پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
سیاست‌گذاری برای تغییر رفتار شهروندان

سیاست‌گذاری برای تغییر رفتار شهروندان
رویکرد بازاریابی اجتماعی

نسخه الکترونیک سیاست‌گذاری برای تغییر رفتار شهروندان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره سیاست‌گذاری برای تغییر رفتار شهروندان

بازاریابی اجتماعی (Social Marketing) برای بسیاری از سیاست‌گذاران موضوعی ناشناخته است و گاهی اوقات با موضوعات شناخته‌شده‌تری مانند رسانه‌های اجتماعی (Social Media)، اقتصاد رفتاری، و یا تغییرات اجتماعی اشتباه گرفته می‌شود. بازاریابی اجتماعی زمینه‌ای در حال رشد و نوعی روش‌شناسی است که کاربرد آن در بهبود سلامت عمومی، پیش‌گیری از آسیب‌ها، حفاظت از محیط زیست، مشارکت شهروندان، و بهبود وضعیت اقتصادی بسیار موفق بوده است. «سیاست‌گذاری برای تغییر رفتار شهروندان» بستری برای ارائه روش‌هایی است که بازاریابی اجتماعی می‌تواند از طریق آن‌ها به عنوان ابزاری موثر و کارا جهت تغییر رفتار شهروندان به‌کار رود. این کتاب طریقه‌ی صحیح کاربرد بازاریابی اجتماعی و نحوه پشتیبانی از آن را به تفصیل بیان می‌کند. سیاست‌گذاری برای تغییر رفتار شهروندان، از طریق ارائه یک مدل برنامه‌ریزی ۱۰ مرحله‌ای و بررسی دامنه‌ای از ابزارها و مطالعات، از جمله ارائه بیش از ۴۰ مورد موفق، می‌تواند به عنوان منبع اصلی‌ برای سیاست‌گذاران و آن دسته از افرادی که در حال مطالعه و پیاده‌سازی بازاریابی اجتماعی در بخش عمومی هستند، مورد استفاده قرار گیرد. این کتاب، همچنین می‌تواند به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع تکمیلی برای آن دسته از افرادی که در زمینه‌ی سیاست‌های عمومی، مدیریت عمومی، عدالت زیست محیطی، سلامت عمومی، و دیگر رشته‌هایی که به دنبال تغییرات اجتماعی موثر هستند، مورد استفاده قرار گیرد.

ادامه...

مشخصات سیاست‌گذاری برای تغییر رفتار شهروندان

  • ناشر نشر نوین
  • تاریخ نشر ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 3.83 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۷۳ صفحه
  • شابک

بخشی از سیاست‌گذاری برای تغییر رفتار شهروندان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره سیاست‌گذاری برای تغییر رفتار شهروندان