0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی شعر

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر پدر و مادری موضوع خواب فرزندانشان است. کتاب‌های صوتی لالایی کمک بزرگی به والدین می‌کند تا این دغدغه را حل کنند. مخصوصا اگر تازه صاحب فرزند شده باشید می‌دانید که خواب راحت برای کودکتان و حتی آرامش خودتان چقدر مهم است. نوزادان با شنیدن صدای تپش قلب مادر آرامش می‌گیرند و با در آغوش گرفتنشان می‌توانید آن‌ها را به آرامی بخوابانید. اما هر چه از زمان تولد می‌گذرد باید به فکر جایگزین بهتری برای این صدای آرامش‌بخش بود. همه‌ی ما در گذشته نوای لالایی مادران و مادربزرگ‌هایمان را شنیده‌ایم و با صدای زیبایشان به خواب رفته‌ایم. لالایی خواندن یکی از بهترین روش‌ها برای خواباندن نوزادان و کودکان است. وقتی کودک مشغول شنیدن صدای پیوسته لالایی با موسیقی آرامش‌بخش می‌شود، ذهنش آرام می‌شود و غرق در آوای لالایی به خواب می‌رود. این موضوع حتی برای بزرگسالان هم صدق می‌کند. تا‌به‌حال پیش آمده که قبل از خواب تصمیم بگیرید موزیک گوش کنید اما حین شنیدن موزیک خوابتان برده باشد؟ لالایی هم دقیقا همین کار را برای کودکتان می‌کند. حالا که برای خواب کودکتان به دنبال کتاب صوتی لالایی هستید، بد نیست در کنار توجه به خواب راحت، به آموزش و یادگیری هرچه بهتر فرزندتان هم بیندیشید و آثاری را انتخاب کنید که علاوه‌بر سرگرمی و آرامش، به رشد ذهنی و تربیتی کودک هم کمک کند. لالایی‌های قدیمی مادرانمان سرشار از قصه‌های غمگین بود و گاهی حتی در بزرگسالی هم شنیدن این شعرها و قصه‌ها دردناک است، چه برسد به زمان کودکی که هر حرفی مستقیما در ناخودآگاه کودک اثر می‌گذارد. بنابراین در کتاب‌های صوتی لالایی جدید این امر مورد توجه قرار گرفته است و تمام آثاری که برای کودکان تولید می‌شوند از نظر محتوایی بررسی شده و بعد از تایید در اختیار خانواده‌های عزیز قرار می‌گیرند.

اگر خودتان لالایی خواندن را از مادر و مادربزرگتان یاد نگرفتید و نمی‌دانید چه روشی برای خواباندن کودکتان به کار ببرید، جای نگرانی نیست. فیدیبو با کتاب‌های صوتی لالایی به فکر خواب راحت فرزندان شما هست.


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش لالایی

یکی از کتاب‌های پرفروش صوتی لالایی، کتاب صوتی دنیا دنیا لالایی اثر پدر شعر کودکان ایران، آقای مصطفی رحماندوست است. رحماندوست احتیاج به معرفی ندارد؛ او شاعر محبوب و آشنای کودک و نوجوان است. رحماندوست با شعرهای زیبایش توانسته هم برای کودکان خاطره‌سازی کند و هم ساعات خوشی را برای خانواده‌ها و والدین خلق کند. این کتاب صوتی لالایی در دو آلبوم و با آهنگسازی و تنظیم مهدی زارع و توسط نوین کتاب منتشر شده است. آلبوم اول، شامل لالایی‌هایی است که از زبان پدر و مادر برای کودک خوانده می‌شود. اما در آلبوم دوم، یعنی کتاب خواب قشنگ کجایی، کودکان لالایی‌‌های شیرین و شنیدنی رحماندوست را برای عروسک‌ها، اسباب‌بازی‌ها، حیوانات و... می‌خوانند. لالایی‌های این کتاب صوتی با پس‌زمینه‌ای از موسیقی اصیل ایرانی اجرا می‌شود. بنابراین، غنای شعر و کلام آهنگین رحماندوست در کنار موسیقی شنیدنی مهدی زارع، هر پدر و مادری را به خرید و دانلود کتاب‌های صوتی لالایی علاقمند می‌کند. 


معرفی کتاب‌های صوتی پرطرفدار لالایی 

از کتاب‌های پرطرفدار صوتی لالایی می‌توان به کتاب صوتی شعرهای لالایی، اثر خانم معصومه جودت و با صدای خود ایشان اشاره کرد. این کتاب با توجه به افزایش دایره واژگان کودکان نوشته شده و شامل لالایی‌های متنوعی است که شبانه می‌توانید برای فرزندتان پخش کنید تا آرامش را با نوایی دلنشین به فرزندتان هدیه کنید.


دسته‌ی شعر

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما