0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی آموزش و دانستنی

کتاب‌های صوتی آموزشی و دانستنی، یکی از روش‌های جذاب و موثر برای یادگیری و تقویت دانش کودکان است. این کتاب‌ها با روایت داستان‌های جذاب و خواندنی، مفاهیم را برای کودکان به شکلی قابل فهم توضیح می‌دهند. شنیدن کتاب‌های صوتی آموزش و دانستنی برای کودکان بسیار مفید هستند؛ زیرا علاوه‌بر توسعه دایره لغات و دانش آن‌ها در موضوعات مختلف، مهارت‌ شنیداری آن‌ها را تقویت می‌کند. موضوعات مختلفی از جمله تاریخ، ریاضیات، نجوم، حیوانات و ... در کتاب‌های دانستنی برای کودکان پوشش داده شده است. شنیدن چنین موضوعاتی یک روش عالی برای تحریک خلاقیت و پرورش قوه تخیل در کودکان و نوجوانان شما به‌شمار می‌روند. اگر در اطراف شما کودکی وجود دارد که به رشد و بالندگی او در جنبه‌های مختلف اهمیت می‌دهید، پیشنهاد می‌کنیم سری به اپلیکیشن و سایت فیدیبو بزنید. ما یک دسته‌بندی از کاربردی‌ترین کتاب‌های صوتی آموزش و دانستنی برای شما ایجاد کرده‌ایم. با مراجعه به این قسمت و انتخاب کتاب مناسب خود می‌توانید به‌راحتی آن را به‌صورت آنلاین یا آفلاین گوش دهید. برای پیدا کردن کتاب صوتی مناسب برای کودک خود، بهتر است قبل از خرید، نظرات و توصیه‌های مختلف را بخوانید و با توجه به سن و علاقه کودک، کتاب صوتی مناسب او را دانلود کنید.


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش آموزش و دانستنی 

کتاب صوتی پنج انگشت بودند که، با نویسندگی و گویندگی مصطفی رحماندوست یکی از پرفروش‌های این دسته است. در این کتاب شعرهایی درباره غذاها، مراسم‌ها، بازی‌ها و شغل‌های ایرانی را می‌شنوید که با هم‌خوانی جمعی از کودکان اجرا شده است. کودک شما با گوش‌دادن به این کتاب، علاوه بر آشنایی با موسیقی ایرانی، کلمات و اصطلاحات جدیدی را یاد می‌گیرد. 

در کتاب صوتی سه‌گانه فلسفه برای کودکان، کودک شما از دل داستان‌های جذاب، فلسفه را یاد می‌گیرد. سید علی شجاعی نویسنده این اثر، سعی می‌کند کودکان را به اندیشه و تفکر دعوت کند. شنیدن این کتاب، علاوه‌بر این‌که کودک را با مفاهیم فلسفی آشنا می‌کند، مهارت‌های انتقادی او را نیز تقویت خواهد کرد. مریم محبوب با صدای گرم‌ و دلنشینش، کار گویندگی این کتاب را برعهده داشته است. برای دانلود کتاب‌های صوتی آموزش و دانستنی و دسترسی به عناوین جذاب آن، به سایت فیدیبو بروید. 


دانلود کتاب‌های صوتی پرطرفدار آموزش و دانستنی

به اندازه پولم خرید می‌کنم، داستانی محبوب از مجموعه داستان‌های سواد مالی برای کودکان است که در آن دختربچه‌ای به‌نام جیلو با محدودیت مالی خود به‌دنبال خرید هدیه‌ای برای دوستش است. در این داستان، جیلو به کودک شما تصمیم‌گیری‌های خرید و مفهوم هزینه‌فرصت را یاد می‌دهد. شروین ویلیس هادسون، این اثر را نوشته، سودابه فرخنده ترجمه کرده و نازنین مهیمنی کار گویندگی آن را انجام داده است. 

استلا با پدر و برادرش به بازار کهنه‌فروش‌ها می‌رود تا جعبه موسیقی قدیمی خود را بفروشد. این اولین بار است که او در چنین شرایطی قرار می‌گیرد و برای اینکه بتواند جعبه خود را بفروشد، باید تعامل با آدم‌ها، قیمت‌گذاری و روش‌های چانه‌زنی را یاد بگیرد. آکادمی هوش مالی در کتاب صوتی بازار کهنه‌فروش‌ها، سواد مالی را به کودکان یاد می‌دهد. سحر آقاسی، آزاده مویدی‌فرد و احسان کرمی گوینده‌های این کتاب هستند. دسته‌ی آموزش و دانستنی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما