0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی لالایی

کتاب‌های صوتی لالایی آهنگ یا قطعه‌ای از موسیقی هستند که معمولاً هنگام خواب برای کودکان خوانده می‌شوند و کودکان با شنیدن آن، خواب آرام و راحتی را تجربه می‌کنند. این کتاب‌ها با روایت داستان‌های زیبا و موسیقی آرامش‌بخش، ذهن کودکان را به‌سمت رویا و خیال‌پردازی‌ می‌برند و آن‌ها را برای یک خواب دلنشین آماده می‌کنند. لالایی را می‌توانید در هر فرهنگ و هر دوره‌ای از تاریخ پیدا کنید؛ بنابراین می‌توان گفت که پیشینه طولانی دارد. لالایی به دلیل ساختار ساده و محتوای عاطفی‌اش، محوبیت زیادی در بین خانواده‌های ایرانی دارد. این موسیقی آرام باعث تقویت روابط احساسی و عاطفی بین والدین و کودکان می‌شود. شنیدن کتاب‌های صوتی لالایی فواید زیادی برای کودکان دارد، از جمله کمک به خواب آرام و بهتر، ایجاد احساس امنیت و آرامش، پرورش خلاقیت و تخیل، کاهش استرس و نگرانی والدین درباره کیفیت خواب کودکان و تأثیر مثبت روی سلامت روان کودکان. لالایی به‌عنوان یک روش ساده و موثر برای بهبود خواب و سلامت روانی کودکان، همواره به والدین توصیه می‌شود. اگر به‌دنبال یک روش آسان برای راحت‌خوابیدن کودک خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم به کتاب‌های صوتی لالایی در بخش کودک سایت فیدیبو سری بزنید و آن‌ها را دانلود کنید. با دسترسی به این کتاب‌ها، یک خواب عمیق و دلنشین به کودک خود هدیه دهید.


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش لالایی

اگر جز آن دسته از والدینی هستید که دنبال لالایی دلنشین و مناسب برای کودک خود می‌گردید، پیشنهاد ما کتاب صوتی شعرهای لالایی است. این کتاب شامل ترانه‌های لالایی متنوع برای خردسالان است که علاوه‌بر کمک به خواب راحت کودک، دایره واژگان او را افزایش می‌دهد. برخی از شعرهای این کتاب شامل لالا لالا گلم و لالا لالا گل نازم است که همراه با موسیقی شاد و ملایم پخش می‌شود. معصومه جودت نویسندگی و گویندگی این کتاب را انجام داده است. شما می‌توانید بخشی از این کتاب را به‌عنوان نمونه و به‌صورت رایگان، از طریق سایت فیدیبو بشنوید.


دانلود کتاب‌های صوتی پرطرفدار لالایی

 دنیا دنیا لالایی نام کتاب صوتی پرفروش مصطفی رحماندوست است. این کتاب مجموعه‌ای از لالایی‌ها، شعرها و داستان‌های دل‌نشین و شنیدنی برای کودکان دارد. این اثر شامل 10 لالایی‌ست که با موسیقی طبیعت و آوای دریا، رودخانه، پرندگان و ... ترکیب شده‌اند. هدف از لالایی‌های این کتاب، فراهم‌آوردن خواب آرام برای کودکان است.

بخش دوم این کتاب با نام خواب قشنگ کجایی شامل لالایی‌هایی است که از زبان کودکان برای عروسک‌ها، اسباب‌بازی‌ها، حیوانات و... خوانده می‌شود. این لالایی‌ها با آهنگ‌سازی مهدی زارع و ترکیب آن با موسیقی اصیل ایرانی، تاثیر بسیار خوبی بر ذهن و روان کودکان به‌جا می‌گذارد. و چه چیز بهتر از لالایی‌های ایرانی؟ ناگفته نماند که هم‌خوانی کودکان در این بخش کتاب، جذابیت آن را دوچندان کرده است. 

مصطفی رحماندوست نویسنده این مجموعه پرطرفدار می‌گوید؛ در گذشته لالایی‌ها شامل موسیقی‌های بومی آرام‌بخش بودند و مادران آن را برای کودکان می‌خواندند؛ اما در عصر حاضر بچه‌ها لالایی‌ ندارند. در این کتاب صوتی سعی کردم ادبیات کودکانه و موسیقی ایرانی را با حرف‌های بچه‌های امروز ترکیب کنم. همچنین، به والدین کمک کنم تا لالایی‌های جدید برای کودک خود داشته باشند و کودکان نیز سرودن لالایی را یاد بگیرند.


دسته‌ی لالایی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما