پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
اصول و مبانی عملیات روانی

اصول و مبانی عملیات روانی
درآمدی بر اهداف،ابزارهاو روش‌ها

نسخه الکترونیک اصول و مبانی عملیات روانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره اصول و مبانی عملیات روانی

در این کتاب، دربارۀ اهداف، ابزار و روش‌های جنگ روانی بحث شده است. نوشتارحاضر، با هدف شرح و تفسیر اساسی‌ترین مقولات عملیات روانی تدوین شده و مشتمل بر شش فصل است. در فصل اول، نگارنده تاریخچۀ عملیات روانی از دوران باستان تاکنون را بیان کرده و در فصل دوم واژه‌های مفهومی‌ عملیات روانی را نسبت به مقولات مشابه تفکیک معنایی نموده است. در فصل بعدی، انواع و اهداف عملیات روانی با نگاهی جدید بررسی شده و در فصل چهارم، روش‌ها و ابزارهای عملیات روانی برون مرزی تشریح گردیده است. فصل پنجم کتاب، به بیان تبلیغات و نقش آن در عملیات روانی اختصاص داشته و در فصل آخر، در باب نقش شایعه در عملیات روانی بحث شده است. لازم به ذکر است که در مقدمۀ کتاب، مقاله‌ای با عنوان «انسان هراسی» دستور کار جدید عملیات روانی غرب، به قلم دکتر اصغر افتخاری، درج شده است.

ادامه...

مشخصات اصول و مبانی عملیات روانی

بخشی از اصول و مبانی عملیات روانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره اصول و مبانی عملیات روانی