پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
وقتی چرچیل گوسفندان را قربانی می‌کرد و استالین به یک بانک دستبرد می‌زد

وقتی چرچیل گوسفندان را قربانی می‌کرد و استالین به یک بانک دستبرد می‌زد

نسخه الکترونیک وقتی چرچیل گوسفندان را قربانی می‌کرد و استالین به یک بانک دستبرد می‌زد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره وقتی چرچیل گوسفندان را قربانی می‌کرد و استالین به یک بانک دستبرد می‌زد

کتاب وقتی چرچیل گوسفندان را قربانی می‌کرد و استالین به یک بانک دستبرد می‌زد دومین جلد از مجموعۀ فصل‌های ناگفتۀ تاریخ است که به قلم جایلز میلتون، نویسندۀ بریتانیایی، نوشته شده است. وی مورخی هوشمند و تواناست که می‌داند چگونه تاریخ را به شیوه‌ای هیجان‌انگیز روایت کند؛ همین مسئله او را به سرگرم‌کننده‌ترین راوی وقایع تاریخی بدل کرده است. میلتون در این کتاب استعداد ذاتی خود را در بیان داستان‌های سربه‌مهر تاریخی نمایان می‌کند. در داستان‌های این کتاب ماجرای به قتل رسیدن استالین به دست یکی از نزدیک‌ترین افرادش را می‌خوانیم و همچنین سرگذشت دانشمندی روسی که اصول اخلاقی را زیر پا گذاشت و در تلاش بود تا با لقاح مصنوعی موجودی شبه‌انسانی پدید بیاورد. همین‌طور، داستان خانواده‌ای را می‌خوانیم که نهنگی قاتل، در دریا، کشتی‌شان را نابود کرد و آن‌ها سی و هشت روز تمام را بدون ذخیرۀ غذایی در دریا سپری کردند. این کتاب راوی داستان‌های جذاب دیگری نیز هست که هرکدام یک واقعۀ تاریخی را بازگو می‌کند.

ادامه...

مشخصات وقتی چرچیل گوسفندان را قربانی می‌کرد و استالین به یک بانک دستبرد می‌زد

بخشی از وقتی چرچیل گوسفندان را قربانی می‌کرد و استالین به یک بانک دستبرد می‌زد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره وقتی چرچیل گوسفندان را قربانی می‌کرد و استالین به یک بانک دستبرد می‌زد