پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
راهنمای تقسیم سهام داینامیک

راهنمای تقسیم سهام داینامیک
شیوه عادلانه تقسیم سهام برای شروع کسب‌وکار با سرمایه کم

نسخه الکترونیک راهنمای تقسیم سهام داینامیک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره راهنمای تقسیم سهام داینامیک

روشی جدید برای تقسیم عادلانه سهام استارتاپ ‌تقسیم سهام داینامیک، روشی جدید برای تفکر عادلانه در شراکت ارائه می‌کند. این روش، شیوه‌های قدیمی تفکر درباره تقسیم عادلانه را به چالش می‌کشد، زیرا در استارتاپ‌ها روش‌های سنتی کارآیی ندارند. مردم تلاش می‌کنند مدل‌ها را به کار ببرند، اما هیچ‌گاه به نتیجه‌ای منصفانه نمی‌رسند. تقسیم سهام داینامیک یک راه‌حل است – راه‌حلی جامع. روشی برای اجرای تقسیم سهام منصفانه و پویا است. تقسیم سهام داینامیک دو جزء اصلی دارد: تخصیص چارچوبی که مشخص کند که هر کس چقدر باید سهم بگیرد. چارچوبی جایگزین برای مواقعی که فردی شرکت را ترک می‌کند. ‌همان‌طور که پیشتر اشاره شد این مدل پویاست. یعنی که در طول زمان تغییر‌ می‌کند تا عادلانه باقی بماند. این بخش گاهی باعث اضطراب افراد می‌شود، اما با من همراه باشید و درنهایت مفهوم آن را درک خواهید کرد. تحقیقات نشان می‌دهند که شرکت‌هایی که از مدلی پویا بهره می‌برند بهتر از‌ آن‌هایی هستند که از مدلی ثابت استفاده می‌کنند (همان‌طور که نوام واسرمن (Noam Wasserman) در مقدمه این کتاب به آن اشاره کرده است.) بعضی گمان می‌کنند که مدل ثابت اطمینان بیشتری به شرکا می‌بخشد. تنها اطمینانی که دارید این است که نهایتاً به چالش و درگیری و نارضایتی خواهید رسید! در کتاب راهنمای تقسیم سهام داینامیک چه چیزهایی یاد می گیریم؟ وزن‌دهی آورده‌های هر یک از موسسان روش عادلانه تقسیم سهام ابزار تقسیم سهام قراردادهای مرتبط با ثبت توافقات پیرامون سهام بر اساس قوانین ایران قرارداد جذب سرمایه بر اساس قوانین ایران قرارداد عدم افشا و صیانت از ایده شما بر اساس قوانین ایران چهارچوبی که در این کتاب آموزش داده می‌شود، کمک می‌کند تا هر فرد بر اساس آورده‌هایی که برای شکل‌گیری کسب‌وکار در اختیار تیم (شرکت) قرار می‌دهد، بصورت عادلانه سهم خودش را دریافت نماید. تحقیقات نشان می‌دهند که تقسیم سهام داینامیک، بهترین شیوه برای پیشگیری از چالش‌ها و درگیری‌هایی است که استارتاپ‌های رشد یافته با آن مواجه می‌شوند. این کتاب برای همه افرادی که می‌خواهند در مسیر کارآفرینی قدم بگذارند و استارتاپ یا کسب‌وکار خودشان را آغاز کنند، به شدت توصیه می‌شود.

ادامه...

مشخصات راهنمای تقسیم سهام داینامیک

  • ناشر نشر نوین
  • تاریخ نشر ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.76 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۲۰ صفحه
  • شابک

بخشی از راهنمای تقسیم سهام داینامیک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره راهنمای تقسیم سهام داینامیک