموکراتیک) که منجر به برخورداری کامل از حقوق بشر می‌شود، تأکید کرده است. این نهاد بعلاوه تأیید کرده که حکمرانی خوب و حقوق بشر متقابلاً تقویت شده و اولی پیش‌شرط تحقق دومی است. به موجب این قطعنامه‌ها، کمیسیون از دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد (OHCHR)خواست تا نمونه‌هایی عملی از فعالیت‌هایی که حکمرانی خوب را تقویت و حقوق بشر را ارتقا می‌دهند، ارائه کند. در پاسخ به این درخواست، حالا کمیساریایی عالی «مشق‌های حکمرانی خوب برای صیانت از حقوق بشر» را منتشر می‌کند. پژوهش حاضر، ۲۱ بررسی موردی با موضوع اصلاحات حکمرانی که به صیانت بهتر از حقوق بشر کمک کرده‌اند را عرضه کرده است. این مطالعه در سمینار مشق‌های حکمرانی خوب برای ارتقاء حقوق بشر، که کمیسیاریای عالی در همکاری با دولت جمهوری کره جنوبی و برنامه عمران سازمان ملل (UNDP) در سئول و در ماه سپتامبر سازمان ۲۰۰۴ برگزار کرد، بنا گذاشته شده است.

ادامه...

مشخصات مشق‌های حکمرانی خوب برای صیانت از حقوق بشر

بخشی از مشق‌های حکمرانی خوب برای صیانت از حقوق بشر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره مشق‌های حکمرانی خوب برای صیانت از حقوق بشر