پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
جستاری بر جهان شهرهای اسلامی

جستاری بر جهان شهرهای اسلامی
با تاکید بر تهران

نسخه الکترونیک جستاری بر جهان شهرهای اسلامی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره جستاری بر جهان شهرهای اسلامی

اگر در تبدیل کلان شهرها و شهرهای اسلامی به فرمایش پیامبر گرامی اسلام توجه شود می توان امیدوار بودم تا مدینه فاضله ای که در دنیا می تواند محیط مناسبی برای رشد انسان ها فراهم کند را ساخته و جهان شهری مناسب طراحی و در اختیار مردم قرار دهیم. بی تردید در این راه می بایست با یک استراتژی و یک برنامه جامع وکامل منطبق با این فرمایش حرکت و با اجرای دقیق و زمانبندی کنترل شده کارهای مناسبی در ساخت و بهره برداری و اجرای محیطی شاد را اقدام و در اختیار شهروندان و گردشگران قرار داد. شهر پایه و اساس هر جامعه ای است.شاید در گذشته به دلیل ساده ای همچون وجودهوای خوب،رودخانه و فضای مناسب سبز پایه یک شهر را ریخته و جمعیت زیادی را پیرامون آن قرارا داد.ولی امروزه می توان با داشتن یک برنامه مناسب حتی در بدترین نقاط زمین به لحاظ آب و هوا و منابع زیر زمینی شهرهای جدید و جالبی را طراحیو بنا کرد.و شهروندان و گردشگران را با نشاط و ایمن قرار داد شهرهای جنوبی خلیج فارس از جمله دوحه پایتخت قطر از این قبیل شهرهاست.

ادامه...

مشخصات جستاری بر جهان شهرهای اسلامی

  • ناشر نشر ترنگ
  • تاریخ نشر ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 6.98 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۴۰ صفحه
  • شابک

بخشی از جستاری بر جهان شهرهای اسلامی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره جستاری بر جهان شهرهای اسلامی